Лорка-хлорка• 30 сентября 2025
Как найти работу чтоб и перерыв был, ЗП белая и отпуск 24 дня?
Это сразу в телефонном режиме все это и спрашивать?
Смячиком• 30 сентября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Залежить від керівництва , на минулій роботі ніяк , зайнятий обробкою інформації або приймаєш дзвінки робочі
прям всі 9 годин чи скільки?
наприклад мені нах не треба та перерва, бо толку 0, тому я обираю 9-5, а не з 9-6, ось про це я
Має бути спеціальність, кваліфікація , знання і вибирати крупні компанії в тому числі українські. Якщо шукати роботу продавцем чи прибиральницею - там майже ніколи нема тих благ. Взагалі роботодавці змушені писати соц пакет який у них надається. Якщо не вказано в вакансії - скоріш за все це якась маловідома контора на 5 людей де вас будуть і в хвіст і гриву.
Мошей ницца• 30 сентября 2025
Ответ дляВарена цибуля
Любой супермаркет
Я работала в супермаркете, там отпуск был 7 дней в году, уволилась, твари они