Чеширская кошечка• 26 сентября в 14:10

Умер муж "Боброедки".

Кто там у них следующий в очереди?!
Личко Невеличке• 26 сентября в 20:28
Ответ дляТихомандражная
сама боброєдка. В неї рак.
В мене у подруги був рак, вмерла на самоті- чоловік воює з боброєдами. Тому земля скловатою і їй, і її бобру.
Личко Невеличке• 26 сентября в 20:29
Ответ дляТа_шо_ж_таке
хто це?
Сімонян і її чоловік
Личко Невеличке• 26 сентября в 20:31
Ответ дляЯ пані прохана...
Не існує
Хворіють на рак і гарні, добрі, розумні люди
Не гнівіть Бога
А гарні добрі люди п´ ють шампанське, коли їх чмолідер розпочинає війну?
Оно само купилось• 26 сентября в 20:34
Личко Невеличке• 26 сентября в 20:34
Ответ дляПригаю-цибаю
І грошей, і їжі, і води в криницях, хай здохнуть від спраги. Тут можна продовжувати вічно.
І 7 кар Єгипетських
Личко Невеличке• 26 сентября в 21:02
Ответ дляПригаю-цибаю
Слимак. Я терпіти не можу слимаків. чи тарган, як варіант
Або щур
Личко Невеличке• 26 сентября в 21:05
Ответ дляЯ пані прохана...
Змішуйте що хочете
Знайдуться люди і можливе ваше горе порахують справедливим і порадіють
Аж неприємно від цього
І так я за Україну і перемогу України
Але Україна знаєте яке місце посягає за хворобами і безпосередньо раком? Це за що так?
За мітинги у 86-му, за замовчування і прогинання під парашу і совєти.
Личко Невеличке• 26 сентября в 21:07
Ответ дляСмурфетта
Дело в том, что когда вы испытываете радость от горя других людей, даже самых отчаянных конечных, мерзких тварей, вы перебираете на себя весь его грех и навлекаете на себя те же беды. Хорошо подумайте, прежде чем радоваться. И просите, чтоб вас не постигло то же самое. Деструктивное разрушающее мышление разрушает вас изнутри.
Лікуйтесь
Инста_Богиня• 26 сентября в 21:24
Ответ дляОно само купилось
фото
Хто їх в ту Європу пустить?
asjaua• 26 сентября в 21:54
В тг жаба коментарі вимкнула щоб не бачити як люди за тарганчіком сумують)
Мию вікна у мороз• 26 сентября в 22:29
Мені трохи ніяково , але коли сьогодні прочитала-зраділа.
Ніяково бо вірю в Бога і радіти якось неможна, але…..
Бажати смерті теж неможна, але його дружину згадала…
Прости нас Боже, але ті люди невинно вбиті, немає слів ((((
Оно само купилось• 27 сентября в 00:43
Ответ дляИнста_Богиня
Хто їх в ту Європу пустить?
Думаете, с их деньгами пластику и новые паспорта не могут сделать и спокойно жить на собственной вилле в Испании? 🤨