Сижуревувшоке• 29 сентября 2025

Манго з Єгипту. Кишинів

Дівчата, допоможіть розібратись.

Яку кількість манго можна привезти в Україну?
Летимо з Єгипту через Кишинів.

На одній і тій же сторінці вказано 2 кг/особу і 5кг/особа.
Лизочек• 29 сентября 2025
Коробками манго когда-то тащили, всем было пофейхуа. А вот что скажут молдавские пограничники хз
Пишу вірші, дорого• 29 сентября 2025
Вы поездом потом? В Молдове никто нигде не смотрит сумки: ни в аэропорту, ни при пересечении границы поездом.
автор Сижуревувшоке • 29 сентября 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Автобусом
Пишу вірші, дорого• 29 сентября 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Автобусом
Тогда не знаю
автор Сижуревувшоке • 29 сентября 2025
Ответ дляЛизочек
Колись і зараз, як кажуть в Одесі, то є дві великі різниці.

Тому і питання до тих, хто возив нещодавно.
Лизочек• 29 сентября 2025
Ответ дляСижуревувшоке

А кто через две границы повезёт манго? Тем более, не сезон
Оцененная• 29 сентября 2025
Заезжала в Украину через Старокозачье в сентябре. Выборочно посмотрели 1 чемодан. Даже не надо было выходить из маршрутки.
автор Сижуревувшоке • 29 сентября 2025
Ответ дляЛизочек
Зараз як раз сезон
Alpha Centauri• 29 сентября 2025
Не більше трьох штук зараз. Молдаванє зараз дуже суворо до цього. Ми брали 5 шт, 2 шт зʼїли на контролі бо сказали що конфіскують. Та і там манго не в кг, а в штуках перевіряють здається.
Alpha Centauri• 29 сентября 2025
Треба шукати інфу саме за манго. Бо ми їздили минулого року, теж обламалися бо думали що люди коробками возять
Alpha Centauri• 29 сентября 2025
І + зі свого досвіду, скажу що вони дуже в поганому стані доїжджають до України. Ви їх таки стиглими більш-менш купуєте, а привозите подавленими в кращому випадку. Тому кайфу мало
Alpha Centauri• 29 сентября 2025
Те саме з клубнічкою)) але ми возили для наших друзів в Кишиневі. До Кишинева дожила
автор Сижуревувшоке • 29 сентября 2025
Ответ для Alpha Centauri
Ми минулого разу (аж в довоєнному житті 😞) купували трошки зеленкуваті, то вони і доїхали норм і ще трошки полежали.
Тень льва• 29 сентября 2025
Ответ дляЛизочек
Что значит не сезон
Пишу вірші, дорого• 29 сентября 2025
Ответ дляЛизочек
Самый сезон как раз
автор Сижуревувшоке • 29 сентября 2025
Ответ для Alpha Centauri
Уточнення: 3 шт на особу?
Я б такое не носила, но продаю• 29 сентября 2025
Заїзжали бусіком, навіть не виходили, речі ніхто не дивився.
Джага-джага• 29 сентября 2025
Минулого літа провезла 8 кг в ручній кладі, мені в магазині запакували в картонну коробку, приїхало все ціле, тиждень насолоджувалися смакотою. Ні молдовани, ні єгиптяни не питали що там, нікому діла не було.
Лизочек• 29 сентября 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Самый сезон как раз
Сорри, у меня ещё лето в голове ) забыла, что октябрь на носу
andrey_spec• 29 сентября 2025
Я мабуть один, кого дратують усі ці люди з ящиками в аеропорту, літаку, тощо ? Вам реально не ліньки тягнути оте манго через готель- аеропорт там - Кишинів аеропорт - автобус - Київ і далі? Якби те манго ще було безкоштовним, а то купити по 1-2 дол за кіло, і везти далі, того трохи не розумію. П.С. Якщо по темі- на сайті ДМСУ написано, що продукти харчуваня без упаковки виробника - до 2 кг одного найменування. https://customs.gov.ua/news/zagalne-20/post/korisn...
Напланетянка• 29 сентября 2025
Провезли манго без проблем, на своем авто