АнтиТроль• 27 сентября в 15:10

Напис на торт підлітку, треба критична оцінка.

На носі п´ятнадцятиріччя доньки. Її тотемна тварина - це поросятко. Вона їх колекціонує, любить і сама те ще порося. Тому сам торт буде у вигляді рожевої свинки. Якщо додати надпис "оХРЮніти, тобі вже 15" - це буде дуже грубо виглядати зі сторони чи норм? 🫣 Я в сучасному світі не завжди розумію де грань норми і того, за що тебе засудять.
Результат:
вже голосів: 107
68 (63.55%) Нормально, можна робити
39 (36.45%) Ту мач, не варто
Чай не пью, только кофе• 27 сентября в 15:12
Честно, не знаю)) можно и так и так отнестись..
Бронетапці• 27 сентября в 15:12
рожевого тобі хрюнадцятиріччя
Викликаю на дебати• 27 сентября в 15:13
От реально іншого варіанту не змогли підібрати?
Всім шампаньського• 27 сентября в 15:13
Мало того, що торт із свині,так ще й дурний напис. То вже занадто.
Моя б образилась .
автор АнтиТроль • 27 сентября в 15:13
Ответ дляВсім шампаньського
Моя б образилась .
Моя буде в захваті від свині, а от щодо напису вагаюсь.
Царевна_несушка• 27 сентября в 15:14
Моему 14 и мы оценили юмор, посмеялись)
Решать конечно вам.
Чай не пью, только кофе• 27 сентября в 15:14
Ответ дляВсім шампаньського
Моя б образилась .
А что там написать)? Ну и свинство! Тебе уже 15))?
Всім шампаньського• 27 сентября в 15:14
Ответ дляАнтиТроль
Моїй дуже подобаються капібари. Але навіть би не подумала робити з цього торт.
Це,як з´їсти улюблене звірятко .
автор АнтиТроль • 27 сентября в 15:15
Ответ дляБронетапці
рожевого тобі хрюнадцятиріччя
До речі прикольно, дякую :)
Кручу хвости• 27 сентября в 15:16
Только если этот торт для внутрисемейного употребления.
автор АнтиТроль • 27 сентября в 15:16
Ответ дляКручу хвости
Ні, з друзями святкує
Усатая полосатая• 27 сентября в 15:16
попросите джипити придумать другие варианты
Кручу хвости• 27 сентября в 15:16
Ответ дляАнтиТроль
Ні, з друзями святкує
тогда спросите у нее
Чай не пью, только кофе• 27 сентября в 15:16
Ответ дляВсім шампаньського
Це,як з´їсти улюблене звірятко .
Блин, ну вот зачем вы написали про этих зверей, теперь буду думать, что на таком торте писать))) ’Как же ты окапибарилась!’
Шкварочка• 27 сентября в 15:17
Для чого торт з написом робити?
автор АнтиТроль • 27 сентября в 15:17
Ответ дляКручу хвости
тогда спросите у нее
У нас торт це завжди сюрприз
Шкварочка• 27 сентября в 15:18
Звучить то прикольно, але чи буду гарно виглядати торт з написом, але ідея хороша
Бронетапці• 27 сентября в 15:18
Ответ дляАнтиТроль
До речі прикольно, дякую :)
Будь ласка)
Як на мене, це більш ніжніше
Кручу хвости• 27 сентября в 15:18
Ответ дляАнтиТроль
У нас торт це завжди сюрприз
и правда, чего это я

ведь незнакомые тетки с форума лучше знают, как такой торт воспримет ваша дочь
автор АнтиТроль • 27 сентября в 15:19
Ответ дляШкварочка
Для чого торт з написом робити?
Не знаю, завжди хочеться прикольний дизайн, зараз це ж не проблема. Минулого року вона була кей-попершою, робили з її улюбленими співаками.
автор АнтиТроль • 27 сентября в 15:21
Ответ дляКручу хвости
и правда, чего это я

Тут питання не про доньку, а скоріше про оточення :) як зі сторони виглядає такий напис. Будуть гості, будуть фотки, діти будуть показувати своїм батькам фотки з дня народження.
Брехушечка• 27 сентября в 15:22
Ответ дляАнтиТроль
если она худенькая то никак
если полная - 10 минут можно будет поржать
Кручу хвости• 27 сентября в 15:23
Ответ дляАнтиТроль
точно
незнакомые тетки на форуме однозначно лучше знают окружение вашей дочери, чем она
МадамОхмури• 27 сентября в 15:24
Ну такое автор
У моей был торт в виде кота, когда была малышкой.
Не сильно ли по детски розовая скиния в виде торта? А надпись по разному можно трактовать
Кто-то обидится, кто-то посмеется. Смотрите по дочке, подростки ранимые
Кусман Сиру• 27 сентября в 15:26
Не перегружайте торт-свинку еще и свинской надписью. Купите две-три красивые модные тонкие изогнутые свечки. Этого хватит.
Прикуси Язика• 27 сентября в 15:26
Ответ дляАнтиТроль
Тобто відрізати ногу чи голову від тотемної тварини і з´їсти - для неї нормально? Ви точно розумієте значення всіх слів у вашій темі?
Борода• 27 сентября в 15:26
А мене не напис тревожить, а торт у вигляді поросятка. Прикиньте, ви пропонуєте дитині розрізати і з´їсти її улюблену тотемну тваринку
Стрекоза любви• 27 сентября в 15:27
Мені просто не подобається слово «хер» та похідні від нього, навіть такі, як ваші. Хоча і прикольно наче.
Ось варіанти чату gpt))))
«Хрюші вже 15!”
“15 років – саме на сало!” 🐷
“Вітаю, підросла свинка!”
“15 і ще хрюкаєш від радості!”
“Свинка-підліток – 15!”
автор АнтиТроль • 27 сентября в 15:27
Ответ дляКручу хвости
точно
Ну, незнайомі тьотки з форума мені вже запропонували як мінімум одну непогану альтернативу :) плюс батьки друзів моєї доньки теж незнайомі мені тьотки і тому мене як раз і цікавить думка таких тьоток 🤗 а точніше милих дівчат :)
Угадайс• 27 сентября в 15:29
Ответ дляСтрекоза любви
Ось варіанти чату gpt))))
«Хрюші вже 15!”
“15 років – саме на сало!” 🐷
“Вітаю, підросла свинка!”
“15 і ще хрюкаєш від радості!”
“Свинка-підліток – 15!”
Який жах...Варіант автора набагато доречніший. І який там ’хер’ вам привидівся?