Попразендовна• 30 сентября 2025
А вы заметили что пропала наша лав лав лав?))
Помню что здесь девочки писали и показывали что она крадет всё фотки с инета) и выдает за свои ))
Love_Love_Love_• 30 сентября 2025
Ответ дляДинамоКит
Нарешті хоч хтось визнав справжню причину такої неприязні. Дійсно, не всі можуть пережити успіх іншого. Вона молода, красива, успішна у всіх сферах. А зараз ще і в США всією сім´єю. Це контрольний постріл для місцевих дам.
Ви дуже в точку попали, але контрольний постріл буде ось це)))
Благоуханочка• 30 сентября 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Успех это в аэропорту судочки складывать ? Молода ? Хи
Да что вы
, она же там авиадиспетчером работает
Мию вікна у мороз• 30 сентября 2025
Ответ дляИ.О. человека
У Маньки обострение непроходящее
Ещё одна не исчезнет. Но тут хоть понимаешь, пока есть Манька мира не ждать
кнопкодав• 30 сентября 2025
Ответ дляДинамоКит
Людина реалізована, це і є успіх. В Україні у неї був бізнес. У штатах перевчилася, знайшла роботу. Не всім це вдається і рідній країні, тут половина Порадниці сидить без роботи або на мінімалці на ненависній роботі. В сім´ї у неї все гаразд, чоловік, діти. Її дійсно можна назвати успішною, людина живе в своє задоволення.
Ну не знаю, припустимо. Тоді для чого такій успішній, реалізованій людині тут сидіти і гавкати направо - наліво. При тому там немає якихось принципових речей, просто так.... Як то кажуть-’счастливые люди не ругаютса в очередях’...
Мию вікна у мороз• 30 сентября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Да что вы
, она же там авиадиспетчером работает
Да, да
Без образования диспетчера и без толкового английского
Она еще моделью была в Цюрихе
Одновременно
Она еще моделью была в Цюрихе
Одновременно
Десь так, але...• 30 сентября 2025
Ответ дляДинамоКит
Вона п#×доболка звичайна
Все возможно• 30 сентября 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Да, да
Она еще моделью была в Цюрихе
Одновременно
Она еще моделью была в Цюрихе
Одновременно
Не знала,что она была моделью)) тока про 5 квартир в Америке помню рассказывала
Шотуткоїться?• 30 сентября 2025
Ответ дляДинамоКит
А вам звідки це відомо?
Благоуханочка• 30 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Желтки кто сожрал?