Я такая наивная• 26 сентября 2025
Підняття цін з 1 жовтня
На які продукти?
Надежда наш компас• 26 сентября 2025
Ответ дляБалаболка
В мороз любой утеплитель промерзнет. Заморозить ящик овощей не хочется.
А є морози?
Бокс-орун• 26 сентября 2025
У нас нет регулируемых цен. Каждый предприниматель завозит продукты в супермаркет по своей цене. Так что вброс чисто для массовой истерии и контента. Все и так дорожает каждый день все годы войны.
Чумацький Шлях• 26 сентября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Звісно буде. Урожай дуже поганий через теплу зиму
Почему же в ЕС зимы всегда тёплые и хорошие урожаи?
А у нас то холодная зима неурожай из-за этого, то теплая и опять неурожай )
Анонім-ка• 26 сентября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
завжди щось не так)
цього року урожай гарний і на картоплю, і на моркву, +/- на всю городину
на відміну від минулого року
єдине що не дуже вродило - фрукти, ну це особисто в нас, Київська обл.
Померзли весною сливи, яблука, черешні, абрикос.
а овочі продають зараз дешевше, ніж в минулому році, і це в нас у групі сел під Києвом, а на опті в Києві ще дешевше.
на відміну від минулого року
Надежда наш компас• 26 сентября 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
В нас інший клімат був, а зараз все змінюється. Не може все так швидко перелаштуватися. Вологи бракує. Он соняшник поговорів. Їхали на вихідних, то печаль. Поля стоять з тим нещасним соняхом
МаксХмара• 26 сентября 2025
Ответ дляБалаболка
Пенсионеру уже надо гораздо меньше, и питательных веществ, и одежды, тк не работает и метаболизм снижен. И у него наверно есть взрослые дети, могут помочь, раз он себе пенсию не заработал.
У многих стаж 40-45 и пенсии по три тысячи. Всю жизнь проработали. Знакомая воспитатель детсада 42 года стажа 3,5 тыс пенсия.
Ашотакоя• 26 сентября 2025
Ответ дляChaterbox
Повестка приходила, а ты не явился.
Бабы, что ж вы молчите то!!!
А вы, стало быть, стоите под ВР, в одной руке держа плакат, в другой - царапая буквы на Советчице?
Тирамісу на терасі• 26 сентября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Соняшник перед збором насіння обробляють хімією, щоб він швидше дозвір ’погорів’.
Проблема з соняшником лиш на Півдні України, в інших областях ях включаючи Харківщини урожай соняшника не гірший ніж в минулі роки. Спілкувалася агротрейдерами тиждень назад.
МаксХмара• 26 сентября 2025
Ответ дляVivaForever
піду затарюсь олією
Вона вже подорожала. 70-75 по акції, без ще дорожче. Я з весни не купувала, запаси були, але добре пам´ятаю, що закуповувала по 50-50+ за бутилку. На третину вже здорожчала, куди ж більше?
Тирамісу на терасі• 26 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
Бо з мінімальки відрахування.
Надежда наш компас• 26 сентября 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
В мене чоловік закуповує соняшник. Він в курсі, де який. В нашій області згорів. Його й не збирали, голівки навіть не встигли вирости. Погоріли
Тирамісу на терасі• 26 сентября 2025
Ответ дляАнонім-ка
завжди щось не так)
на відміну від минулого року
Так я помітила. І на Півдні місцеві специфічні для регіону овочі(кавуни, дині) дешевші ніж минулого року
МаксХмара• 26 сентября 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Бо з мінімальки відрахування.
З якої мінімалки, якщо люди ще при сссрі працювали, тоді все по білому було.
Фенте Фря• 26 сентября 2025
Ответ дляЖан-0d0b
Водка и пиво подорожают???никто не в курсе?
и сигары тоже
Ашотакоя• 26 сентября 2025
Ответ дляChaterbox
Неделю назад прилетел штраф 8500 в резерв мужу. Сказали все платят и ты оплатишь. Пофиг, что ты комиссию проходил в это время.
Со всех сторон бьют и топчут.
а за что штраф 8500 грн, о котором многие пишут? *для тех, кто вылез из танка
Ашотакоя• 26 сентября 2025
Ответ дляЧесно брешу
ну так не суйте
не платите
оспаривайте
подавайте в суд
или проще - засунуть и оплатить?
не платите
оспаривайте
подавайте в суд
или проще - засунуть и оплатить?
Услуги адвоката, исковый сбор, время на суды - заманчивая перспектива.
Тирамісу на терасі• 26 сентября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Херсонщина чи Миколаївщина?
Ашотакоя• 26 сентября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Так я ж вам пишу, що всюди говорять про підняття цін на продукти, думала, що щось суттєво підніметься.
Нет, не поднимутся цены - ложитесь спать.
Я такая наивная
• 26 сентября 2025
Ответ дляАшотакоя
Яке спати , працювати треба
Ашотакоя• 26 сентября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Яке спати , працювати треба
Так работайте, не засоряйте голову ненужной информацией.
Я такая наивная
• 26 сентября 2025
Ответ дляАшотакоя
Думка народу, дуже навіть важлива інформація
Добра всем!• 26 сентября 2025
ми не піднімаємо ціни з жовтня. (ми підняли в березні ще).
а як бензин і електроенергія будуть дорожчати, то звісно це потягне за собою підняття цін на все.
так що не треба оцих трольних тем.
а якщо вас щось не влаштовує, то підіть до Мосейчучки і в неї спитайте, що ця зелена влада собі думає про борщовий набір і піввареника. раніше вона дуже хвацько ціни підраховувала, а це щось заткнулася вже, ссука.
так що не треба оцих трольних тем.
Маурита• 26 сентября 2025
Ответ дляТримаю свічку
буряк сейчас по 9грн в атб - зачем его закупать и главное - где его в квартире хранить?
Сахар с 22года цена стабильная 30грн/кг, не нагнетайте
разве что раст масла куплю
💯 в квартире хранить не реально. За две недели морковь и свекла вянут.
ОйЙой• 26 сентября 2025
Ответ дляНа циголках
Автор на всё, электрику подняли, выше чем в европе, налоги какие-то придумывают, в Украине незнаю, выживать нереально, они пытаются доить народ до последнего (((
нуашо, йшов шостий рік кінця епохи бідності, а бідні все не закінчуються... живучі гади
значить, ще раз їх цінами. бусифікацією, щоб швидше скінчились
ОйЙой• 26 сентября 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Давно зраду не разводили, нужно же нагнетать а то всё слишком спокойно сегодня.
і то правда))) зеленосилосні лиш прокинулись, ще не придумали собі виправдалку/утішалку
Чесно брешу• 26 сентября 2025
Ответ дляАшотакоя
правильно, проще - язык засунуть )
ОйЙой• 26 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
Если бы поднимали прожиточный минимум и зарплаты соответственно инфляции, то оно б и ничего. А так четыре года цены в два три раза, а зарплаты те же, довоенные, просто катастрофа.
не катастрофа, а кінець епохи бідності, не порохоботничайте тут