Надежда-8877• 30 сентября в 20:38

Чи продавати хамовитому покупцю?

Ситуация така. Висять у продаху вже 2 роки дитячі речі. Неначе домовились, я перепитую адресу та спосів доставки, як варант вона вона хотіла, ави я привезла до неї, потім якось почала хамити," Ви що знущаєтесь, я не зрозуміло написала, другий раз повторюю" та ще хоче наклдний платіж.
Завжди спілкування проходило вільш вічливо, а тут наче ляпаса дали. чи я занадто чутлива?
Які вудуть думки?
nutty• 30 сентября в 20:39
Нах_ее
Like-995b• 30 сентября в 20:39
Наложкой нет
Kitkatka• 30 сентября в 20:39
Не продавати
Така й не забере
Воно бидло нервове
Vita_Nikita• 30 сентября в 20:40
В смысле привезла к ней и ещё наложкой?
Тетя Фрося• 30 сентября в 20:42
Это что-то новенькое - привезти наложкой.
автор Надежда-8877 • 30 сентября в 20:42
Ответ дляVita_Nikita
В смысле привезла к ней и ещё наложкой?
Декілька варіантів доставки .
Mystery -ing• 30 сентября в 20:44
Авжеж відмовити. Своя психика дорожче.
Тетя Фрося• 30 сентября в 20:44
А вообще вы поставили свои условия, не подходят - до побачення. Я б лучше бесплатно в таком случае отдала кому-то другому.
diamond_shop• 30 сентября в 20:47
я таким не продаю, якщо хамлять - в блок, продажами займаюся професійно, чесно кажучи, відверте бидляцтво трапляється дуже рідко, але буває, буквально позавчора забанила одну неадекватку, до цього мабуть з півроку точно не було такого
автор Надежда-8877 • 30 сентября в 20:52
Ответ дляТетя Фрося
Коли все підійшло, то перепитала, доставку вона вуде оформляти? то отримала відповідь , що я знущаюсь та вона вже написала свої умови.і їй трева ще раз їх повторти.
Like-995b• 30 сентября в 20:56
Ответ дляНадежда-8877
Мне один товарищ по голосу лет 60 звонит и говорит: значит так, идешь на почту, отправляешь , скидываешь ттн и я тогда деньги отправляю) я говорю значит так, я никуда ходить не собираюсь, или предоплата или до свидания, он : не понял?? Я его просто заблокировала
автор Надежда-8877 • 30 сентября в 21:16
Далі діалог продовжується адресу вачили*? Дувлювати не трева?
PS Літера не працює, замість неї В
Чомучка• 30 сентября в 21:18
Ответ дляНадежда-8877
PS Літера не працює, замість неї В
Це адреса для чого? Для післяплати?
автор Надежда-8877 • 30 сентября в 21:24
ЇЇ адреса для доставки. Це пише покупець
Vita_Nikita• 30 сентября в 22:17
Ответ дляНадежда-8877
Все просто,автор.Милая барышня,в объявлении есть условия оплаты и доставки,если они Вам подходят,то нажимаем на кнопочку,оформляем заказ.Если нет,то ищем дальше.В Вашем случае,автор,я бы переспросила ’условия читали или ещё раз написать’?
Чомучка• 01 октября в 00:13
Ответ дляНадежда-8877
Для доставки післяплатою чи привезти особисто?
автор Надежда-8877 • 01 октября в 11:34
Це не така велика сума, ави я підлаштовувалась та їхала в сусідній район міста.Зазвичай приїзджає покупець.
Адреса поштомата Нової Пошти для доставки післяплатою.
Чомусь доставку від торгівельного майданчика оформлювати не хоче
І ще таке.. якщо зустрічаємося, то вона гроші не готівкою дає,а на картку переводить. Таке можливо, що в людини нема 200 грн ?
_Злата Ibra_• 25 октября в 23:28
Ответ дляLike-995b
Разборки топ)