мадам Везувий• 27 сентября 2025
Що у вас сьогодні на вечерю?
Я сьогодні зробила синенькі та посмажила на мангалі ковбаски
Грибной_Дождик• 27 сентября 2025
Баклажанова ікра, картопляне пюре, котлети.
Пряники вдень спекла, якраз настоялись.
Багато різного винограду.
Пряники вдень спекла, якраз настоялись.
Багато різного винограду.
Мама фіфті цента• 27 сентября 2025
Слава богу ничего не надо готовить, после работы пошли с мужем в ресторан
Тільки не про гроші• 27 сентября 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Розумні ваги. ШІ. Всі діагнози туди загнала, всі цифри з розумних вагів. Розписала свої нагрузки, коли скільки які. ШІ розрахував норми і рекомендації. Потім пишу що з`їла, що збираюсь їсти. Він рахує КБЖУ що вже з`їла і залишки. Я пишу планую далі що хочу приготувати він вносить корективи або міняє мені рецепт. 3 тижні мінус 4 кг. залишилось ще мінус 3 кг. І талія мінус 11.
Це пристрій якийсь чи можна скачати?
Дую на вітер• 27 сентября 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
А я вафельницю...
Вчора лише приїхала . Вже 4 рецепти спробувала. І кабачкові, і з сиром...
Більше всього зайшли бананові вафлі. Сьогодні ми весь день різні вафлі їмо.
Які гарні! А моя мама купила, пару разів спробувала і не задоволена. Не може оптимальний рецепт тіста підібрати
Дую на вітер• 27 сентября 2025
Ответ дляСало не люблю
О, помню то время, когда купила вафельные пластины к оптигрилю, тоже пару месяцев баловались каждый день.
Які красиві і апетитні! Поділіться, будь ласка, рецептом тіста
все по ГОСТу!• 27 сентября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Це пристрій якийсь чи можна скачати?
Розумні ваги це пристрій. До нього іде програма, яку ви скачуєте на телефон. Вони міряють м`язову масу, кісткову масу, жир загальний, жир вісцеральний, білок, воду. ШІ це у мене Gemini. В окремому чаті всі розрахунки. Це дуже легко. Головне хотіти. Ші допомогає пройти без зривів. У мене голод викликаний прийомом ліків. Але ШІ все нормально розрахував. Я іноді не хочу і не можу виповнити ’план’ по калоріям.
Ms. Iphone• 27 сентября 2025
Ответ длямадам Везувий
Розкажіть як ви худните, я хочу зкинути 5 кг
худнЕте, Скинути.
Тільки не про гроші• 27 сентября 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Скиньте будь ласка ссилку, який у Вас. Я теж на таблетках, сильно поправилася.
ЛолитаНеРазлита• 27 сентября 2025
Я супер-пупер• 27 сентября 2025
Ответ дляMs. Iphone
А де буряк? чи ми дальтоніки тут всі?
И с капустой не сложилось)
Обстановщица• 27 сентября 2025
Ответ дляMs. Iphone
А де буряк? чи ми дальтоніки тут всі?
Є там буряк
все по ГОСТу!• 27 сентября 2025
Ответ дляТільки не про гроші