Люблю джаз• 03 октября в 12:55

Капіляр чи запалення?

На що це схоже лопнув капіляр чи можливо запалення в оці? Дискомфорту нема. Лише почервоніння
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 октября в 12:57
Посмотрите фильм « Инфекция» . Вам понравится 🤩
Ворую вкусняшки• 03 октября в 12:58
Все с вами в порядке,выдыхайте
Червона рута• 03 октября в 12:59
Старость
Solnceya• 03 октября в 13:00
Сочувствую, но, похоже, что у вас все ок. Меньше вглядывайтесь
ИзЮмрудная• 03 октября в 13:14
Сходіть до сімейного, вони таке можуть відрізняти. Якщо щось не сподобається, то дасть направлення до офтальмолога.
У тата однокласниці було пятнишко. З´ясувалося, що проблеми є (не з очами).
До речі, якось мені сімейний взагалі без проблем дав направлення до всих вузьких лікарів, що я просила, ще і зверху навалила аналізів, досліджень безкоштовних
Мона Лиза• 03 октября в 13:16
Ответ дляИзЮмрудная
Навіть не всі офтальмологи без огляду очного дна можуть відрізняти.
ИзЮмрудная• 03 октября в 13:17
Ответ дляМона Лиза
не знала.