Чеширская кошечка• 26 сентября 2025
Умер муж "Боброедки".
Кто там у них следующий в очереди?!
Личко Невеличке• 26 сентября 2025
Ответ дляТихомандражная
сама боброєдка. В неї рак.
В мене у подруги був рак, вмерла на самоті- чоловік воює з боброєдами. Тому земля скловатою і їй, і її бобру.
Личко Невеличке• 26 сентября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Не існує
Хворіють на рак і гарні, добрі, розумні люди
Не гнівіть Бога
А гарні добрі люди п´ ють шампанське, коли їх чмолідер розпочинає війну?
Личко Невеличке• 26 сентября 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
І грошей, і їжі, і води в криницях, хай здохнуть від спраги. Тут можна продовжувати вічно.
І 7 кар Єгипетських
Личко Невеличке• 26 сентября 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Слимак. Я терпіти не можу слимаків.
чи тарган, як варіант
Або щур
Личко Невеличке• 26 сентября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Змішуйте що хочете
Знайдуться люди і можливе ваше горе порахують справедливим і порадіють
Аж неприємно від цього
І так я за Україну і перемогу України
Але Україна знаєте яке місце посягає за хворобами і безпосередньо раком? Це за що так?
Аж неприємно від цього
І так я за Україну і перемогу України
За мітинги у 86-му, за замовчування і прогинання під парашу і совєти.
Личко Невеличке• 26 сентября 2025
Ответ дляСмурфетта
Дело в том, что когда вы испытываете радость от горя других людей, даже самых отчаянных конечных, мерзких тварей, вы перебираете на себя весь его грех и навлекаете на себя те же беды. Хорошо подумайте, прежде чем радоваться. И просите, чтоб вас не постигло то же самое. Деструктивное разрушающее мышление разрушает вас изнутри.
Лікуйтесь
Мию вікна у мороз• 26 сентября 2025
Мені трохи ніяково , але коли сьогодні прочитала-зраділа.
Ніяково бо вірю в Бога і радіти якось неможна, але…..
Бажати смерті теж неможна, але його дружину згадала…
Прости нас Боже, але ті люди невинно вбиті, немає слів ((((
Оно само купилось• 27 сентября 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Хто їх в ту Європу пустить?
Думаете, с их деньгами пластику и новые паспорта не могут сделать и спокойно жить на собственной вилле в Испании? 🤨