Бабуся Бетман• 28 сентября в 07:18

А какой транспорт сейчас работает?

А автобусы в Киеве ходят вообще сейчас во время тривог?
Ні за холодну воду• 28 сентября в 07:39
Ответ дляКашпо
Таксисты тоже не самоубийцы
Я как-то ехала рано утром, еще шахедов сбивали недалеко. На поезд уже опаздывали. И таксист приехал.
Бешене сарі• 28 сентября в 07:40
Ответ дляНаучительница
У чоловіка передачі зміни буде після відбою, але у нього укроборонпром
В мене виробництво безперервного циклу. Після відбою не може бути.Зупинка+консервація обладнання займає 2 години мінімум. Якщо аварійна зупинка, то треба все мити, чистити, знімати,покинути і піти не можна, бо все стане надовго, з великими збитками.Під час тривоги(ракети) лишається мінімум персоналу, інші у бомбосховищі. Якщо шахеди, то вже давно не ховаються майже.
Кашпо• 28 сентября в 07:40
Ответ дляВподобайден
Я після обстрілів психологічно боюся на двір виходити.
У нас во дворе хрени какие то попадали, что взрываются, с собакой фиг выйдешь
Кашпо• 28 сентября в 07:41
Ответ дляНі за холодну воду
Ну бывает, а в основном все сидят пока, жжут отбоя. Обычно после таких ночей и работы нет, люди отсыпаются
Вподобайден• 28 сентября в 07:44
Ответ дляНаучительница
Хіба зміна під час тривоги працює, чи нову не запускають до відбою?
Научительница• 28 сентября в 07:44
Ответ дляВподобайден
Всі в укритті. Нова не зайде, попередня не піде
Яжбоматусяблін• 28 сентября в 07:45
Ответ дляКузякин
А почему трИвог?
в наше время не знать русского правописания это не стыдно
Вподобайден• 28 сентября в 07:46
Ответ дляКашпо
Я ж про то, ми пережили обстріл нашого заводу в червні, то ранок тоді був жахливий...
Вельми шановна• 28 сентября в 07:47
Працювати і не знати який транспорт? Чи це якась розвідка
Вподобайден• 28 сентября в 07:48
Ответ дляНаучительница
Основні працівники на відрядній оплаті праці? Як нараховується премія, за виконану основну продукцію, чи виконані роботи за місяць? Соррі,що оффотопом
Научительница• 28 сентября в 07:49
Ответ дляВподобайден
Я не знаю таких подробиць. Але у більшості ставка
автор Бабуся Бетман • 28 сентября в 07:51
Ответ дляНе кую, не мелю
На яку роботу? На тролеферму?
Вы глупая или притворяетесь?
автор Бабуся Бетман • 28 сентября в 07:53
Ответ дляНе кую, не мелю
Киевляне, которым действительно нужно на работу в выходные, давно знают все маршруты.
А вот тролли - нет. Им надо посреди тревоги обязательно тему открыть.
Удалено администрацией...
автор Бабуся Бетман • 28 сентября в 07:54
Ответ дляВельми шановна
Удалено администрацией...
ХаДиДиШь• 28 сентября в 07:58
Ответ дляКузякин
А почему трИвог?
Патаму Што! Иди поумничай где-то в другом месте. Можешь перед начальством, оценят зарплату накинут
Вподобайден• 28 сентября в 08:00
Ответ дляНаучительница
Ясно, але є на виробітку? Токар? складальників?, фортувальник?
ХаДиДиШь• 28 сентября в 08:02
Ответ дляБабуся Бетман
Удалено администрацией...
Вельми шановна• 28 сентября в 08:03
Ответ дляБабуся Бетман
Удалено администрацией...
Дурне питання - очікувані відповіді.

Іді єсчо поарі
КАПСЛОЧНИЦА• 28 сентября в 08:18
Яка робота? Шахедов ещё полно летает. Сидите дома
Ниф_ниф• 28 сентября в 09:42
Мій тренажерний написав, що відкриється після завершення тривоги. Я б теж на роботу не йшла, поки все не закінчиться. Сьогодні вихідна
Да будет так• 28 сентября в 12:36
Ответ дляЯжбоматусяблін
Это шутка такая?