Ні за холодну воду• 30 сентября в 12:24
Навязчивые мысли во время беременности
Не хочу обсуждать не с кем из накомых или в своих социальных, все нерожавшие никто не поймёт. Первую беременность была замершая, без признаков на раннем сроке, боль ненависть к беременным и тд. Вот сейчас я беременна на 22 неделе все анализы хорошие, узи идеальные но постоянно в соц сетях, даже тут как зашла один из первых постов потеря беременности на поздних сроках. Вот все эти истории меня очень сильно угнетают у меня страх потери беременности, толчки сейчас не постоянные день очень сильно, день затишье все это меня напрягает, я хочу уже поскорее 40 неделю что бы родить и не чувствовать вечные эти переживания. Меня постоянно накрывает, апатия из за этого, я никому не говорю за беременность я даже боюсь начать покупать какие-то детские принадлежности.
Зараз все скажу• 30 сентября в 12:27
Скрываете беременность? Зачем? Вы что, совсем не выходите из дому?
Чай не пью, только кофе• 30 сентября в 12:29
Значит идите к психотерапевту, если вы не справляетесь со своей тревожностью.
Пешеходик• 30 сентября в 12:32
Автор, все буде добре, ви що?
Ви вже більше половини вагітності відходили, з 25 тижня вже діток вихожують. І на таких термінах як у вас ризики вже мінімальні. Видихніть, розслабтесь і насолоджуйтесь своїм станом. У вас хлопчик чи дівчинка?
Не служанка• 30 сентября в 12:37
С рождением другие тревоги появляються. Наелся ли, дышит ли, не заболел ли. Тревожность она от срока не зависит.
Ні за холодну воду
• 30 сентября в 12:40
Ответ дляЗараз все скажу
Я даже на работу хожу, просто в одежде скрывающей да и живот не очень большой у меня и на фотоссии с мужем были для себя на память, я имела ввиду что на выставляю в соц сети, знакомым не говорю и даже не все родственники знают
Треба ось так• 30 сентября в 12:47
К психологу.
Я на последних неделях частенько заходила на кардиомнтрию для успокоения, делали кардиограмму плода.
Ні за холодну воду
• 30 сентября в 13:34
Ответ дляЧай не пью, только кофе
У меня нет времени на это и наверное желания, не люблю я психотерапевтов, не люблю копаться в себе, сейчас ситуация более менее, просто хочется с кем-то обсудить поэтому и написала сюда, может кто-то своим опытом поделится
Наверняка• 30 сентября в 13:37
Ответ дляНі за холодну воду
Главное потом видосиками с утренников или гимнастики не задалбываейте тех, от кого скрывали.
Тревожность это не норм, и это требует лечения. Но Вы ж не пойдете к психиатру.
Ні за холодну воду
• 30 сентября в 13:40
Ответ дляПешеходик
Автор, все буде добре, ви що?
Да я знаю что выхаживают, но почему так много историй где теряют и на 20х неделях и на 30х и за неделю до родов, просто останавливается сердце внутриутробно …. Буду себе подружку рожать 🙂
У мене теж так було. Після завмерлої я взагалі не йшла на узд, рішила що піду в 12 тижнів на 1й скринінг (за умови що не маже, не болить ітд). Так і зробила. Все було добре, але ті самі думки всю вагітність. Прийміть це, що от у вас так. І це теж нормально. Це ж бажана дитина? Ви ж першу в якійсь мірі «втратили», чого ви маєте тоді зараз прям розслаблена бути і тд. Не думаю що Вам треба трй психотерапевт. Я заспокоілася тільки тоді, коли дали дитину мені в руки. Не раніше, ні пізніше. Скільки ще чекати-то?
А наступне - будете вночі перевіряти чи дихає))))) по 10 раз)))
Звичайно хочеться спокою, гармонії, але🤷♀️
І це нормально. Не робіть із себе хвору із цими психотерапевтами. Просто знайте той факт, що завмерла вагітність жодного відношення і впливу на поточну не чинить. Ні про яку «тенденцію» не говорить. Було і було. Таке у половини жінок було. Просто не так плід заклався, була б хвора дитина, тому розвиток припинився. Природа🤷♀️. І вагітніють жінки часто, і навіть про це не знають, бо просто запліднені неправильно клітини виходять без затримки із місячними, а жінка і не в курсі. Так що чекайте просто пологів. Займіть себе тим, що читайте де вам народжувати, як вам це робити, там теж є багато моментиків. Я наприклад вирішила що у мене таз вузький. Рішила що хочу кесерів розтин. От ходила і шукала)) хто мені б зробив. Не найшла правда))
Ответ дляНі за холодну воду
Теж так було! Все нормально із Вами
Ответ дляНі за холодну воду
Все правильно. Просто потерпіть. Ну чим вам допоможе психотерапевт? Ну ви переживаєте.
Він вам скаже займатися хобі, гуляти ітд. Це я вам і ше десять порад можу безкоштовно перелічити.
Речі я теж не купляла заздалегідь. Але почалася війна, ми втікли на Хмельниччину. І там була такаааа гуманітарка дитяча. І мій мозок перевзувся дуже швидко - я навпаки ходила і «маскувалася» щоб не узнавали мене, і брала там то пелюшки, то памперси, то бодіки, то плющеві комбінезони із вушками. У мене навпаки почався пріпадок що раптом не буде ні грошей, нічого, і треба запастися і одягом, і косметикою. Потім ще я візочок там придивилася, взяла. Приїхали в київ на пологм, додому. Із тим візочком. Так із ним і їздили. Потім комусь віддала теж безкоштовно.
А ще у мене на 5му місяці вилізла пляма на нозі (перед цим, до вагітності мене кусав кліщ і я захворіла Лайма. І була така «шишка» на нозі) , і от на 5му міс вона повторно вилізла. Якаааа ж у мене була паніка!!!!!Я ледве заснула в 4 ночі. А через годину пролунали перші вибухи, почалася наша війна. Ну і пішли ці підвали, переглядання новин, вибухи. Через тижд поїхали на ту Хмельниччину, наридалася. І аж через якийсь час тільки зрозуміла що шишки-то нема, я про неі геть забула! А вона і зникла.
Так що вдастся переключитися, супер. Але бачете, моє переключення було таке, якого не побажаєш нікому, по суті)) так що прийміть свої переживання, наберіться трішки терпіння і чекайте коли Вашу дитину датуть Вам у Ваші власні руки. Тоді видихнете.
Пожмаковна• 30 сентября в 19:13
Купите фетальный допплер, это мастхев для тревожных. Плюс хотя бы раз в месяц делайте УЗИ с допплером, после 30 недель каждые 2 недели ( я с 30 делала раз в неделю) и Пару раз КТГ. Все будет хорошо, я поверила что все хорошо, только после родов и то не сразу, до этого было 2 потери
Ні за холодну воду
• 30 сентября в 19:23
Ответ дляПожмаковна
Да у меня такой имеется, пользуюсь. На узи получается ходить где-то раз в 3 недели, то из за отравления, то не держание, а сначала подумали воды в общем обстоятельства складываются так что по показаниям делают. Когда чувствую пинки регулярно на протяжении дня, не так тревожно
Ні за холодну воду
• 30 сентября в 19:29
Ответ дляTeonaa
Дякую що поділились своїм досвідом! В мене свекруха вже підготували коробки з дитячими іграшками та одягом, в неї свій стоковий магазин, найкраще вибрала для мене, залишилось лише вибрати що мені до вподоби. Сьогодні після написання посту тут, пережила страшенний стрес, прильот біля мене, в перше на роботі прийшлось на пол лягати, так живіт розболівся, дуже перехвилювалася але чую пиночки, то думаю все добре. Дякую за підтримку 🫶🏼
Ответ дляНі за холодну воду
А ще мене плющило через герпес. Ну, ясно ж я була в курсі усіх болячок, які ні в якому разі не можна. А герпес у мене був , думаю, хронічний якийсь. А сказано як: не можна герпесом захворіти саме вперше. А якщо вже був, то можна. Але ж пологи ще…тобто дитині проїхатися по статевим шляхам , де активний герпес, всемж не можна. Якщо накриває боизько до пологів, то робоять кесерів. От у мене, звісно, він стався, і я ж бистро пішла до лікаря, показала, затребувала довідку. І потім в києві через десь місяць ходила нею трусила у різних пологових, вимагаючі домовитися зі мною про пологи саме кесеревим. Бачили би ви як як із видом академіка орала на лікарів, що вони халатні, що вони некомпетентні, що мені не можна самій народжувати бо 1) таз і 2) отой герпес.
Вони всі казали що от поступите і на огляді ми все рішим. Коротше у мене не вийшло домовитися, 1000уе пропонувала. І народжувала я із черговою зміною, безкоштовно, самий для мене нікчемний варіант. Але нормально пройшло все. Але єдине що - це треба туди брати чоловіка. Порівнювала свої пологи і двох дівчат без чоловіка.
Червона ікорка• 01 октября в 16:43
Автор, а я Вас понимаю. У меня такое было в первую Б особенно сильно, со вторую сейчас тоже есть, но не так.
И в соцсетях никто не знает о моей Б, по сути знают только близкие.
Если сердце подсказывает держать все в тайне, значит нужно держать в тайне.
По поводу видео - алгоритмы инсты так работают, они видят, на чем «залипание», то и предлагает дальше.
Не смотрите и все.
Что доктор говорит? Малыш в норме?
Не смотрите и все.
Что доктор говорит? Малыш в норме?
Спробуйте зосередитись на чомусь приємному для вас. Інстаграм чи фейсбук Вам рекомендує відео які ви дивились, поставте мітку що Вам не подтбається або ігнорувати. Читайте книгу, дивитися старі фільми сімейної тематики, або де жінки вагітні, комедії. Я теж після завмерлої, і дуже боюсь вагітніти вдруге, намагаюсь фокусуватись на гарних позитивних речах