Лорка-хлорка• 30 сентября 2025
Как найти работу чтоб и перерыв был, ЗП белая и отпуск 24 дня?
Это сразу в телефонном режиме все это и спрашивать?
Хочу в БАНю• 30 сентября 2025
Ответ дляБагиня
Яка різниця? Підприємство пропонує офіційну з/п, отже розуміє фактичний розмір фонду оплати праці і податків також. Не дурні. Якщо працівник шукає саме офіційне працевлаштування, для чого йому перейматись цим.
потому-что нужно уточнять . 24 дня отпуска вам оплатят в 99% случае только если вы платите за себя налоги с зп. круглый год , а так чтоб и налоги преприятие оплачивало и отпуск ( нужно еще пойскать ) и это точно не вопрос преприятия
самостоятельно это когда вам говорят зп например 24 200 а заходит вам 18 634 ....
Багиня• 30 сентября 2025
Ответ дляФрекен бок
Справді все просто. Біла зпл в державних, бюджетних , комунальних організаціях, але вона і правда буває невелика, але є премії, вислуги і т.д. плюс вся соціалка витримана, відпустки, лікарняні, мат.допомоги і т.п., до того ж робота нормально організована з чітким графіком. Або іноземна компанія, там бувають шикарні високі білі зпл плюс соц.пакет, але тут треба бути спеціалістом високого рівня і готовим працювати по максимуму. Бувають ’шарашкіни контори’, тут взагалі лотерея. І буває свій бізнес, тут сам собі хазяїн.
Разставляйте пріорітети правильно.
От в мене це все, що ви описали про бюджет є у приватній компанії, не іноземній, і навіть не дуже прогресивній. І я, чесно кажучи, здивована, що це виявляється щось надзвичайне і рідкість. Але з/п у нас не дуже високі, хоч для провінції може і це добре.
Фрекен бок• 30 сентября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Не росте(
ну ви все швидко бажаєте) в таких організаціях, не зважая на невелику зпл, тікучки немає ніколи.
Фрекен бок• 30 сентября 2025
Ответ дляБагиня
у приватних багато чого залежить від керівництва, так, буває, що і в приватних добре працювати
Багиня• 30 сентября 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Як це не задача підприємства? Ще раз, якщо фірма працює в білу, то податки з з/п сплачує вона, а не працівник. І з 24200 підприємство сплатить не тільки 23%, як ви написали, але і 22% єсв. Звісно, що працівник уточнює перед влаштуванням розмір своєї з/п. Це ж основний критерій.
Лорка-хлорка
• 30 сентября 2025
Ответ дляБагиня
Ось я б хотіла таку приватну щоб у ній все було
Лорка-хлорка
• 30 сентября 2025
Ответ дляФрекен бок
Вже працювати нікому ,
Я таке знаю• 30 сентября 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
зарплата белая минимальная))
Чого б це?
Лорка-хлорка
• 30 сентября 2025
Ответ дляБагиня
Так зараз це рідкість і в мене питання як знайти щоб було все і зп хоч середня
Фрекен бок• 30 сентября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Вже працювати нікому ,
ну можливо у вас так, у нас - ні, всі на місцях, якщо не секрет, де ви працюєте зараз?
Лорка-хлорка
• 30 сентября 2025
Ответ дляФрекен бок
В нас є , почуваю що і я буду є членом у найближчому майбутньому
Лорка-хлорка
• 30 сентября 2025
Ответ дляФрекен бок
Це керівництво повинно бути щирим
Лорка-хлорка
• 30 сентября 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Чого б це?
Зазвичай так і є , хочеться знайти щоб середня була і біла
Лорка-хлорка
• 30 сентября 2025
Ответ дляФрекен бок
Укрзалізниця
Фрекен бок• 30 сентября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
(( тоді треба готувати собі запасні варіанти, але зараз війна, і ринок праці теж штормить..Але завжди треба рости професійно, можливо навіть освоїти щось нове. Повірте, після війни буде велика потреба в толкових спеціалістах.
Смячиком• 30 сентября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Перерыв чтобы решить свои вопросы и нормально пообедать
година? ви багато питань встигнете вирішити?
Фрекен бок• 30 сентября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Укрзалізниця
ясно...так, там до співробітників відношення не дуже
Смячиком• 30 сентября 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Перерыв отдохнуть, поесть.
мені краще раніше піти без перерви
Лорка-хлорка
• 30 сентября 2025
Ответ дляФрекен бок
Поки що вивчаю англійську
Викликаю на дебати• 30 сентября 2025
Ответ дляВарена цибуля
У них отпуск длинный, а автору надо 24 дня.
Пусть идёт только на 24 дня
Лорка-хлорка
• 30 сентября 2025
Ответ дляСмячиком
Так достатньо , можна по по телефону, головне щоб перерва була а не сидіти замість 8 годин 9...
Лорка-хлорка
• 30 сентября 2025
Ответ дляСмячиком
Ні разу не зустріла
Наскільки висока для вас?
Лорка-хлорка
• 30 сентября 2025
Ответ дляФрекен бок
На минулих роботах було теж не дуже
Лорка-хлорка
• 30 сентября 2025
Ответ дляСмячиком
мені краще раніше піти без перерви
Інколи буває так що так година вдень дуже потрібна навіть на ринок з´їздити
Смячиком• 30 сентября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
ви встигнете? ні
Смячиком• 30 сентября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
а без перерви поговорити по телефону ніяк?
Смячиком• 30 сентября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Наскільки висока для вас?
ну хоча б 25, навіть такого х* найдеш
Лорка-хлорка
• 30 сентября 2025
Ответ дляСмячиком
Залежить від керівництва , на минулій роботі ніяк , зайнятий обробкою інформації або приймаєш дзвінки робочі