Olgusya• 19 сентября в 13:21

Коли закінчиться війна?

Маю на увазі хоча б припинення вогню.

Умєров: Україна зараз не веде переговори з росією про завершення війни.
Результат:
вже голосів: 232
86 (37.07%) Через 3–5 років
48 (20.69%) Через 2 роки
35 (15.09%) До нового року
33 (14.22%) Через рік
27 (11.64%) Навесні
3 (1.29%) Влітку
Елена1265• 19 сентября в 13:22
Думаю, що навесні
Шматочок хмарки• 19 сентября в 13:24
Я вже не вірю в закінчення і хоча б тимчасове припинення. Просто хочу прокинутись одного дня і звідусіль чути, що війні кінець і що більше не буде лайна ні над головою, ні тягти нікого на смерть не будуть і відпустять додому тих хто вже там(
автор Olgusya • 19 сентября в 13:24
Ответ дляЕлена1265
Думаю, що навесні
А чому? Обґрунтуйте. Я теж проголосувала за ’навесні’. У лютому буде 4 роки від початку повномасштабного, і я думаю, що для путіна конче треба, щоб ця війна не тривала довше за гітлерівську. Бо що ж це за сверхдержава, яка не може впоратися з Україною за такий час.
Nathalie27• 19 сентября в 13:24
Нескоро. На даний момент часу жодних передумов її закінчення нема, щоб можна було чітко вказати термін.
Елена1265• 19 сентября в 13:25
Ответ дляOlgusya
Я не мала на увазі, що цієї весни
автор Olgusya • 19 сентября в 13:25
Ответ дляNathalie27
Добре: який у України запас міцності?
Маска-0b9f• 19 сентября в 13:25
Умеров ещё мало квартир в США прикупил, поэтому нескоро
tatavit• 19 сентября в 13:26
А чому немає варіанту - більше 5 років?
автор Olgusya • 19 сентября в 13:26
Ответ дляtatavit
А чому немає варіанту - більше 5 років?
Бо це сюрреалізм. Ви хочете сказати, що ми зможемо стільки воювати? Ким?
Nerses• 19 сентября в 13:27
Говорят может закончится когда сменится власть на более сговорчивую
Черный Ловелас• 19 сентября в 13:28
В понедельник перемога, 1-2 дня и рашке конец, держится на волосине.
автор Olgusya • 19 сентября в 13:28
Ответ дляNerses
Ви ж розумієте, що це неможливо
tatavit• 19 сентября в 13:28
Ответ дляOlgusya
Так і напочатку казали: який рік, ким, чим, за що. А ось вже 4 роки скоро буде
wind-d470• 19 сентября в 13:28
Ответ дляOlgusya
Дедами и женщинами. Мы очень,очень потужные.
Nerses• 19 сентября в 13:29
Ответ дляOlgusya
Ви ж розумієте, що це неможливо
Я уже не знаю что возможно, а что нет .
автор Olgusya • 19 сентября в 13:29
Ответ дляtatavit
Перших півтора року були добровольці. З осені 2023 (після провалу контрнаступу) все стало значно гірше.
wind-d470• 19 сентября в 13:29
Ответ дляtatavit
И теряем людей и территории, первые два года по инерции продержались.
автор Olgusya • 19 сентября в 13:30
Ответ дляwind-d470
До Авдіївки десь (лютий 2024). Але в 2023 втратили Бахмут, у 2022 - купу всього (все Приазовʼя та Луганщину)
Nathalie27• 19 сентября в 13:30
Ответ дляOlgusya
Добре: який у України запас міцності?
То війна закінчиться із закінченням міцності України чи тому-що у путіна є терміни, щоб війна не була довше гітлерівської?

До речі, гітлерівська війна тривала 6 років.
автор Olgusya • 19 сентября в 13:31
Ответ дляNathalie27

Війна срср з гітлером тривала 4 роки
Маска-0b9f• 19 сентября в 13:31
Ответ дляOlgusya
Неужели вы не сделали выводы после того же Мариуполя?
Черный Ловелас• 19 сентября в 13:31
Ответ дляtatavit
11 лет на самом деле для понимания, в 2014 году росийские войска вошли на территорию Донецкой области.
tatavit• 19 сентября в 13:31
Ответ дляOlgusya
Але це гірше може тягнутися дуже довго. Ще можна відміняти відстрочки, бронювання, брати жінок , з 18 років .
Nathalie27• 19 сентября в 13:32
Ответ дляOlgusya
Є ще жінки. Навіть чоловіки далеко не всі воюють
Маска-0b9f• 19 сентября в 13:33
Ответ дляNathalie27
Дійсно, живий мужик на вулиці це вже непристойно.Сарказм.
Nathalie27• 19 сентября в 13:33
Ответ дляOlgusya
Війна срср з гітлером тривала 4 роки
А чому саме ця подія? Який сакральний сенс воювати менше, ніж СРСР з Гітлером?
Леска• 19 сентября в 13:34
Ответ дляNathalie27
18 річні діти вже підписують контракти
автор Olgusya • 19 сентября в 13:35
Ответ дляNathalie27
Щоб показати, що росія перемагає за коротший час. Вони ж за перемогу можуть видати що завгодно і просто зараз: окупація 20 % України, втрата Україною населення та економіки тощо (у них за рахунок нас приріст населення мінімум 3 млн).
Nathalie27• 19 сентября в 13:36
Ответ дляOlgusya
Кому і навіщо показати, якщо перемогу можна оголосити хоч зараз?
автор Olgusya • 19 сентября в 13:38
Ответ дляNathalie27
Хочуть ще відцапати кілька міст.
путіну дуже треба вода в Донецьк