Астановитесь• 29 сентября в 20:00

Що для вас дієта, тимчасове обмеження чи стиль життя?

Радикальная• 29 сентября в 20:00
Намагаюся зробити стилем життя
Але це не дієта, а контроль харчування
Найщасливіша• 29 сентября в 20:00
Не знаю такого слова и знать не хочу
Мовчу, але хочу• 29 сентября в 20:01
не диета, просто не ем какие-то продукты
жижифреймут• 29 сентября в 20:01
Стиль життя років 6. Звичайно, що декілтка разів на рік я можу щось з´їсти забагато, але то не як не впливає на мою фігуру
Ищу Аленя• 29 сентября в 20:02
У меня временное ограничение. Оно может длиться и год, и два, но потом, незаметно, постепенно позволяю себе лишнее. Потом опять ограничиваю. И так регулярно.
Перша скрипка• 29 сентября в 20:02
20 років правильне, збалансоване натуральне харчування
Перловая Кашка• 29 сентября в 20:03
У меня на самом деле если я ем то, что люблю, не особо оно и вредное.
А вот учитывая, что с мужем много езжу - рестораны, завтраки в отеле, в кафе, то там я и начинаю подъедать круассаны, обилие соусов, сыр и картошку
Чумачечая_• 29 сентября в 20:04
Тело дано одно на всю жизнь и забота про него это жизнь
Это нельзя купить и это показывает твою дисциплину
Но у меня это не диета
Это питание и спорт регулярно
Ем всем, но дозировано
Лама_мама• 29 сентября в 20:04
Відмовилася від харчового сміття і перейшла на веганство декілька років тому. Чудово почуваюся і не планую щось змінювати
Кусман Сиру• 29 сентября в 20:04
Да, как выше писали, скорее самоконтроль. Ну в итоге и в привычку входит. Например, я и сало уже привыкла есть без хлеба
Маруська Му• 29 сентября в 20:09
Обмеження тимчасове і страждання
ЧорноброваЯ• 29 сентября в 20:09
Временное ограничение
Всміхайлик• 29 сентября в 20:13
Близько 15 років не їм мʼяса і риби. Це стиль життя та мислення, одна з найкращих речей, які я для себе зробила.
Трусиковед• 29 сентября в 20:23
Смачна їжа - це одна з насолод, що покращують настрій та додають радості. Їм все, що люблю, але не обїдаюся. Коли худла, теж те саме їла, тільки менше, слідкувала за калоріями.
Пенек Возмездия• 29 сентября в 20:27
Я дуже не люблю усе солодке та фрукти у тому числі, а також молочне мені все фе... ...зате часник, цибуля , спеції усі без вийнятку, маньяк))) Ось такі крайнощі бувають.
Дело было давно• 29 сентября в 20:49
Стиль життя звичайно ж. Інакше це не має сенсу, тільки гойдалки влаштовувати і мордувати організм, толку все одно не буде. А так, тут підрізала порцію і солодке, там виключила хліб, те се і порядок стабільна вага.