Дуже прошу, хто має такий досвід, допомогти практичною порадою. Киця має 17 років, майже кожного ранку десь о 5-6 у нею блювота піною, стала дуже худенькою, дуже вибагливо та перебірливо їсть. Були у різних клініках, де з нас взяли лише гроші та допомогли при критичній ситуації, чіткого діагнозу ніхто не поставив, лише якісь припущення, не думаю, що так має бути. Я розумію, що дива не станеться, але може чимось можна полегшити її життя. Я впевнена багато у кого є домашні улюбленці та можливо хтось мав схожу ситуацію. Навіть буду рада за пораду хорошої клінікі (лівий берег Києва). Завчасно всім щиро вдячна
Якщо вона часто рве і мало їсть, то в неї зневоднення, спробуйте такий корм. Мій кіт влітку мало пив, дуже поганий і сухий став стул, цей корм все виправив, він як суп, без шматків, легко засвоюється. Також іноді була рвота, кормом, хоч і їсть якісний, після того як ввела цей корм додатково, все поки що норм
Ответ дляKittaa
Справа в тому, що вона дуже багато п´є ((
Ananasprotivogaz• 30 сентября в 19:21
Ответ дляmonbel
Печінка вже не так працює, підшлункова, жовчний. Кажуть, що вікові зміни, але ж можна якось підтримувати загальний стан.
Мою списали умирать. Сказали осталось две три недели, неделя вот прошла, не знаю проживет ли ещё две
Автор, можу допомогти бо маю кота 18 років в Києві. Але ви щось не договорюєте. Якщо були у врача, прикріпіть аналізи крові та висновок. Те що киця багато пьє та вибірково їсть це перша ознака хвороби нирок. Не сперечаюся що там є інші вікові зміни, але якраз біохімія крові і допоможе виявити що не так і наскільки. Коли ви здавали аналізи? Які були призначення? В Києві будь який Вет бере аналізи та надає висновок з рекомендаціями. У вас немає конкретики, тому є сумніви що ви у лікаря були
Ответ дляmonbel
Нирки! Описане вами схоже на те, що вони відмовляють. Є спеціальні лінійки rénal для котиків з такими проблемами, але біда в тому, що киці їх не хочуть їсти. Вашій киці не можна вологий корм. Спробуйте купити корм Royal canin 12+, у вигляді подушечок з начинкою (є ще круглий, він за складом не підходить). Цей кори за складом як ренал, але приємніший на смак. Він врятував нашу кицю, було як у вас.
JaSonechko• 30 сентября в 22:25
Было похоже. Отказ почек + рак молочных желез.
И чем Вам это поможет?
Ищите ’своего’ вета, которому сможете доверять.
Моя прожила почти 19 лет.
И чем Вам это поможет?
Моя прожила почти 19 лет.
JaSonechko• 30 сентября в 22:27
Ответ дляmonbel
Моя при весе 1,8 кг на тот момент могла сходу выпить грамм 150 воды. Вет сказала воду прятать и строго ограничивать.
JaSonechko• 30 сентября в 22:28
Ответ дляKittaa
Автор, не надо!!!
Это добавка, повышающая жажду. Для тех, у кого проблемы от недостаточного водопотребления. Это точно не Ваш случай