Я такая наивная• 26 сентября в 09:09
Підняття цін з 1 жовтня
На які продукти?
ОйЙой• 26 сентября в 13:44
Ответ дляСтигла полуниця
В стране нет денег,с чего им поднимать зп?
Фінансування судової влади у 2026 році збільшать на 100 млн за загальним фондом і на 800 млн за спецфондом – хоча ВРП пропонувала збільшити на 16,2 млрд грн / Публікації / Судово-юридична газета
У Bihus.info розповіли, як режисер фільму «Слуга народу» Олексій Кирющенко виграє багатомільйонні тендери - Патріот Донбасу
Родина секретаря РНБО Рустема Умєрова володіє восьмома елітними об’єктами нерухомості у США | UA.NEWS
Автопортрет нурофена• 26 сентября в 13:57
Ответ дляЧесно брешу
а все предыдущие поднятия, фактически ежедневные чего не освещали?
или только заметили?
просто зараз оплатили таку методичку, то помітила автор
по темі - ціни ростуть весь час, якщо волати з кожного приводу, то тут усі теми будуть про ціни
МаксХмара• 26 сентября в 14:17
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Не знаю що там кому оплатили, але теми про ріст цін постійно на Порадниці. Бо це хвилює більшість людей. Хоча тут на форумі і не так багато бідних як в реальному житті. Я наприклад, особисто жодної людини не знаю серед друзів, знайомих, сусідів, родичів з зарплатнею вище 50 тис, серед тисяч людей нема в мене таких знайомих, а Порадницю почитаєш, то це копійки для місцевого контингенту.
Тішуся неперетішуся• 26 сентября в 14:21
Ответ дляБалаболка
Пенсионеру уже надо гораздо меньше, и питательных веществ, и одежды, тк не работает и метаболизм снижен. И у него наверно есть взрослые дети, могут помочь, раз он себе пенсию не заработал.
Это ужасная пенсия, но у пенсионеров есть хоть угол где жить
МаксХмара• 26 сентября в 14:33
Ответ дляТішуся неперетішуся
Сейчас уже далеко не у всех, сотни тысяч пенсионеров жилье потеряли.
Стигла полуниця• 26 сентября в 15:53
Ответ дляМаксХмара
У меня все знакомые вообще с зп 10-15 тыс грн...
Неробименінерви• 26 сентября в 15:56
Ответ дляНадежда наш компас
В нас інший клімат був, а зараз все змінюється. Не може все так швидко перелаштуватися. Вологи бракує. Он соняшник поговорів. Їхали на вихідних, то печаль. Поля стоять з тим нещасним соняхом
Соняшник не «погорів». Його спеціально обробляють реагентами, щоб швидше і одночасно «достигав». У природі так не буває.
Щаслива Я• 26 сентября в 16:26
Ответ дляНа циголках
Электроэнергия подорожала для промышленности, выше намного чем в Европе.
Пл.ть, ну и страна, как тут выживать((
ніколи такого не було• 26 сентября в 17:30
на интернет в рашке
требуйте компенсации от работодателя
Цветов Мне срочно• 26 сентября в 18:30
Ответ дляНеваляшкина
Тут в темах зп у всех не меньше 50 тыс, переживете
Так, тим більше, що мінімальну піднімають на 600 грн, тепер точно на все вистачить
МаксХмара• 26 сентября в 18:37
Ответ дляЦветов Мне срочно
Так тільки з Нового року. За цей час ціни можуть ще вдвічі вирости.
АнтиТанкист• 26 сентября в 19:01
Ответ дляНа циголках
Да ладно, по чем сейчас?
Ума Палата• 26 сентября в 19:03
Ответ дляЧесно брешу
или только заметили?
Це точно, у нас що не день, то ціни нові, куди вже вище.
Вмію заміряти найкраще• 26 сентября в 21:20
На Розетке, смотрю, много из того, что покупала месяц назад, подорожало на 20 - 40 грн.
Меряю от 0• 26 сентября в 22:55
Ответ дляЯ такая наивная
Так ще не зауважила, запитую
Вас не смущает поднятие отопления в три раза ? Из возможного
Я такая наивная
• 26 сентября в 23:05
Ответ дляМеряю от 0
В мене індивідуальне опалення, приватний будинок
Тишком_нишком• 26 сентября в 23:52
Ответ дляТирамісу на терасі
Соняшник перед збором насіння обробляють хімією, щоб він швидше дозвір ’погорів’.
Проблема з соняшником лиш на Півдні України, в інших областях ях включаючи Харківщини урожай соняшника не гірший ніж в минулі роки. Спілкувалася агротрейдерами тиждень назад.
В моєму дитинстві соняшник у нас просто міг не достигнути, як і виноград чи кавуни. Центральна Україна. Так що трощи змін є, що не кажіть
Тишком_нишком• 26 сентября в 23:56
Ответ дляЯ такая наивная
Ні, оливки не обробляють
Соняшник обробляють раундапом, він канцерогенний
Це щось новеньке, з приводу оливок)))