❗️❗️ США предоставят Украине разведывательные данные для нанесения ракетных ударов по энергетической инфраструктуре РФ.
Цели: нефтеперерабатывающие заводы, трубопроводы, электростанции.
Та куда еще ??? Там и так не болотах 40% НПЗ остановилось, производство бензина за сентябрь упало на 1 млн тонн, а дефицит достиг 20%.
Путіна найдуть застреленим чи повішеним? Як думаєте
Marinamariana• 02 октября в 13:36
Ответ длячаревна
На территории рази есть АЭС, в эту игру можно играть вдвоём.
Надеюсь не дойдёт до этого. Но если насмбудут убивать массово, надо потянуть и рашу за собой
+++++
Процетую
В результаті«триденна СВО» провалилася — . Тоді Путін перейшов до нової фази — війни на виснаження.
Це війна без чіткої воєнної логіки, адже ресурсів для захоплення Одеси, Києва, Харкова чи Сум у росіян явно недостатньо — і вони це розуміють.
Тобто зараз вони просто вбивають заради вбивств, розраховуючи на диво — наприклад, на прихід до влади в Україні проросійських сил, які перетворять країну на «дружню» (типу Білорусі).
Кожного разу, коли в російському суспільстві спадає патріотичний запал, Путін вигадує нову форму воєнної ескалації. Але станом на 2025 рік все, що можна було зробити в Україні у воєнному сенсі, уже зроблено.
Через кризу ідей Москва дивиться за західні кордони. Дрони по всій Європі — від Польщі до Скандинавії, військові літаки в повітряному просторі НАТО, кібератаки на інфраструктуру, вибухи, отруєння, вбивства — усе це частина однієї п’єси.
Тому керівники розвідок і військові практично в усіх країнах ЄС прямо говорять про ризик великої війни в Європі. Різниця лише в термінах: хтось стверджує, що війна вже почалася, хтось очікує, що вона почнеться через пару років. Але те, що війна в Європі практично неминуча — це очевидно багатьом. І майже єдиний спосіб, як європейці можуть уникнути війни на своїй території, — це зупинити Путіна зараз, в Україні.’
Княжицький’
І дрони часами у нас ця ж пʼєса, і викладки в пресі лозунгів, Сша то дадуть, се, і грозний Венс, і старий Трамп, Європа віддасть все нам, щоб самим не воювати, і навіть всі заморожені активи рф- це все ця ж пʼєса.
Театр ,де дію реально, роблять тільки Зсу
Бо всі поки, досі, таки сцять
А сцикливість коштує Україні дорого, часу, людей(....
Але вже не 23, не 24 рік, туго доходить, це війна в тупіку вже.
Навіть Аляска не допомогла. ... тільки оголила відірваність старих дідів.
Княжицький’
Бо всі поки, досі, таки сцять
Ответ дляДресса
Вже розмістили.
А Піськов тільки що заявив, що рашка надасть відповідну відповідь на передачу ракет. Тобто що нам очікувати? Ясно як Божий день, що озброєння їм вистачає та будуть бити
Розмістили лякати кого? Нас? Навіщо з білораші? Це теж інструмент шантажу Заходу
Ответ дляLudaSHS
Звісно для того, щоб лякати захід. Так навіщо ви за нього написали якщо він нам не становить загрози?
А от адекватна відповідь балістикою та іншим лайном нікого взагалі дивлюся не лякає? Ніхто не бачить наскільки жорстокішими стали атаки та страшнішими наслідки?
А процент збиття наприклад балістики впав у вересні до 6% порівняно з 37% у серпні цього року, завдяки модернізації Іскандерів та Кінджалів.
Ответ дляДресса
Вже розмістили.
А сейчас же они нас конфетами забрасывают
милейшие соседи нам достались , а мы не ценим
Ответ дляДресса
Нас ні, наразі. В цей період. І з тих країв..., щоб нас лякать ( ядерками орешніками ) ніякі перевезення в сусідні держави не потрібно.
Тому ще рівень інший і для інших.
І так , з моменту приходу Трампа, і політику гри - театра перемовин - атаки більші, жорстокіші, щільніше ,
як путін промацує мізки трампа- зразу обстріл
Після говорильні, рф зараз не боїттся того, чого таки застерігалася за часів Байдена.
І так - з тилами, цивільними України воювати у пуйла краще виходить, ніж цілі ,,непонятні Сво.
Тому ще рівень інший і для інших.
Ответ дляAsteroidea
Думаю, що навіть при такому «40% НПЗ остановилось, производство бензина за сентябрь упало на 1 млн тонн, а дефицит достиг 20%» вони все одно продовжують атакувати українські міста та завдавати великих втрат. Бʼют по жилих кварталах, навіть не по енергообʼєктах.
+100 скажуть шо то винна америка і будуть вони терпіти, без води жити, срати на відро, на останній хер без солі доїдати, алебудуть клепати ракети та танки
Your Sweetheart• 02 октября в 15:04
Ответ дляLudaSHS
Терор цивільних і інфраструктури - дієвий метод путіна , це інструмент шантажу і впливу. Якщо вже не вдалося за літній наступ взяти їм Донецьку обл, то маємо збільшення атак у тили.
Your Sweetheart• 02 октября в 15:05
Ответ дляLudaSHS
Процетую
Княжицький’
Бо всі поки, досі, таки сцять
Княжицький’
Бо всі поки, досі, таки сцять
Можна джерело на цетату?
Ответ дляYour Sweetheart
фото
І?
Так методи і рецепти керованої ескалаціі з боку путіна
Треба пояснювати?
Пробує один захід , як винайшов інструмент чи рецепт. - дивиться реакцію світу.
Пробує далі - дивиться на реакцію далі
Витягування ядерки, орешніка, як рецепт посилення шантажу і ескалації не спрацювало, пробує дрони в Ес, потім Міги в Ес, сюди ж посилення обстрілів тилових міст України.
Це треба пояснювати, але навіщо це мені....
Краще носитися зі сканами , в яких ніц нічого не розумієш, але то є гарне проведення часу для деяких, ще можна помилки перевіряти, теж забава гарна.
Не мішаю насолоджуватися цими непростими речами, які надають сенсу життя і забарвлюють красками перебування в соцмережах
Треба пояснювати?
Пробує далі - дивиться на реакцію далі
Your Sweetheart• 02 октября в 17:03
Ответ дляLudaSHS
І?
Треба пояснювати?
Пробує далі - дивиться на реакцію далі
Треба пояснювати?
Пробує далі - дивиться на реакцію далі
Невже незрозуміло,що формулювати думку вам дуже важко і вас уже висміюють на порадниці-?
Рецепти керованої ескалації,та такого навіть Гугл не надходить
І знову оце ваше,навіщо це, я не буду пояснювати, навіть не хочеться ці простині читать
Ответ дляYour Sweetheart
Відчипіться )) і буде вам радість
Your Sweetheart• 02 октября в 17:22
Ответ дляLudaSHS
Відчипіться )) і буде вам радість
Там мала бути буква ’е’