Пишу, не читаю• 07 сентября в 20:23

Кому родители купили квартиру, вы осознаете эту ценность?

Ms. Откровенность• 07 сентября в 20:24
Да, всю жизнь благодарность и низкий поклон.
Пожарник• 07 сентября в 20:24
Я и сама купив , осознаю. Это ж недвижимость , конечно она имеет ценность
Даха-сваха• 07 сентября в 20:25
Я родителям купила квартиру , они осознали ( они ВПО), все потеряли
Невидимка Майя• 07 сентября в 20:27
Да. Но мои до сих пор считают ее своей собственностью и могут открыть своим ключом и навести порядок на свой лад
Некомильфо• 07 сентября в 20:28
Батькам звісно дякувала, але в цілому не бачила цінності. Вона більше прив´язувала, я за більше 10 років володіння, з моїх 18 років, прожила в ній приблизно 3 роки. Продала.
автор Пишу, не читаю • 07 сентября в 20:29
Ответ дляНекомильфо
А як вона може прив’язувати? Здати в оренду і отримувати дохід.
Два-три тижні і фсьо• 07 сентября в 20:30
Мне кажется, что люди вообще неблагодарные существа))

Мне досталась квартира от бабушки.
Я сама заработала еще 25 000 у.е.
Ещё 10 000 мне дала мама.
И я поменяла квартиру на большую с хорошей локаций.
Ещё 2 года оплачивала ремонт.
Потом война...

Ценят?
Не думаю.
Моей подруге родители 2 квартиры в Киеве купили, отказывая себе во всем.
Вообще она не благодарна.
Хоть в жизни полный адекват в других вопросах.
Она вообще не понимает, зачем деньги, если не тратить их на любимую и единственную дочь.
Потому просто всегда берет без любых раздумий.
Ей 38
Чай не пью, только кофе• 07 сентября в 20:34
Да, конечно. Надеюсь мои родители будут здоровы и проживут долгую жизнь. Я сейчас живу не в Украине, а квартиру в Киеве сдаю и все деньги отдаю родителям. И на лекарства еще отдельно помогаю. Они пенсионеры сейчас
лаМпочка• 07 сентября в 20:34
Ответ дляНекомильфо
Чому ви тоді не відмовилися від подарунка та не повернули квартиру батькам, щоб вони її здавали та мали додатковий дохід до пенсії? Ви ж продали та гроші собі взяли, як дарована квартира могла прив´язувати?
Некомильфо• 07 сентября в 20:35
Ответ дляПишу, не читаю
Мені той дохід що був б, що нема.
Дайте згадаю• 07 сентября в 20:35
Мне родители дали половину денег на жилье. И этим замотивировали не профукать мою половину, а все же купить квартиру) Благодарна им, конечно.
Некомильфо• 07 сентября в 20:37
Ответ длялаМпочка
Мої батьки були добре забезпечені. У них була і квартира, і ще приватний будинок, і проблем з грошима не було. Їм додатковий дохід від здачі в оренду не потрібен був.
лаМпочка• 07 сентября в 20:41
Ответ дляДайте згадаю
Вот этот подход на много ценнее, чем просто подарить квартиру. Так ребенок хоть немного знает цену и деньгам, и квартире.
лаМпочка• 07 сентября в 20:43
Ответ дляНекомильфо
Здавати 2 квартири завжди краще, ніж одну. Тому логіка дивна. Тим паче, що вам вона не грала ніякої ролі, як і доход з неї.
Бабка_в_кедах• 07 сентября в 20:46
сходіть до психотерапевта нарешті ,немає сечі терпіти ці борошна
Некомильфо• 07 сентября в 20:59
Ответ длялаМпочка
Ніхто тоді не здавав. Як і зараз все воно стоїть просто зачинено.
ИзЮмрудная• 07 сентября в 21:10
Моїй скиті мама купила квартиру, сестра виїхала її квартира пустує. Мама тиждень назад попросилася на кілька днів пожити - сестра не пустила
Дуб береза• 07 сентября в 21:17
Мені мама подарувала бабусину і якраз так сталося, що бабуся померла після мого весілля
Ми зробили нормальний ремонт і заселилися, там і другу дитину рішилися народити
Всі, хто не мав житла або мав однокімнатну так і лишилися з 1 дитиною
Банка з медом• 07 сентября в 21:43
Мне не покупали, после их смерти осталась и не в Украине. Сейчас хоть имею свой угол, где нет войны
Швидка Настя• 07 сентября в 21:55
Ответ дляДуб береза
Это как - мама подарила Бабушкину, если бабушка была жива?
Бяки-козяки• 07 сентября в 23:04
Это какая по счету ваша тема про квартиру, купленную родителями, за сегодня? Восьмая? Вас климануло?
всемВсёИмного• 07 сентября в 23:20
Мені житло дісталось завдяки брату, який залишив квартиру, а сам пішов на оренду, а половину грошей за квартиру, я віддам йому аж з спадщини(продамо квартиру бабусі).
Lacrimo• 09 сентября в 00:17
Мені не купили і не хотіли помогти нічим, не вдячна навіть дуже! Можливість була. Підприємець в будівельній сфері з кучею звʼязків взяти з котловану , по блату і дешевше, на виплату ( без відсотків), в якості майбутнього доходу ітд... А більшості знайомих і друзів і родичів батьки таки вирішили помогти повністю чи частково - то вони звісно що дуже вдячні, і стосунки у них теж нормальні, сімейні і дружні. Квартира це колосальна база , особливо для дівчини. Вона вирішує просто 80 відсотків всіх майбутніх проблем в родині, сімʼї , карʼєрі, дітях. При чому, найчастіше ті батьки дітям допомагають, які самі не мали нормального житла - хочуть дітям кращого життя. А моїм за 90-ті житла дались досить легко ( приватизовували) , і професія була, робота , гроші, тільки бажання не було.