НеВРотик• 29 сентября в 21:51

У кого такие чистые квартиры, вы все вещи повыбрасывали или на съеме?

всегда удивляют такого плана комнаты - стол, стул и кровать, и больше ничего. Интересно а где книги, сервиз, одежда, косметика, всякие мелочи жизни?
Куратор дебошей• 29 сентября в 23:34
Ответ дляНеВРотик
но все равно, а где полки с книгам? тоже в шкафу?
З якими книгами? Ми старі радянські повикидали, тобто здали на макулатуру. По-перше вони вже старі, сторінки пожовклі і від них запах специфічний. По-друге вони морально застарілі, неактуальні. По-третє кому вони на російській мові потрібні?
Зараз немає дефіциту книг, купуєшь-читаєшь-відлаєш або продаєш і купуєш нові.
Куратор дебошей• 29 сентября в 23:34
Ответ дляНеВРотик
не засираються это как? все повыбрасывали?
Нічого зайвого не купували, не накопичували мотлох
В курсі діла• 29 сентября в 23:34
Ответ дляМатьЧасть
Все так пишут, как будто у всех гардеробные, и есть куда вещи складывать, но это максимум 10%, обычные люди живут на площади 10-12 метров вчетвером, один шкаф для всех, очень много туда не влезет, все вещи вокруг и везде.
В смысле 10-12м, все живут в кухне?))
П´яна вишня• 29 сентября в 23:35
Ответ дляСережкинаЯ
Ну ладно книги не читаете ок.
Чай не пьете ?
Ви що, серйозно, коли п´єте чай, кожного разу з серванту з поставленого сервізу достаєте? Вже навіть мох батьки так не роблять, а їм добре за 70...
Nerses• 29 сентября в 23:35
В таких квартирах есть гардеробная , либо большой шкаф. Я тоже ненавижу хлам, ненужное отдаю тому кому нужно.
Куратор дебошей• 29 сентября в 23:36
Ответ дляХата на мати
1) половину повикидала
2) другу половину в закрите збереження - стінні шафи, гардеробна, дача і гараж:)
Я навіть на дачу хлам не відвожу. Навіщо новий будинок перетворювати в сарай? Надо там те, що вже непотрібно вдома?
Куратор дебошей• 29 сентября в 23:37
Ответ дляБ´ю байдики
О, меня кот приучил ничего не оставлять на комоде, что оставили, ищи за комодом.
Д - дисципліна
П - порядок
Куратор дебошей• 29 сентября в 23:38
Ответ дляПовелитель бітка
У меня срач, никак не могу навести порядок.
Хоть выкинула уже полквартиры
Візьміть консультацію у професійного організатора простору. Він вам покаже як правильно зберігати речі, як сортувати, складати тощо
Куратор дебошей• 29 сентября в 23:39
Ответ дляШукаю стакан
Автор, ви нашо мою фотку з теми моєї вкрали ??
Там по перше три квадрата від кімнати на фото, з чого у вас такі висновки?
Ви хвора і заздрісна жінко нік вам в тему
О, а можна посилання на тему?
Шукаю стакан• 29 сентября в 23:40
Ответ дляКуратор дебошей
О, а можна посилання на тему?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3768002-1#9...
Щей коменти мені там строчать , що я не так реагую на те, що фотку мою нагло сперли
Куратор дебошей• 29 сентября в 23:42
Ответ дляХитрушка-чекушка
Це образ мислення, склад розуму такий. У мене сестра і зять такі. У них скрізь порядок. В гаражі полички, все в органайзерах, в квартирі , в косметичці, в сумці завжди пусто. У мене навіть у гаманці срач, в косметичці,шафи забиті. І нас виховували одні й ті самі батьки. І викидали речі і сварили. У мене і в думках хаос. Я вже думаю що у мене сдвг.
Чому одразу СДУГ? В мене син дорослий зі СДУГ, в нього усюди порядок, може прибрати до стану стерильності. І зайвих речей в нього немає
Голодаю• 29 сентября в 23:45
Ответ дляКуратор дебошей
Навіщо витрачати кошти? Я в Тік тоці надивилася різних сторінок про влаштування простору. Провела розхламлення по одній кімнаті по черзі, непотріб винесли, все що лишилось- в органайзери, шкафи та в гардеробну. Син, в підлітковому віці якого в його кімнаті робився Армагедон, на дивився на інші кімнати і тепер в них з невісткою в кімнаті так само стерильно. Я, надивившись Тік току по прибиранню, лайфхаки всякі, відмила всю квартиру та мало того, беру тепер клієнтів на клінінг, так мене захопило)) коротше кажучи, ідеї є де черпати та натхнення і безкоштовно. Із особистих порад- не треба робити відразу все, починати треба з однієї кімнати, с потім рухатися далі. Ну і саме головне- не давати зачіпати вже розібране
Привіт з ботойбіччя• 29 сентября в 23:45
Ответ дляНеВРотик
Автор, у меня 30 книг, все в шкафу, остальные читаю через электронную книгу. Не люблю, чтоб на поверхностях что- то было, стараюсь избавить дом от визуального шума и хлама. Стараюсь не покупать ничего лишнего
В курсі діла• 29 сентября в 23:46
Ответ дляМатьЧасть
Я могу вам показать квартиру, в которой мы раньше жили, маленькую двушку, но одна комната поделена на две, вышла спальня и детская по 10м. Но шкафы везде встроили, в прихожей тоже и хлама не было.
Куратор дебошей• 29 сентября в 23:47
Ответ дляГолодаю
Так, ідей повно, але не всі можуть самі це зробити, іноді потрібна не теорія, а практика з фахівцем на місці, тобто конкретно у власній квартирі. Одну кімнату з організатором розберуть, а другу вже самостійно
Клин_Кляйн• 29 сентября в 23:55
Ответ дляШукаю стакан
Он не женщина.
Кстати, кроме интерьеров, он еще бережно сохраняет и систематизирует фото советчиц.
Надежда наш компас• 30 сентября в 00:13
Ответ дляКуратор дебошей
Я теж безжалісно позбулася усіх старих книг, лишила лише дитячі яскраві (майбутнім внукам), робочі і улюблену серію, яку зібрала. Світ змінився, багато що вже неактуальне. Я, наприклад, навіть словники викинула, бо який дурень полізе шукати слово в трьохтомнику, якщо за секунду його можна перекласти в телефоні? Російське/радянське викинула взагалі все, бо внуки не знатимуть російської, навіщо ті книги, тим більше, архаїчні. Навіть дитячі всі чорно-білі викинула, бо зараз все таке красиве, яскраве, при виборі казочки перед сном дитина явно зробить вибір не на користь безликої книги з жовтими сторінками
Йосип_молодий• 30 сентября в 00:34
Ответ дляНеВРотик
В телефоне
from Ukraine• 30 сентября в 00:35
Ответ дляВ курсі діла
Одесса? Я, когда присматривала квартиру в Одессе, у многих видела именно такие ремонты.
Ach so• 30 сентября в 01:00
Ответ дляВ курсі діла
Мы читаем, в основном перечитываем классику. Что-то современное - в электронном виде. Библиотека в основном у родителей, у них она в коридоре с двух сторон с пола до потолка. А у нас несколько полок в гостиной.
Воу, реально круто виглядає навіть бібліотека. Аж захотілося засісти на пару днів за справжню паперову книгу, як колись в дитинстві. Хоча не пам´ятаю коли щось читав просто для задоволення, тим паче в паперовому вигляді
Блакитна устриця• 30 сентября в 01:25
омг
шо у кота с головой?
Задираю носа• 30 сентября в 06:04
Я не люблю много вещей в доме
Не покупаю сервизы и лишней посуды
Запрещаю это и семье делать, до скандала
Заведут свою площадь - там хоть рынок пусть устраивают. У меня нет!
Та_все_ок_будет• 30 сентября в 06:38
Ответ дляХитрушка-чекушка
О таку ж сестру маю, в неї в квартирі не то готель, де немає нічого лишнього, не то операційна, бо все блищить. Вона підлогу миє після робота пилососа, а я аби того пилососа запустила
Астановитесь• 30 сентября в 08:13
Ответ дляMs. Похвала
Боже какой тяжёлый случай, нахрена эти пвлесборники на виду?
Вам - очевидно, что ни на хрена. Нормальные же их читают.
Астановитесь• 30 сентября в 08:15
Ответ дляДуняша
А нафиг те книги? Пылесборники
Поразительно, конечно, как люди даже не стесняются своей необразованности.....
Хата на мати• 30 сентября в 08:49
Ответ дляКуратор дебошей
Є речі, які зручніше зберігати на дачі. Там є підвал, горище, сарай, чого нема в квартирі.
Непотрібні речі вже давно викинуті, я написала. Зберігаються потрібні там, де більше місця.
Ms. Похвала• 30 сентября в 09:19
Ответ дляАстановитесь
Я много читаю, но собираю дома пылесборники
Хата на мати• 30 сентября в 12:59
Ответ дляКуратор дебошей
Рдуг
Дуняша• 30 сентября в 13:53
Ответ дляАстановитесь
Сейчас для этого книги не обязательны, и уже многие повыбрвсывали эти пылесборники