Чеширская кошечка• 26 сентября в 14:10

Умер муж "Боброедки".

Кто там у них следующий в очереди?!
Ждушечка• 26 сентября в 14:41
Ответ дляПригаю-цибаю
Ну навіщо ви так? Він з собанями навіть поруч не стояв. Вони класні
Я навіть не уявляю кого тоді замість собаки згадати. Мені здається, будь яка тварина апріорі краща за путіна..
Пригаю-цибаю• 26 сентября в 14:41
Ответ дляЧеширская кошечка
Так может ему смерти сама Боброедка желала? Суточное содержание ее муженька не три рубля. Вот и сдох, и денег больше не придется на него тратить.
Створив їй дірку в бюджеті. Відмучилась нарешті.
ЖивунаБагамах• 26 сентября в 14:41
Та мелко как-то. Жил хорошо, ну и сдох. Не помучался не искупил. Нет никакой кармы и бумерангов. Просто вот был и уже нет. А на его место достаточно тварей заместителей.
Короче приятно, но не прям так чтоб очень.
Пригаю-цибаю• 26 сентября в 14:42
Ответ дляЖдушечка
Слимак. Я терпіти не можу слимаків. чи тарган, як варіант
Я пані прохана...• 26 сентября в 14:44
Ответ дляПригаю-цибаю
Це інша справа не змішуйте коней, людей і камази. У данному випадку саме бумеранг спрацював. За їх роботу. Іноді це для чогось. Навіть не порівнюйте цих тварюк з гарними, добрими людьми, побійтесь Бога
У вас причинно наслідкові погано працюють
Бачите що хочете бачить
Купа злочинців, зрадників живуть своє життя і ликом не вʼяжуть
Тому не потрібно змішувати хвороби з бумерангом і конченими людьми
Мозговая пилочка• 26 сентября в 14:44
Ответ дляГомосноб
Ту групу побанили в темі біженства
може клони прийдуть
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-92577335
А ви та виїхавша, що створила срачну тему , бо вас виїхавшу обурює, що вас вже не згадують
А в іншій темі бажали Україні атомної бомби? Вас забанили , то ви клона витягнули?
Пригаю-цибаю• 26 сентября в 14:46
Ответ дляЯ пані прохана...
Бачите що хочете бачить
Треба. Саме хвороби треба з ними змішувати. Якщо ми не дотягуємось до них зброєю, хай до них дотягнуться хвороби і бумеранги. Вам не подобається ця думка? Поплачте за тиграном
Я пані прохана...• 26 сентября в 14:48
Мені так все одно хто помер від раку, у кого стало менше грошей, хто втопився
Я хочу щоб в Україні і у моїй сімʼї було все добре. Радість за будь яке чуже горе не прискорює ні мир в країні ні моє особисте щастя
Бобройку ніколи не дивилась, пару вирізок попадалось, не цікавить ця людина і її життя
Пригаю-цибаю• 26 сентября в 14:50
Ответ дляЯ пані прохана...
Дуже шкода, що вам все одно. Бо кожна російська нечисть яку прибрали, чи здохла самостійно, зробить менше лиха для нас усіх.
Я пані прохана...• 26 сентября в 14:51
Ответ дляПригаю-цибаю
Змішуйте що хочете
Знайдуться люди і можливе ваше горе порахують справедливим і порадіють
Аж неприємно від цього
І так я за Україну і перемогу України
Але Україна знаєте яке місце посягає за хворобами і безпосередньо раком? Це за що так?
Відірву та викину• 26 сентября в 14:55
Ответ дляТихомандражная
сама боброєдка. В неї рак.
Учите матчасть
Ждушечка• 26 сентября в 15:00
Ответ дляПригаю-цибаю
тарганом не можна. кажуть вони навіть ядерку переживуть
Бабульція• 26 сентября в 15:04
Жаль. Лучше бы лежал овощем, мучился сам и другим качели устраивал. А так закопают и выдохнут.
И не рассказывайте мне про расчеловечивание.
Відірву та викину• 26 сентября в 15:07
Ответ дляЛЮБА
Ага , что бы на бетоне удобнее было
Лучше на железобетоне. И чтобы арматура торчала в правильных местах 👺
Гжегож Бженчишчикевич• 26 сентября в 15:08
Ответ дляЧеширская кошечка
Как бы не оказалось это просто игрой на публику про рак.
100% игра. Потому что она сильно радостно рассказывает про рак с метастазами. Реально больные люди боятся вслух это произносить. А эта чуть ли с радостью звиздит на каждом углу. Поменяет потом рожу, документы и зашкерится где-то.
Відірву та викину• 26 сентября в 15:10
Ответ дляГомосноб
Ще щоб бензину в них не було!
Амінь
Отвезти на кладбище?)) Да, пусть на руках несут - скрепненько, по старинке)
Заставляличка• 26 сентября в 15:32
Ответ дляТихомандражная
сама боброєдка. В неї рак.
Так ей и надо.
Заставляличка• 26 сентября в 15:33
Ответ дляrainbow2018
Ніт, келсаяг реально в комі валявся.
З почином, тварюки!

Цікаво, яким постом з´явиться ’как нікрасіва радавацца смерті, давайте оставацца людьми’🤣
Тигран сдох?
Заставляличка• 26 сентября в 15:35
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Головне, що він 9 місяців срав під себе і розумів що з ним!!!
Це реальна карма
Да? Я все пропустила. Надо почитать
Заставляличка• 26 сентября в 15:36
Ответ дляВірю, я повірив
Даже если человека ненавидишь, нельзя ему желать смерти или радоваться её наступлению. Эффект бумеранга очень часто срабатывает в такой ситуации. Не зря люди говорят: не рой могилу другому, сам в неё попадёшь.
Вы верите в сказки?)
Потужна махіна• 26 сентября в 15:44
Ответ дляЯ пані прохана...
Ця не людина, а тварина і її чоловік прямо вплинули на те, що в Украины зараз війна . Можна звичайно з себе благородного оленя «изображать», але мир в нашій країні настане, коли вони передохнуть. Ви ними можете не цікавитися, головне що вони зацікавлені в вашій, нашій смерті і прямо про це говорять. Хтось вже заткнувся на віки вічні.
Ellillд• 26 сентября в 16:25
Кто эти люди
Тихомандражная• 26 сентября в 16:46
Це ж зараз бобри на расії в шоці, поминальний обід намічається... зоозахисникам треба шось робити. Де та Грета Тунберг?
Кубик Рубика• 26 сентября в 17:24
Мене більше лякає той набір прихильників, що щиро написує їй про співчуття. Це ж вони вважають себе нормальними добрими людьми. Людожери.
Смурфетта• 26 сентября в 17:42
Ответ дляПригаю-цибаю
Дело в том, что когда вы испытываете радость от горя других людей, даже самых отчаянных конечных, мерзких тварей, вы перебираете на себя весь его грех и навлекаете на себя те же беды. Хорошо подумайте, прежде чем радоваться. И просите, чтоб вас не постигло то же самое. Деструктивное разрушающее мышление разрушает вас изнутри.
иванюся• 26 сентября в 17:43
Ответ дляШкварочка
У нее ж рак, воссоединение семье
А говорят, что бумеранг не существует....
Гомосноб• 26 сентября в 18:15
Ответ дляМозговая пилочка

Ні
Зайканалужайке• 26 сентября в 18:19
Ответ дляЗаставляличка
Тигран сдох?
Який він тигран, він тарган)
Мандарина• 26 сентября в 19:07
Ответ дляПригаю-цибаю
А ще кажуть бумеранга не існує.
Ещё как существует. Особенно когда ты выбираешь заигрывания со смертью
Ластовиння• 26 сентября в 19:22
Ответ дляЦаревна в уггах
Они наверное себе защиту не ставили, а у путина защита стоит
Ага, нічого ту холєру не бере