Царівна Жабка• 29 сентября 2025
Онкология
Онкология лимфоузлы,можно выехать на лечение парню после 25 лет
Кили и Манджаро• 29 сентября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Один вопрос,как выехать в Германию,тупой но один,вопрос
Разве что подавать на медэвакуацию. Но для этого всё же надо начать лечение в Украине. Не терять время.
Черговий по кухні• 29 сентября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Воспаление слюнной железы
Дочекайтесь результатів біопсії. Без діагноза важко щось порадити. Якщо це лімфома, то лікування онкогематології в Україні повністю безкоштовне за рахунок держави. Дуже гарно лікують а інституті рака в Києві. Для виїзду за кордон потрібно оформлення інвалідності
Бентливуман• 29 сентября 2025
А як взагалі розпочиналося, на що звернути увагу ? У знайомого лімфовузол проблемний, лікарі постійно заспокоюють, що все в нормі але ось так почитаєш і тривожно.
Вашому хлопчику бажаю якнайшвижше почати лікуванняі і стійкої ремісії. Шукайте лікаря !
Царівна Жабка
• 29 сентября 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Спасибо,хоть чтото буду делать.Медэвакуация.Спасибо
Хвігура мічти• 29 сентября 2025
А навіщо виїжджати, в нас хіба не лікують, хімія, промені, операція, ремісія?!
Царівна Жабка
• 29 сентября 2025
Я шукаюрізні варіанти .Про онкологію почула тепер будемо лікуватись
Все будет, но потом• 30 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Да,я прочитала уже,что диагноз только установили.Сразу инвалидность не дадут,надо пройти курс лечения.
Дадуть. Потрібно заключення з діагнозом. Потім сімейний дає направлення на комісію. В цей час хлопець проходить лікування тут, поки доки оформлюються.
Все будет, но потом• 30 сентября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Кілька варіантів.
Перше що робите - йдете в ФБ група ’Афіна. Жінки проти раку’. Подаєте заявку за годинку приймуть.
Описуєте там ситуацію і дівчата швидко накидають варіантів, хто стикався.
Друге - питаєте у лікаря онколога. Вони теж можуть знати такі програми.
Третє - гуглите, питаєте ШІ і самі шукаєте фонди, які займаються вивозом онкопацвєнтів за кордон на лікування.
В цей час одразу після діагноза займаєтесь інвалідністю - без неї не виїде. Питаєте там же як і що робити. У того ж лікаря і на ФБ
Жена миллионера• 30 сентября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
у меня 2 знакомых умерли от рака в Германии, обе выехали в начале 22 года. Одна уже болела. вторая заболела там. Обе получали лечение, но обе там и умерли .
Чудо в декрете• 30 сентября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Инвалидность оформлять. Но Вы уверены, что в Германии помогут? Бм сейчас лечится, у него 4 стадия, правда... Лечится во Львове, лечением доволен, уже второй год. Будут ли результаты - никто не скажет. Во Львове, например, очень неплохие окологи и клиника государственная, там отличные меценаты