Залізна пані• 29 сентября 2025

Бісить, що всі тікають, а ми живемо в страху

Доброго дня. Мені 30 років. Заміжня. Живем в Полтавській області. Маю чоловіка 33 роки та дитину 8 місяців. Чоловік працює, не має броні. В країні війна і ми не можемо виїзджати, навіть в іншу область. ТЦК виловлюють всіх. І зараз в інстаграмі бачу як знайомі тікають за кордон якимось чином і там щасливо живуть і подорожують. Як мене це бісить. Живем у страху війни і того чи повернеться чоловік додому чи ні сьогодні. Ще і дитина маленька в нас, дуже страшно. Хочеться жити як раніше. Розриває з середини від заздрощів за тих хто втік і ще й понтується цим. Розумію, що є люди в кого чоловіки на війні чи втратили житло і т.д.. Але коли бачу фотки ті в інсті злість бере. Що робити? Як заспокоїти себе?
Тріль підпільний• 29 сентября 2025
Ответ дляТа легко!
Інвалідність не зняли, але на влк поставили «придатний до служби в ТЦК та СП». Зараз просто інвалідність вже не проходить, має бути інвалідність і зняття з обліку, а його не знімають
інівалідність не дорівнює зняттю з обліку. Інвалідність керується постановою 1338, а ВЛК - наказ 402. Сліпота 1 ока є підставою для 3 гр. інвалідості, але не є підставою для виключення з обліку. І так по багатьох хворобах. Рідко, коли співпадає і виключають
Персимона• 29 сентября 2025
Хочете напишу чому я вам заздрю?
1 ваш чоловік живий, може гратися з дитиною
Мій загинув , двоє дітей ніколи не обнімуть тата
2 Ви Полтавскій області
Я в Сумах
Як думаєте нам не страшно?
3 Ви в цілому неушкодженному житлі
Я переселенка з Донецкої області
Територія окупована, житло знищено вщент
Повірте завжди знайдуться ті кому набагато гірше
Тріль підпільний• 29 сентября 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Чем? Про закончит ато за две недели?
Мова, віра. А і томас
Да, Спасибо
Война, вот эта, масштабная началась бы при любом, если вы послушаете, хоть немного, речи однопартийных, поймёте, что воевать они тоже готовы до последнего. Только деньги сейчас в другую кормушку
Им абидна, да. Понимаю
Их готовили на это чуть раньше, а получилось подсунули того, с кем проще договориться. Договориться- это я не про мир. Но они своё успели урвать с часів майдану і великої стіни
ну не знаю, мені було норм при домовленостях, і при мові, і при томосі, і при Пороху загалом. Це тільки виправдовуючи нинішню владу можна казати, що при будь-кому почалося б,а рішення про вторгнення хуйло прийняло влітку 21 рр., бо всі голосували за ’какая разніца,к акой язик і какой памятнік’, типу зайдемо, скинемо владу та і по всьому. Зараз велика радість, що не домовляємося, фронт сунеться і сунеться,і вже нема кому поповнювати ЗСУ, ця тема - тому підтвердження
Пацелуйнитуда• 29 сентября 2025
Ответ дляТа легко!
Проходити не зобовʼязані, отримати висновок ВЛК за спрощеною процедурою, подавши пакет документів - зобовʼязані.
Вы путаете инвалидность и снятие с учёта. Для получения инвалидности влк не нужно проходить, для снятия с учёта - нужно. Практически все инвалиды 3 гр по влк - условно пригодны. При этом выезжать они могут, независимо от группы и от результатов влк
Тріль підпільний• 29 сентября 2025
Ответ дляТа легко!
Так, знайомий з інвалідністю з дитинства (аутоімунне) їздив в 22-23 туди-сюди, а з минулого року вже все. Йому сказали, що так як він ще не зовсім помирає, то цілком може на тилових посадах служити і вже не випускають.
ні, там видать інвалідність не дали, і не вистачило підстав для зняття по 402.
Тріль підпільний• 29 сентября 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Глупости, конечно же проходит просто инвалидность, вы вообще не в теме
це ви не в тєме. Інвалідів випускають по пенсійному, не треба зняття з обліку, достатньо тільки ВОДа, тому що недоговорює Вам знайомий
Пацелуйнитуда• 29 сентября 2025
Ответ дляТріль підпільний
Во, человек в теме. Совершенно верно
Пацелуйнитуда• 29 сентября 2025
Ответ дляТріль підпільний
Вы меня путаете с Та легко ) я ей именно это писала, что вы мне сейчас пишете )
Тріль підпільний• 29 сентября 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
точно, вибачаюсь)
Суть Ви розумієте, що там не чисто з продовженням групи, але інвалід їздити не хоче і так відмазався
Кофр для ноги• 29 сентября 2025
Ответ длявкрации
А мене бісить, що вони постять фото у вишиванках та пишуть тільки українською. Я про тих, хто виїхав з чоловіками. Ні, я вважаю, що правильно зробили, але нахрена той дутий патріотизм?
Патріотизм це коли без ноги/руки, ока чи взагалі ’пройшло 10 тижнів як я тебе втратила’?
Доктор Хаос• 29 сентября 2025
Ответ дляТріль підпільний
Как бы вам просто объяснить. Эта война не готовилась в 21 году и даже не в 19 году
А намного раньше. Ещё до проекта Слуги Народа. Но, этот шустрее, выиграл торги. А такие моменты, как условное сопротивление, делают с тем лидером, у которого рейтинг выше. Поставили ставки на мелкого
Единственное, что может Порох бы подписал перемирие в 22 году
Может. Но тут не уверена
Атиква• 29 сентября 2025
Ответ длявкрации
Из Харькова. И да, мне плохо, как и большинству. И меня вовсе не утешает то, что когда то люди ели друг друга в блокадном Ленинграде. Вот совсем. И насчет будем живы я тож не была бы так уверена))))
Так выезжайте. Пусть муж ищет роботу с бронью. И в путь.
Меня не то, чтобы утешаоа ситуация в блокадном Ленинграде. Просто зная про это, зная, что моя прабабушка выжила в конце лагере, и при этом не растерялась жизнелюбия, жизнерадостности ...да да, даде в концлагере. То мне, её ’потомихи ’ , должно быть стыдно сейчас нюни разводить.
Нет, можно конечно страдать, мы все умрём, и таки да, мы все умрём. Рано или поздно. Другой вопрос как мы проживёт отмеченный срок. В нытье на судьбу, в страхе или же все таки будем жить эту жизнь, ту, которую нам дали. Удачи)
Кофр для ноги• 29 сентября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
автор потерпите скоро явятся главные патриоты сыновья порошенка и начнут защищать страну и перестанут быть уклонистами
А там и сын Зели с дочкой из лонданов подтянутся
Хома з пастою• 29 сентября 2025
Ваша злость справедлива, если эта злость направлена на себя. Война 3,5 года. Вы вместо поисков путей на свободу, рожаете в войну ребенка. Теперь только второй и третий, а там вожделенная граница и свободная жизнь.
Робот Вертер• 29 сентября 2025
Ответ дляТріль підпільний
І що,люди в Херсоні винні, чи в Мелітополі, що прийшов кацапстан? З квітами їх там не зустрічали
Хома з пастою• 29 сентября 2025
Ответ дляАтиква
Вот и я принимая решение уехать, в мыслях почему-то постоянно возвращалась к прабабушке. Остаться, овдоветь и в лишениях растить детей в послевоенной стране, или имея шанс спасти всю семью, вырваться на свободу. Уехала. Не жалею.
Лиса Патрикевна• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Значить у вас 2є дітей, а я повинна не рожать?
в 30 в войну наверное спешить некуда, если так
автор Залізна пані • 29 сентября 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ви така єдина унікальна. А ті хто виїхали по вашому всі не люблять
Так вони повиїжали з дітьми і чоловіками і по Міланам шляються
Хома з пастою• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Ну шляйтесь и вы...
Лиса Патрикевна• 29 сентября 2025
Ответ дляТріль підпільний
чесно кажучи, для мене був шоком результат президентських виборів, мабуть,в такій бульбашці жила, що всі друзі і рідні голосували проти. Ну одразу стало ясно, що нам ппц, але я думала, в економічному плані. Ну і не думала, що кацапстан піде такою великою війною, ну максимум коридор до Криму.
мне думаю выборы нарисовал дядя Федор ов, не верю в 73, ни одного человека не знаю, кто за
Непозбувна Бентега• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Меня не бесит что тикают. Меня бесит, что когда просишь контакты, кто помог - все морозятся и делают вид, что они от рождения многодетные забронированные инвалиды
Пешком пойдет ваш ? Могу написать в личку
Prervana• 29 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Нет, спасибо. Я не про эти варианты
автор Залізна пані • 29 сентября 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Та тут хз, я і так чуть не померла на пологах, хз як би було якби ще тягнули, і так відкладали, то ковід, то безгрошівля, вирішили просто жити тут і зараз
автор Залізна пані • 29 сентября 2025
Ответ дляХома з пастою
Ну шляйтесь и вы...
Ми не можемо виїхати, бо чоловік не виїздний
Лиса Патрикевна• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
родила за 1, 5 часа в 36, в симпатичном американском госпитале.
сама. кто вас гнал жить в войне
автор Залізна пані • 29 сентября 2025
Ответ дляХома з пастою
У вас є діти?
Непозбувна Бентега• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Нет, спасибо. Я не про эти варианты
Другие варианты сейчас уже не проходят вроде . Типа справки , сильно проверяют на границах
Два знакомых вышли , сейчас работают в Германии
Лиса Патрикевна• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
У вас є діти?
в 30 рожать в войну-талант и у вас кучу классных решений
Непозбувна Бентега• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
У вас є діти?
Именно двое детей меня и сподвигнули бросить все и выехать в никуда
Лиса Патрикевна• 29 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
мы одного оставили, с младшей вернулись. Упахалась я