КоролеВешна• 29 сентября 2025

Що приготувати на сніданок замість яєчні, щоб не витрачати багато часу?

Teonaa• 29 сентября 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Сухие завтраки залить молоком- проще и быстрее некуда
Це не сніданок а споживання харчового сміття. Одному богу відомо що там в тому сухому кормі
Teonaa• 29 сентября 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Тарталетки с лососем и черной икрой. И кусочком лимона. Запить можно Шампанским.
А трюфель куда??? Можна тоже в тарталетку, під ікру?
Teonaa• 29 сентября 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Гарячі бутерброди в мікрохвильовці
Бананові панкейки
Каша вівсяна з сухофруктами
Да. Оце - сніданки, авторе
Цикавенная• 29 сентября 2025
вечером залить йогуртом овсяные хлопья. В зависимости от веса - греческим или обычным фруктовым, утром опять в зависимости от веса - добавить фрукты, ягоды, орехи или ничего :-)
Teonaa• 29 сентября 2025
У вас є простенький хоча б гриль? Робите в неділю фарш (готовий, на свій смак - з зеленю, з перчиками, з томатами, з чим хоч); він дні три точно придатний. І відварюєте яйця скільки вам треба. З вечора ще сир і огірок нарізаєте, щоб не втрачити час вранці. І робите до кави/чаю собі «ліпьошку», на лаваші або тартильї в грілі. Круглу берете цю штуку, на половину все викладаєте, накриваєте, і на хвилинку в гриль.
Це з пн по ср. А чт пт - зварили у середу ввечері вівсянку/кіноа/пшоняну. А вранці нагріли, і додали з морозилки ягоди, які купите, і горішки. І трохи творога для балансу. Або яйця.
Сніданок (і все інше) - це збалансовані білки жири вугл.; тобто у гриль-ліпьошці у вас є білки (фарш) трохи вуглеводів(тістова основа), жир(сир), коюлітковина (огірок) ще й яйце (але яйце вже перебор, без яйця краще); а другий варіант - збалансований. Каша на снііданок це найкращий вибір. На жири - заправити маслом/норіхи додати, на білок - творог/яйце. Ну а сама каша - ясно, вуглевод.
Teonaa• 29 сентября 2025
Ответ дляГалябалована
Это для аристократов. Еще выпить коооофэээ, принять уваааанну...
Нада писать не коооофэээ, а коооофааа
Teonaa• 29 сентября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
реально є люди, які снідають солодким?
Звичайно. А ви думаєте чого у ендоуринологів табуни 40р+ пасуться, із гіперглікеміями своїми, нажитими непосильним трудом споживання солодких сніданків
Teonaa• 29 сентября 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Если ничего нет на подхвате, то овсянку делаю сладкую (не на молоке, поливаю сгущенкой) или соленую. Варю на воде, добавляю кусочек сливочного масла, сыр любой, какой есть в холодильнике туда же. И к овсянке варю сосиску, или овощи, или открываю баночку консервы тунца. Буквально 5 минут и завтрак на троих готов
Дозвольте порадити замінити масло на горіхи, у людей перебор (зазвичай) по тваринним жирам, і дефіцит по рослинним.
Згущенка - в принципі якщо без «фанатизма» ставитися, то має право на існування (можна пюре фруктове. чи ягідне замість неї)
Що не на молоці варите, Ви правильно робите.
Teonaa• 29 сентября 2025
Ответ дляМизимец
А я не понимаю тех, кто есть яйца, бутерброды, тем более горячие бутерброды))
всю жизнь ем творог с йогуртом (правда, без сахара) и чай. Люди разные...
Але ж вже через годину-півтори вже голодний…
Teonaa• 29 сентября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Я зранку їм тільки вівсянку з фруктами. Нічого іншого не можу. Останні років 20, напевно 🙄
Так теж не можна! У вівсянці є фітини. Вони не дають засвоюватися цілому ряду мікроелементів. Важливих! Кальцію, заліза. Щодня не можна, реально. Запорука успіху - збалансованість і ВСІ елементи. Якщо додасте в тиждень на сніданок гречану і кіноа/пшоняну, любу без фітинів, ви зменшите вірогідність у себе залізодефіциту (повірте, він у 90% жінок), і від дефіциту кальцію. Це як мінімум
Жинси на дитину• 29 сентября 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
А що з цього робиться швидше яєшні?
А повинно бути швидше? У автора не було такого запиту, а лише -щоб не витрачати багато часу
Мизимец• 29 сентября 2025
Ответ дляTeonaa
Абсолютно нет.
200 гр домашнего йогурта и 200 граммов жирного , тоже домашнего творога- это 38 граммов чистого белка- треть моей дневной нормы. А белок прекрасно насыщает. И ккал там всего 300.
Скіфська пектораль• 29 сентября 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Мабуть я не так зрозуміла тоді
Чумачечая Весна• 29 сентября 2025
Ответ дляTeonaa
Не ситно і не збалансовано. Не годиться
Очень даже сытно
Чумачечая Весна• 29 сентября 2025
Ответ дляTeonaa
В огурце клетчатки один пшик
Teonaa• 30 сентября 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Очень даже сытно
😳 ну кожному своє, Ви певно в цілому не любите поїсти вранці))?
Teonaa• 30 сентября 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
В огурце клетчатки один пшик
А що ж тоді в бутік-то додавати
Чумачечая Весна• 30 сентября 2025
Ответ дляTeonaa
Люблю, в таком завтраке много белка, достаточно жиров (беру творог 5%), один дают сытость надолго * в ягодах, фруктах углеводы. Могу еще смесью семян посыпать. Вкусно, сытно
Teonaa• 30 сентября 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
В ягодах вуллеводи???? І вам їх достатньо до обіду? Я себе відчула обжорою…
Там же цукри, фруктоза. Вуглевод звісно, але ж простий
Чумачечая Весна• 30 сентября 2025
Ответ дляTeonaa
И? Вы из тех, кто себе не позволяет ягоды и фрукты?
Teonaa• 30 сентября 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Та чого. Вони просто ненадовго ж насичують. Ну , принаймні, по «легеді»
Чумачечая Весна• 30 сентября 2025
Ответ дляTeonaa
Сытость такого завтрака - за счет белка и жиров. Да, 150 г творога с ягодамии и семенами хватает до обеда. Я не каждый день его ем, бывает яйца с овощами, бутерброд с тунцом или семгой , помидором, зеленью, сырники…