Вапщета• 01 октября 2025
Що даруєте підліткам-хлопцям 14-15 років? Ось, наприклад на Новий рік
Марс атакует• 01 октября 2025
Щось замовляв: гантелі, чохол для гітари, нестандартний кубик рубика, ще щось...
Покращена• 01 октября 2025
Абонемент, рукавиці, груша, навушники, взуття, аксесуари... Те, що замовляє, те і купую.
Зайченя• 01 октября 2025
Старшему ничего не буду дарить
А младшему подарю комплект школьных книг, которые он разрисовал ручками, фломастерами, карандашами
В кого тако було• 01 октября 2025
Ничего не дарю. У него есть все что душа пожелает. Последний айфон и компьютер и так далее. Поэтому он обычно на праздники ни на что не претендует
люблю_тортики• 01 октября 2025
Те що хоче ваша дитина,звідки хто може знати чого не вистачає вашому хлопцю. Мій хоче якийсь набір гоночних машин на стіну вішається, йому таке подобається
Бегущаяпо• 01 октября 2025
На новий рік нічого, бо за свято ніхто його не вважає, на Різдво речі, гаджети, на ДН гроші
Вапщета
• 01 октября 2025
Ответ дляБегущаяпо
Дивно, у нас навпаки Різдво за свято не вважають. Ви із заходу України мабуть?