Илона_747• 27 сентября в 19:41

Зеленський і Лукашенко

Лукашенко сказав, що хоче зустрітися.
Поговорити про війну і мир.
Як думаєте, зустріч буде?
Honda-• 27 сентября в 19:44
Не, сейчас Зеля думает, что Трампик с ним.
Chimbita• 27 сентября в 19:45
Лукашенко конечно мозг))) но клоун играет под дудку других... да и что с ним говорить?
Kapitoshka7• 27 сентября в 19:45
Лукашенко думає тільки про Колю, щоб його ж.. пристроїти, все, крапка. Це ворог Зеленського. З його території знищують Україну.
Черный Ловелас• 27 сентября в 19:48
Если это и будет то на уровне ’пердежа в муку’
Линда• 27 сентября в 19:48
Лукашенко ще той пейсоносій)
й нашим, й вашим,
але місце в Гаазі він собі забезпечив
автор Илона_747 • 27 сентября в 19:54
Ответ дляЛинда
Лукашенко ще той пейсоносій)
й нашим, й вашим,
але місце в Гаазі він собі забезпечив
Так, він, як і кожний президент, намагається бути з усіма в хороших стосунках.
Вирізняється відповідальністю.
Видно, що він за Білорусь відповідає
Линда• 27 сентября в 19:56
Ответ дляИлона_747
Вирізняється відповідальністю.
Видно, що він за Білорусь відповідає
Ви дивна.
Коли він вбиває та саджає свій народ - це відповідальність?
автор Илона_747 • 27 сентября в 19:57
Ответ дляЛинда
Ви дивна.
Я слідкувала за тими подіями.
У мене з´явилося багато питань до народу...
Линда• 27 сентября в 19:58
немає бажання вам викладати загальнодоступні факти
Lisa_m• 27 сентября в 19:59
Ответ дляИлона_747
Вирізняється відповідальністю.
Видно, що він за Білорусь відповідає
З усіма? Особливо з українцями, коли надає території для нападу або ракетних атак. Ну це ж треба який гарнюнька! Або може тоді, коли пиздить всьому світу, що Україна готовила напад на картопляндію? Або тоді, коли жодного разу не підтримав резолюції щодо окупації!?
Манула• 27 сентября в 20:05
’Найвеличніший’ зараз вище за це, хоч і казав колись, що готов з чортом лисим домовлятися ...
Flower Girl23• 27 сентября в 20:16
Ответ дляKapitoshka7
Каким образом Украину уничтожают с территории Беларуси?
frumoasa17• 27 сентября в 20:23
Ответ дляМанула
У нього та його няньки все добре. Обмінює людей і території на роки влади та гроші.
Kapitoshka7• 27 сентября в 20:27
Ответ дляFlower Girl23
Ну, чесно. Дурнішого питання складно і придумати. Найпримітивнішим, беруть і луплять ракетами по максимуму, просто гвалтують Україну і батя картопляний мовчить, як води в рот набрав. Тіпа я не я, хата не моя. Та підлий він, гнидоватий.
Маска-0b9f• 27 сентября в 20:35
Ответ дляFlower Girl23
Никаким.
Маска-0b9f• 27 сентября в 20:36
Ответ дляKapitoshka7
А з території Криму не луплять?
In limbo• 27 сентября в 20:43
Ответ дляМаска-0b9f
А з території Криму не луплять?
І як це відміняє той факт, що з території рб сюди летіло все, що могло летіти?
Маска-0b9f• 27 сентября в 20:43
Ответ дляIn limbo
Подвійні стандарти?
In limbo• 27 сентября в 20:45
Ответ дляМаска-0b9f
Подвійні стандарти?
У вас? Так.
Kapitoshka7• 27 сентября в 20:50
Ответ дляМаска-0b9f
А з території Криму не луплять?
Це зло картопляне. З усюди луплять, але цей ще й вигоду собі шукає на чужій біді.
Маска-0b9f• 27 сентября в 20:53
Ответ дляIn limbo
У вас? Так.
Неа,не у меня.Значит Украина не стала воевать с рашей за Крым и тихонько его отдала ей под контроль.И теперь с Крыма бомбят Украину.А Беларусь должна была всеми десятью миллионами разгромить145 -ти миллионную рашу и не допустить её на свою территорию.Правильно я вас поняла?
Маска-0b9f• 27 сентября в 20:55
Ответ дляKapitoshka7
Хто тільки не шукає собі вигоду на чужій біді: он США собі всі корисні копалини прикарманили під шумок,але ми їх називаємо партнерами.
In limbo• 27 сентября в 21:22
Ответ дляМаска-0b9f
Ви можете скільки завгодно прикидувптись дурочкою, але Білорусь ніхто не захоплював, отже керівництво цієї держави абсолютно спокійно надало свою територію як плацдарм.
Маска-0b9f• 27 сентября в 21:32
Ответ дляIn limbo
Как не захоплював? Со всех утюгов в Украине несётся,что Беларусь не имеет государственности и это филиал раши,в котором она делает,что хочет и белорусов не спрашивает.Или точка зрения зависит от места сидения?
Flower Girl23• 27 сентября в 21:35
Ответ дляМаска-0b9f
А з території Криму не луплять?
А Крым - это уже Беларусь?
Flower Girl23• 27 сентября в 21:36
Ответ дляIn limbo
Это когда конкретно было?
Маска-0b9f• 27 сентября в 21:40
Ответ дляFlower Girl23
А Крым - это уже Беларусь?
Это был ответ на предъявление претензий Лукашенко,что предоставил территорию для нападения на Украину.Я спросила,а Украина не предоставила такую территорию?Целый украинский полуостров в распоряжении раши.Или Украина за него воевала?
Чомучка• 27 сентября в 22:55
Ответ дляFlower Girl23
Это когда конкретно было?
Це було конкретно 3,5 роки останні, уявляєте?
Argesha• 28 сентября в 18:57
Ответ дляИлона_747
Вирізняється відповідальністю.
Видно, що він за Білорусь відповідає
Це взагалі геть не єдиний президент у світі (принаймні один з небагатьох), якого дійсно хвилюють власні люди і власна країна.