Xвостокрутелка• 28 сентября 2025
Оформлення другого авто на одного власника. допоможіть
Придбали другий автомобіль.
Попередній оформлений на чоловіка, цей в процесі купівлі зараз, оформлення знову на чоловіка. Згадала, що можливе відчуження авто, якщо у власності однієї людини 2 і більше авто. Чи чули про такі випадки ? Наче дають коментарі, що легкові не потрібні на ЗСУ, але в законі уточнення немає, тобто якщо ТЦК потрібно буде легковушка, то в теорії можуть вилучити.
Соседушка• 28 сентября 2025
Ответ дляіронічна антитеза
ми на всяк випадок друге авто записали на мене
Мои родители переоформили на всякий случай
Xвостокрутелка
• 28 сентября 2025
Ответ дляСоседушка
Так а чего сразу на вас 2й не купили?
Бо ніхто не подумав про це 😵💫 сьогодні дойшла такого умовивода
Соседушка• 28 сентября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Ну мы когда переоформляои в 2024 году, то консультировались с юристом. Поидее могут брать джипы автобусы паркетинги. Те машины которые с хорошей дорожной проходимостью...но вы ж понимаете это повод чтоб отобрать если захотят
Тишком нишком• 28 сентября 2025
Переоформляла вторую машину,чтоб две на мне не висело. Сейчас что угодно может быть.
Кружите меня,кружите• 28 сентября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
А чего не на вас?
Мой_ужин• 29 сентября 2025
На мне 2 авто было полгода, никто ничего не изъял. И вообще не слышала чтоб легковые авто изымили. Слышала что автобусы и фургоны могут
На_оба_рот• 29 сентября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
чоловік на мене переоформив єдину свою автівку. по паспорту вона теж легкова а фактично паркетник.
і шматочок землі у нього був, теж мені продав :)