Душа компанії• 30 сентября в 12:33
Фін моніторінг, зараз обов´язкова перевірка при купівлі житла?
Якщо я хочу купити нерухомість, то мене будуть перевіряти, де я взяла кошти?
Десь так, але...• 30 сентября в 12:38
Якщо продавець погоджується на розрахунок готівкою, то звісно що ні. Через банк суми більше 400 тис. грн. підпадають під фін.моніторинг
Tanya-5694• 30 сентября в 12:41
Наличкой платите и никто проверять не будет, я всегда только за нал)
Бутерброд з ікрою• 30 сентября в 12:47
Ответ дляTanya-5694
Если это новострой и покупка у застройщика - то такой номер не пройдет
Tanya-5694• 30 сентября в 12:49
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ясно) я имела дело только со вторичкой
куркулиха• 30 сентября в 12:51
Ответ дляДесь так, але...
Нет. Нотариус делает камеральную проверку. Сделка оформляется только если камералку клиент пройдёт
Душа компанії
• 30 сентября в 13:04
Ответ дляДесь так, але...
Готівка в у.о.
Нотаріу с каже треба звіт , де я взяла кошти
Душа компанії
• 30 сентября в 13:10
Ответ дляTanya-5694
Оплата будет наличкой, сказала нужно предоставить сведения, где я взяла деньги.
Tanya-5694• 30 сентября в 13:13
Ответ дляДуша компанії
А кого это волнует где вы взяли? Если не через банк проходит.
Анонимушка• 30 сентября в 13:33
Ответ дляДуша компанії
А де брати цей звіт?
Анонимушка• 30 сентября в 13:35
Ми купували дві квартири. Але доходи офіційні, повністю зп біла і висока. То взагалі нікому нічого не показували .
Аж цікаво стало
Десь так, але...• 30 сентября в 13:48
Ответ дляАнонимушка
А де брати цей звіт?
У Дії формується. ОК-7
Десь так, але...• 30 сентября в 13:50
Ответ дляАнонимушка
Аж цікаво стало
У вас мабуть доходи надходили на банківський рахунок. У такому випадку банк виступає податковим агентом
Анонимушка• 30 сентября в 14:16
Ответ дляДесь так, але...
У Дії формується. ОК-7
Ооо, але ж кожна людина має право задекларувати ще подарунок від батьків в вигляді грошових коштів
Десь так, але...• 30 сентября в 14:27
Ответ дляАнонимушка
Звісно схеми є. Я дуже поверхнево знаю як працює фін.моніторинг, припускаю що якщо батьки пенсіонери подарують 200тис., чи на фінансовому ринку заробити декілька мільйонів за рік - фін.моніторинг це не пропустить
Анонимушка• 30 сентября в 15:57
Ответ дляДесь так, але...
А чому ні? Якщо батьки працювали все життя у них не може бути збережень?
От я взагалі цього не розумію
Десь так, але...• 30 сентября в 16:13
Ответ дляАнонимушка
От я взагалі цього не розумію
Просто це треба доводити, як саме - це у банку треба питати, можливо також довідки про доходи батьків нести
Миссис Буркул• 30 сентября в 16:36
У вас немного вариантов.
Идти к другому более лояльному нотариусу или доказывать откуда деньги.
Дверной_Проем• 01 октября в 09:20
Так. Дехто з нотаріусів йде на зустріч клієнтам і сам вказує, що потрібно, в анкетуванні, аби не було питання у фінмону.