Звездолётчица• 26 сентября в 20:22

Девочки, у кого дети выехали 18-22?

Где устроились? Жилье? Работа?
Поумничка• 26 сентября в 20:24
Канада, Єдмонтон.Житло 1800 Кан.дол.Працює в рієлторській фірмі ( може там якось по іншому такі установи).Знає анг та франц. мови та має права.Каже, що це великий+ був
сладкий_ноябрь• 26 сентября в 20:24
Це вік дітей студентів
Якщо і виїхали, то будуть скоріше за все вчитися.
ReintTycha• 26 сентября в 20:27
Син сусідки. В Варшаві зараз. Важко. Але подалі від війни. Бог допоже
автор Звездолётчица • 26 сентября в 20:28
Ответ дляПоумничка
Молодець, давно виїхав? Сам там?
Дідова баба• 26 сентября в 20:29
Ви уточнюйте, вас лише хлопці цікавлять? Бо дівчата 18-22 теж бувають.
Домовенок Кузя• 26 сентября в 20:31
Ответ дляДідова баба
+ выехали сейчас или в 22-23 годах?
Ибо это две большие разницы
И ещё выехали сами или с родителями
Дідова баба• 26 сентября в 20:32
Ответ дляДомовенок Кузя
+ выехали сейчас или в 22-23 годах?
Ибо это две большие разницы
И ещё выехали сами или с родителями
І це теж, ви праві.
Перекус беру завжди• 26 сентября в 20:34
На роботі багато хлопців поїхали будемо тримати спілкування, мій заступник думаю пахати точно не буде
автор Звездолётчица • 26 сентября в 20:35
Ответ дляДідова баба
Хлопці звісно, дівчата і так можуть їздити
автор Звездолётчица • 26 сентября в 20:36
Ответ дляДомовенок Кузя
+ выехали сейчас или в 22-23 годах?
Ибо это две большие разницы
И ещё выехали сами или с родителями
Я имею ввиду сейчас, с новым законом, сами
автор Звездолётчица • 26 сентября в 20:37
Ответ дляПерекус беру завжди
А йому 22? Молодець, якщо в такому віці вже має на що жити за кордоном
Перекус беру завжди• 26 сентября в 20:39
Ответ дляЗвездолётчица
Я мала на увазі що фізично навряд чи він зможе працювати і не витримає, можливо повернеться
Домовенок Кузя• 26 сентября в 20:40
Ответ дляЗвездолётчица
Смею предположить, что большинство поехало к родителям/маме с младшими братьями/сестрами.
Кто думал на перспективу и учил языки, то скорее всего поступили в ВУЗы.
А так, куда мальчиков без образования и языка берут, это стройки, сезонные работы.
Мы говорим про среднестатистическую семью, с деньгами понятно все по-другому будет
Поумничка• 26 сентября в 20:43
Ответ дляЗвездолётчица
Молодець, давно виїхав? Сам там?
Ні, донька в 19- ть її з Миколаєва вивезла до Польщі в березні 22.Там потім волонтери ту візу куаєт допомогли відкрити, безкоштовний рейс потім до Канади.Тут в Миколаєві навчанні в виші покинула.Там в Канаді з хлопцем нашим з Вінниці зійшлися.Живуть та знімають разом житло.
PORKA• 26 сентября в 20:54
Ответ дляДідова баба
А их не выпускали ? Ну логично же что про парней
Маурита• 27 сентября в 02:20
Выехал в Германию. Дали комнату в общежитии. Ещё язык надо учить, какая работа ?