lilul990• 02 октября в 18:15

Ви мене зараз закидаєте помідорами

Чого самі начитані і самі цікаві люди попадаються мені з Дніпра, Харкова, Миколаєва? І всі переважно російськомовні, ще білоруси. Завжди є спільні теми і з літератури, і з мистецтва, і кіно. Ніколи не буває скучно. І молодь така сама. Щось цікаве про сучасний двіж завжди розкажуть. Ну а вже молодь із західних регіонів (івано франківщина, Тернопільщина, хмельниччина) - це побухать і обсудить хлопаків, і хто шо купив. Всьо, інших тем для розмов немає.
Lv1107• 02 октября в 18:32
Можу зробити припущення - це регіони більше промислові, багато заводів, виробництв і відповідно люди з освітою технічною і т.д.
На заході - розвинуто було більш сільське господарство, у багатьох жінки не працювали і займалися домогосподарством.
Ну а діти наслідок батьків. Хоча, зрозуміло, що люди є різні скрізь.
Nathalie27• 02 октября в 18:32
Ответ дляlilul990
Вербую
В клуб мистецтвознавства чи писати коментарі на форумах?
арина-ветерок• 02 октября в 18:32
Спробуйте з харків`янами спілкуватися українською. Для нас це не проблема, ми всі не російськомовні, а двомовні. Спілкуємось і так, і так.
gizzaGinora• 02 октября в 18:32
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
Ви прийшли, закинули тупу тролячу тему, і ще не задоволені ?
Так в чому різниця між білорусами і кацапи, ну освічені ж люди, хіба ні?
Вам такі подобаються.
автор lilul990 • 02 октября в 18:33
Ответ дляgizzaGinora
Вам такі подобаються.
Ой, всьо
gizzaGinora• 02 октября в 18:34
Ответ дляlilul990
Ой, всьо
Ваш рівень аргументації - БОГ.
автор lilul990 • 02 октября в 18:34
Ответ дляgizzaGinora
Ваш рівень аргументації - БОГ.
Не хочу спорити. Просто така статистика в моєму житті
Монашка в миру• 02 октября в 18:40
Автор, розумні українці з Західної давно вже розїхались по світу, а лишились ті, хто не зміг чи не схотів виїхати.
rainbow2018• 02 октября в 18:48
Отправила жалобу на провокацию на национальной почве.
Но, совершенно без надежды на какую-то реакцию. Тема-то перспективная...
rainbow2018• 02 октября в 18:56
Ответ дляAngels Never Die
Нащо ви займаєтесь розділенням українців ? Вам не соромно ?
А чего автору должно быть стыдно? Мало того, что конкретно этот профиль чувствует себя довольно свободно тут. Так тут еще и аудитория, которая с удовольствием подхватывает и несет подобные нарративы. Вот, даже в этой теме уже нашлась минимум одна такая овца.
чаревна• 02 октября в 18:56
У нас в Днепре люди в разных районах кажутся разными. А то Украина.
Когда то лет 10 назад пересекались с людьми с запада Украины. Там и диалект и на море шпрехали. Но удивило, как одна призналась, что не ожидала доброты, поступка хорошего. Я тогда удивилась, мне показалось они какие то недоверчивые
In limbo• 02 октября в 18:57
Це вже осіннє загострення? Чи сонце ще високо?
Toonika• 02 октября в 19:00
Ответ дляIn limbo
та у нее все темы такие интересные. даже не хочу встревать в диалог
In limbo• 02 октября в 19:00
Ответ дляToonika
Я також останнім часом 👇
Юния13• 02 октября в 19:01
нет, не так, люди с больших городов , особенно если коренные, образованней , интеллигентней и умнее...а вот люди с маленьких городков, поселков, сел чаще как вы пишите побухать и обсудить, и низкие мораль качества ...и не важно Украина или другая страна...белорусы тоже есть еще те картофельники...а во Львове я чаще встречала начитанных, интеллигентных людей
автор lilul990 • 02 октября в 19:02
Ок, просто комплімент харків´янам, жителям Миколаєва і Дніпра.

Ви самі цікаві люди з якими мені доводилось спілкуватись
Toonika• 02 октября в 19:02
Ответ дляIn limbo
Я також останнім часом 👇
о черт, мне надо утянуть эту картинку на рабочий стол заставкой
автор lilul990 • 02 октября в 19:02
Ответ дляrainbow2018
Your Sweetheart• 02 октября в 19:44
Особливо в кривому розі розумні люди,еге ж?
Дивлячись на вас і зелю ну взагалі не скажеш
Your Sweetheart• 02 октября в 19:45
Ответ дляSantaMonika
Якщо взяти мої інтернет покупки, то на західній більше брехунів
Постійно щось не так, щось не вчасно, завтра відправлю, але не доїхала
Забула взяти, забула адресу
Пропав звʼязок, приїхала сестра мами, дядько тітки, щось зламалося
Харків -ваша посылка отправлена. Обстріл, не обстріл
Іноді, через годину
Удалено администрацией...
Your Sweetheart• 02 октября в 19:46
Ответ дляPrervana
С прозрением) только сейчас заметили? 😆
Запоріжжя теж себе дуже розумним вважає?
Your Sweetheart• 02 октября в 19:47
Ответ дляSvitlo_
Ви провідниця?
Буфетчиця на вокзалі
Your Sweetheart• 02 октября в 19:47
Ответ дляlilul990
Молодіжний двіж. Якийсь сленг знають, аніме, якісь новинки кіно, музики, літератури, які де кафе прикольні, читальні і т.д.
Так уся молодь це знає і цікавиться
Ви дивна
SantaMonika• 02 октября в 19:48
Ответ дляAngels Never Die
Що соромно ? Сказати правду ?
Ні, не соромно
Хай прочитають і зроблять висновки
І працюють нормально, поменше брешуть
Навіть прифронтові міста не видумують таких відмазок, хоча там - можна зрозуміти
Your Sweetheart• 02 октября в 19:51
Ответ дляSantaMonika
Що соромно ? Сказати правду ?
Ні, не соромно
Хай прочитають і зроблять висновки
І працюють нормально, поменше брешуть
Вони ще часто поламане відправляють
Неякісне
автор lilul990 • 02 октября в 20:00
Ответ дляYour Sweetheart
Я не показник
Metelitsa• 02 октября в 20:47
Ответ дляYour Sweetheart
Prervana• 02 октября в 21:13
Ответ дляYour Sweetheart
Вы так говорите, будто считать себя очень умным - это что-то плохое)
Prervana• 02 октября в 21:16
Ответ дляSantaMonika
Що соромно ? Сказати правду ?
Ні, не соромно
Хай прочитають і зроблять висновки
І працюють нормально, поменше брешуть
То вы еще автомобиль не пробовали там покупать. Даже бывалые перекупы Харькова и Одессы воооот такими слезами рыдают от изобретательности
Your Sweetheart• 02 октября в 21:28
Ответ дляPrervana
Ну це не відповідає дійсності просто