Сижуревувшоке• 29 сентября в 00:04
Манго з Єгипту. Кишинів
Дівчата, допоможіть розібратись.
Яку кількість манго можна привезти в Україну?
Летимо з Єгипту через Кишинів.
На одній і тій же сторінці вказано 2 кг/особу і 5кг/особа.
Летимо з Єгипту через Кишинів.
Пишу вірші, дорого• 29 сентября в 00:08
Вы поездом потом? В Молдове никто нигде не смотрит сумки: ни в аэропорту, ни при пересечении границы поездом.
Сижуревувшоке
• 29 сентября в 00:08
Ответ дляПишу вірші, дорого
Автобусом
Сижуревувшоке
• 29 сентября в 00:09
Ответ дляЛизочек
Коробками манго когда-то тащили, всем было пофейхуа. А вот что скажут молдавские пограничники хз
Колись і зараз, як кажуть в Одесі, то є дві великі різниці.
Тому і питання до тих, хто возив нещодавно.
Оцененная• 29 сентября в 00:13
Заезжала в Украину через Старокозачье в сентябре. Выборочно посмотрели 1 чемодан. Даже не надо было выходить из маршрутки.
Сижуревувшоке
• 29 сентября в 00:13
Ответ дляЛизочек
А кто через две границы повезёт манго? Тем более, не сезон
Зараз як раз сезон
Alpha Centauri• 29 сентября в 00:14
Не більше трьох штук зараз. Молдаванє зараз дуже суворо до цього. Ми брали 5 шт, 2 шт зʼїли на контролі бо сказали що конфіскують. Та і там манго не в кг, а в штуках перевіряють здається.
Alpha Centauri• 29 сентября в 00:15
Треба шукати інфу саме за манго. Бо ми їздили минулого року, теж обламалися бо думали що люди коробками возять
Alpha Centauri• 29 сентября в 00:15
І + зі свого досвіду, скажу що вони дуже в поганому стані доїжджають до України. Ви їх таки стиглими більш-менш купуєте, а привозите подавленими в кращому випадку. Тому кайфу мало
Alpha Centauri• 29 сентября в 00:17
Те саме з клубнічкою)) але ми возили для наших друзів в Кишиневі. До Кишинева дожила
Сижуревувшоке
• 29 сентября в 00:22
Ответ для Alpha Centauri
Ми минулого разу (аж в довоєнному житті 😞) купували трошки зеленкуваті, то вони і доїхали норм і ще трошки полежали.
Тень льва• 29 сентября в 00:22
Ответ дляЛизочек
Что значит не сезон
Пишу вірші, дорого• 29 сентября в 00:26
Ответ дляЛизочек
Самый сезон как раз
Сижуревувшоке
• 29 сентября в 00:28
Ответ для Alpha Centauri
Уточнення: 3 шт на особу?
Я б такое не носила, но продаю• 29 сентября в 08:02
Заїзжали бусіком, навіть не виходили, речі ніхто не дивився.
Джага-джага• 29 сентября в 09:07
Минулого літа провезла 8 кг в ручній кладі, мені в магазині запакували в картонну коробку, приїхало все ціле, тиждень насолоджувалися смакотою. Ні молдовани, ні єгиптяни не питали що там, нікому діла не було.
andrey_spec• 29 сентября в 10:12
Я мабуть один, кого дратують усі ці люди з ящиками в аеропорту, літаку, тощо ? Вам реально не ліньки тягнути оте манго через готель- аеропорт там - Кишинів аеропорт - автобус - Київ і далі? Якби те манго ще було безкоштовним, а то купити по 1-2 дол за кіло, і везти далі, того трохи не розумію. П.С. Якщо по темі- на сайті ДМСУ написано, що продукти харчуваня без упаковки виробника - до 2 кг одного найменування.