Залізна пані• 29 сентября 2025

Бісить, що всі тікають, а ми живемо в страху

Доброго дня. Мені 30 років. Заміжня. Живем в Полтавській області. Маю чоловіка 33 роки та дитину 8 місяців. Чоловік працює, не має броні. В країні війна і ми не можемо виїзджати, навіть в іншу область. ТЦК виловлюють всіх. І зараз в інстаграмі бачу як знайомі тікають за кордон якимось чином і там щасливо живуть і подорожують. Як мене це бісить. Живем у страху війни і того чи повернеться чоловік додому чи ні сьогодні. Ще і дитина маленька в нас, дуже страшно. Хочеться жити як раніше. Розриває з середини від заздрощів за тих хто втік і ще й понтується цим. Розумію, що є люди в кого чоловіки на війні чи втратили житло і т.д.. Але коли бачу фотки ті в інсті злість бере. Що робити? Як заспокоїти себе?
Некомильфо• 29 сентября 2025
У меня муж и три сына, поэтому и убежали в Португалию жить. Если бы не мобилизация и снаряды падающие на голову, остались бы в Киеве.
Сусідка знизу• 29 сентября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
а бабло откуда.там работы нет.там аренда дорогая.или вы бот?или она продала квартиру и проедает ее по чужим краям без мозга в башке?
Манька ботиха, изыди! Есть там работа и не все уехали с дулей в кармане !
БезПаспортаНеПродаю• 29 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Моя подруга детства , такая правильная из себя ,выставляет жалобные посты о взрывах в разных городах .
Выехали в Испанию ,у них 3 детей ,муж тоже выехал , а в Инстаграме каждый день фото еды и рестораны ,море , шоппинг.
Меня бесит нереально! Чтоб она подавилась теми устрицами !
Після таких коментів , я знаю що роблю правильно що не виставляю життя в інста і фб. Люба дрібниця може визвати приступ заздрості і ненависті в різних жаб
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
бу га га
та.... злидні і ніщеброди)))) навіть золотого унітаза, як у дружбана-касира піськограя Міндіча, не мають. Не те що оці, правда маня?
Елітна нерухомість родини Умєрова в США: фото розкішних вілл вражають — розслідування ЦПК
Родина Умєрових користується вісьмома елітними об´єктами нерухомості у Сполучених Штатах.
https://tsn.ua/svit/elitna-nerukhomist-rodyny-umye...
Журналіст Сергій Іванов оприлюднив у Facebook допис, у якому стверджує, що квартира у Франції, оформлена на матір народного депутата, голову комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева, могла бути придбана за кошти сумнівного походження. А саме - на відмиті через латвійський банк російські гроші.
https://tsn.ua/groshi/zurnalist-rozpoviv-za-iaki-h...
У Чернишова знайшли елітні маєтки у Київській області (ВІДЕО)
https://mykyivregion.com.ua/news/u-cernisova-znais...
Сусідка знизу• 29 сентября 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ну, вот такие мы жабы ,под обстрелами крыша едет ! Начинаешь ненавидеть всех вокруг и себя в том числе!
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
і зверніть увагу: жодної реакції на флуд, спам і провокації, незважаючи на скарги. Правда цікаво?
Сусідка знизу• 29 сентября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Она провладний бот 😏
Миззери• 29 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Заблочте и не мучаетесь, иначе это мазохизмом попахивает
Отчебучкина• 29 сентября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
интересно то нам шо обмотаться белой простыней и с детьми ползти на кладбище?да мы гуляем да мы сидим в ресторанах да мы катаемся на моря за границу и шо
Нет конечно,я наоборот рада,я за то что кто уехал тем нельзя суди что пишут тут
Шкварочка• 29 сентября 2025
А если бы они умерли. Вам бы было легче ?
Шкварочка• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Меня не бесит что тикают. Меня бесит, что когда просишь контакты, кто помог - все морозятся и делают вид, что они от рождения многодетные забронированные инвалиды
Так всегда было
Шкварочка• 29 сентября 2025
Ответ дляLizavel
Автор не хочет без мужа
Тогда терпеть и ждать окончания войны
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Она провладний бот 😏
трошки не так: це прокацапський дєрмакобот, котрий працює на формування негативу до патріотів. Так колись в квартальних відосиках блазні-малороси показували українців недолугими хохлами. працює на те, що у Вас при слові ’патріот’ була асоціація з т.звю манькою, а не з ДаВінчі, Джусом чи Привидами Києва
Prervana• 29 сентября 2025
Ответ дляТріль підпільний
Ви хоч знаєте, в розшуку чоловік чи ні? І чи взагалі була по ньому інфа оцифрована? Може там все ок, і треба підшукати роботу, хоч і не престижну, але з бронню
Все говорят разное насчет розыска. Поинтересовались пару раз, совсем разное говорят. А насчет работы - так у него ее валом, только по его специальности броней не предусмотрено. И что надо делать перед получением брони - все знают. Делать это желания нет, когда брони сегодня есть, а завтра нет
Поросенка• 29 сентября 2025
Ответ дляКастрюлька
Просто интересно - какая может быть инвалидность, если никто не догадывается и визуально не видно? Вопрос без подвоха
інсульт, наприклад. У мого чоловіка 2 шт. Є певні проблеми, але оточуючі про це і не здогадаються
Шкварочка• 29 сентября 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Ви серйозно сподіваєтеся, що боягузи, котрі повтікали, кинувши сім´ю, рідних, друзів, матимуть достатньо хоробрості дати вам контакти? Якщо це сцикло виїзало незаконно, воно за свою дупу труситься до усрачки. Це як прохати крадія поділитися контактами магазину, з котрого він вкрав 🤣
Зато живое сцикло , своя жизнь и семья важнее друзей и тд
Шкварочка• 29 сентября 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
І ще автор. Війна майже чотири роки. Так працює з перших днів. Вашій дитині 8 місяців. Питання, на що ви надіялись народжуючи в таких умовах?
Что война закончится наверное. Советчицы ж гадали, что в 2024 закончится
Бриджит_Фрикандо• 29 сентября 2025
Ответ дляКастрюлька
Ну смотрите, у меня ревматическое заболевание, я несколько лет почти не ходила, пока терапию не подобрали, но про это знают только самые близкие люди. Визуально по мне этого не видно. У меня инвалидность 2 группы. Потому как в приступы я не могу ходить.
Или например моя подруга выехала вместе с мужем по инвалидности ребенка. У нее врождённая генетическая болезнь, ребенка до года 3 раза прооперировали и есть и будут проблемы всегда скорее всего, но визуально она не отличается особо от обычных детей, разве что с речью плохо. А так кто близко не знает, то думают что здоровый ребенок..
Вы хотите себе такую инвалидность? Зато выехали
Тріль підпільний• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Ну тут або-або. Останнім часом оператори на наше відділення НП приїжають на таких авто, що наче вони те відділення купити можуть. Заради броні працюють, і ясно, що не зп Нової пошти їх годує))
Шкварочка• 29 сентября 2025
Ответ дляКукарикуууууу
тоже верно
просто каждый день вижу посты о погибших мужчинах, сколько семей горюет и никого уже не вернуть
и тут биомасса - а что ж вы ему бронь не сделали, не вывезли, не спрятали - все такие умные ( это и бесит)
война для бедных увы, остальные инвалиды катаются на моря и налаживают бизнес за бугром
Конечно. Обычные люди это мусор для правительства
Мольфарочка• 29 сентября 2025
Знаєте, я в 2024 дізналась, що хвора на рак. І весь рік його лікувала. Упустимо, що я пережила, скільки здоров’я, зусиль і грошей втрачено. Але я оформила інвалідність, і вивезла чоловіка за кордон. Сама я з дитиною в Україні, бо в малої старші класи, а я поки прив’язана до клініки частими візитами, аналізами і т.д.

Заздрите мені??? Давайте, чого ж! В страшному сні не хотіла б таким чином вивозити чоловіка. В курсі про всю цю ситуацію лише пару людей. В інтернет нічого не виставляю, бо люди як собаки: злі, заздрісні і недобрі(((
Пиу!Пиу!• 29 сентября 2025
Ответ дляМольфарочка

Я желаю вам выздоровления
Шкварочка• 29 сентября 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Мы с 2014 года поняли, что справедливости в жизни нет и каждый сам за себя. Вы ж автор не сильно бесились, когда в 2014-м вам не надо было никуда, а многие вынуждены были бросать дома. Вот такая жизнь - лотерея
Конечно, все жили, будто бы нет войны. А сейчас хотят ,чтобы другие сидели вместе с ними, так как их мужей не выпускают . А если бы выпускали, первые б чкурнули и х
.й бы ложили на тех ,кто выехать не может
Пацелуйнитуда• 29 сентября 2025
Ответ дляWill_Be...
Знаете, что умный от дурака отличается тем, что дурак учится на своем опыте, а умный на чужом? Так вот, мой муж - из умных.
Пословица не про это И ваш муж точно не умный. Тренер моего ребёнка уволился именно по семейным обстоятельствам после двух лет службы, причём вообще без проблем, с адвокатом. Вот он умный.
Мольфарочка• 29 сентября 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Я желаю вам выздоровления
Я вже в ремісії, слава Богу! Дякую Вам!!!
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляМольфарочка
Хай так і далі буде
Шкварочка• 29 сентября 2025
Ответ дляПрацівниця року
Я знаю Вашу ситуацію. І то Ви не плачитесь . Сильна жінка.
Так дети там сами по себе
Шкварочка• 29 сентября 2025
Ответ дляЛовлю капці
Тобто вас бісять не ті, хто відправив туди вашого чоловіка, не ваш чоловік який вас покинув, а саме чужі сім´ї які не хотять жити так як ви?
Вот вот
Пацелуйнитуда• 29 сентября 2025
Ответ дляWill_Be...
Есть, и я не говорила обратного. Я, лишь говорила, что это ни один круг ада - долго, дорого, геморно. Не для простых смертных.
Непростые смертные туда не попадают, чтобы потом надо выбираться. Простые смертные спокойно увольняются при возникновении возможности и при желании.
olga9846• 29 сентября 2025
Така сама ситуація