Люблю пиво• 25 сентября в 22:18
Сільпо. Perwoll по знижці
Добрий вечір. Підкажіть, чи брав хто такий турецький Перволь лля чорного одягу?
Зараз на нього наче гарні знижки в Сільпо, 4л за 399грн
Люблю пиво
• 25 сентября в 22:23
Ответ дляА що таке?
Брала раніше, сподобався
Дякую! Тоді візьму
Сижу_и_плачу• 25 сентября в 22:31
Ответ дляБойова
Цікаво, у мене в додатку такого літражу немає
3,96 л
Бойова• 25 сентября в 22:31
Мені подобаються турецьки рідини для прання, кращі, ніж українськи
Беру Persil постійно
Люблю пиво
• 25 сентября в 22:36
Ответ дляБойова
У мене Немає
Пошукайте в інших, я в своєму останній забронювала, а ось в Аркадії є ще 5 шт
Бойова• 25 сентября в 22:37
Ответ дляЛюблю пиво
А, зрозуміло, то в моєму сільпо немає
Рожки-да-ножки• 25 сентября в 22:52
Я купувала у Форі такий турецький Perwoll. Тут 2 літри.
Повне розчарування.
Якщо порівнювати зі звичайним чорним Perwoll, небо і земля. Тільки запах схожий.
Турецький не справляється з запахом брудного одягу зовсім. Навіть якщо більше налити, ніж вказано у інструкції.
Повне розчарування.
Працівниця року• 26 сентября в 12:01
Ответ дляРожки-да-ножки
Повне розчарування.
Я турецький перволь для кольорового купувала ще раніше в сільпо коли був на знижці , і теж розчарування. А тут дівчата доказуаали що він такий як повинен бути, і турецькі засоби для прання дуже класні.
Рожки-да-ножки• 26 сентября в 14:17
Ответ дляПрацівниця року
Я купила два турецьких пральних порошка у Економ класі.
Зі схожими назвами.
Так один реально чудовий, а другий так собі.
Тобто і там теж різні є.
Перволь турецький для кольорових речей я теж бачила, але не купила, бо для кольорових у мене є декілька інших засобів. Для чорного так і шукаю. Аріель добре пере, але ж і коштує дорого.
Зі схожими назвами.
Тобто і там теж різні є.