Поумничка• Изменено 30 сентября 2025
Чи можна відмовитися від квартири, яку тобі подарували?
Дівчата, якщо коротко, то сестрі бабця подарувала однокімнатну квартиру 8 років тому. Вона продовжує сама в ній жити, але в неї почав ’підтікати дах’. При цьому фізично здорова. До нас жити не хоче йти, забирали, вона катає істерики, виривається, намагається втекти. До неї жити ніхто не піде. Вона не закриває газ в квартирі, воду. На всю громкість слухає тв, вибиває сусідам двері палкою. Будинок для літніх людей не варіант. Вона не піде. Доглядачка також. Ніхто з нею жити в однокімнатній квартирі не буде. Як відмовитися від подарованого чи передарувати їй квартиру назад? Якщо щось станеться, сестра не хоче відповідати ( підрив будинку). П.с. сусідам дала ключі від її квартири, щоб вони мали змогу одразу до неї потрапити.
Поумничка
• 30 сентября 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
опікунство дасть те що ви без згоди бабусі можете дати раду разом з лікарями
Дякую!
Поумничка
• 30 сентября 2025
Ответ дляМиззери
Через интернет , есть организации которые этим занимаются
Дякую!