Дівчата, привіт) Була овуляція на 12 день циклу, в цей же день незахищений СА. Через 6 днів після овуляції 1 день тягнув низ живота + температура вже 10 день тримається 37, іноді паморочиться в голові. Робила сьогодні тест щ високою чутливістю (10 день після овуляції), то чистий. До місячних 4 дні. Коли у вас тест показав? Хто робив до затримки?
На тестах пишут в первый день задержки делать. Но тут очень все индивидуально. Причём не только у каждой девушки, но и каждая беременность у одной и той же девушки уникальна. Поэтому может тест молчать и в первый день задержки, а на 3 показать плюс. Но в любом случае ждите задержку. И удачи)
Marinamariana• 03 октября в 11:28
Ответ дляАтиква
Беременность это не удача,это беда
Коли мовчу- приємна жінка• 03 октября в 12:52
Покаже тест саме раніше від 9 дпо, частіше всього на 11.
Те, що у вас був са відкритий в цьому циклі не гарантує вагітність. Робіть тести в перший день затримки,там точно буде ясно є вагітність чи ні