ПлакалаВАвто• 03 октября в 13:52

Как вы? - задаете этот вопрос тем, кто остался в Украине? После массированных

обстрелов? Друзьям, кумовьям, соседям, дальним родственникам?
Бензопирен• 03 октября в 14:45
Ні, перестала , якось за останні роки спілкування зійшло нанівець, змінилися інтереси
Бойова• 03 октября в 14:54
Нормальне питання. Більше бісить, що я собі думаю, що всі зараз вивозять своїх 18-22 річних, наче син валіза взяв- повіз- залишив у іншій країні
Пиу!Пиу!• 03 октября в 14:56
Мені такі питання ставлять лише ті, хто в Україні, виїхавші не цікавляться
Едимнаморе• 03 октября в 17:37
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Але ж ви викреслили))
Вам краще знати, судячи з комментарію)
Захекалася читать• 03 октября в 17:38
Да, спрашиваю. Сегодня с утра звонила маме, она в Сумской обл., 40 км от Конотопа, который без света и газа. Говорит у них всё ОК, слава богу.
Бабка_в_кедах• 03 октября в 18:25
З родичами проблем немає, запитую після обстрілів і вони відповідають нормально, з сусідами теж. А от подруга сприймала це як персональну образу, дратувалася, хоча прильоти були неподалік від її та мого будинку в лікарню де працює її мама. Перестали спілкуватися, хоча дружили з дитинства.
автор ПлакалаВАвто • 03 октября в 18:38
Ответ дляLediBlac
Не вижу в этом вопросе никаких подвохов. Вполне адекватное начало разговора.
начало и конец переписки
Злюсь до кипіння• 03 октября в 19:00
Ответ дляЕдимнаморе
Вам краще знати, судячи з комментарію)
В це хіба я пишу пафосні коментарі про ´батьківщину в серці´ три роки сидячи за кордоном?))
Едимнаморе• 03 октября в 21:21
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ну поставте собі пам´ятник, героїня. Не всі можуть виїхати, це факт. І не треба заздрити, якщо у вас немає такої можливості.
Злюсь до кипіння• 03 октября в 22:49
Ответ дляЕдимнаморе
Я хіба казала, що в мене немає можливості?))

В де ж пропав ваш пафос?
Пропоную , на взаєм, поставити пам´ятник вашим переживанням за батьківщину.
Ну і за родину в серці)
ЯНаПэПэ• 04 октября в 00:56
Спеціадбно давно вже не пишу, а так, коли спілкуємося, то питаю звісно. Але я і до війни так питала)
Едимнаморе• 04 октября в 12:53
Ответ дляЗлюсь до кипіння

В де ж пропав ваш пафос?
Ну і за родину в серці)
Пафос ви бачите, бо не маєте можливості жити в безпеці. Це читається в кожному подібному коментарі. Ви не одна така. Можу тільки поспівчувати.
Злюсь до кипіння• 04 октября в 12:55
Ответ дляЕдимнаморе
Цікаво, скільки разів за три роки ви були в тій самій країні, за яку так сильно переживаєте?) і так пафосно розповідаєте, що вона завжди в вашому серці?
Злюсь до кипіння• 04 октября в 13:32
Ответ дляЕдимнаморе
Вам певно здається, що я засуджую ваш вибір.
Ну то ні.

Я засуджую вашу брехню, що вам не все одно.

А співчуття залиште собі. Покладіть поряд з ´країна в серці´