Мама Чели• 11 сентября в 18:13

Ті хто виїхав не в Європу, ви приїздили навідати родичів

За останні три роки, у вас вийшло навідатися до батьків чи братів/ сестер? Де ви зустрічалися, на нейтральній території чи в Україні? Їхали більше по справам в Україну, чи дійсно ціленаправлено зустрітися ? А може ваша родина приїздила до вас? Якщо ще ні разу не їздили, то чи плануєте і коли?
Замороженная селедка• 11 сентября в 18:15
Что это за допрос?!
Я натуралка• 11 сентября в 18:16
Ответ дляЗамороженная селедка
Что это за допрос?!
З пристрастием
аромат Жука• 11 сентября в 18:18
Все зависит от ваших отношений с родителями, я не понимаю как можно хоть раз в год не увидеться со своими самими близкими людьми
Сижуревувшоке• 11 сентября в 18:18
Постоянно езжу в Украину. А шо такое? И не к родственниками, а домой. Естественно, приходится и с родителями повидаться.
Бюст Березуцкого• 11 сентября в 18:21
Кожен рік приїжджаю в Україну. Зупиняюсь у батьків, в там і багатьох родичів бачу. Мама теж до мене декілька разів приїжджала.
НуКаНаКа• 11 сентября в 18:25
Никуда не ехала, как жила так и живу дома в Киеве, кто-то из моих выехал, пусть живут, где считают нужным! Самое веселое было, когда попытались получить от меня помощь при временном прибывании в Украине, типа чтобы было где жить и ночевать, культурно послала, теперь я им не родственник
Краля-Галя• 11 сентября в 18:28
Ні, родина на окупованій території
Поїхати не можу ні я, ні вони.
Чи побачимося.. питання із зірочкою. Це дуже важко. Цінуйте те, що маєте. Бо я почала дійсно цінувати, коли втратила
автор Мама Чели • 11 сентября в 18:31
Ответ дляаромат Жука
Не знаю , різні ситуації бувають, може в когось відпустка не більше 2 тижнів , малі діти які ні з ким залишити, та і щоб доїхати займе 2 дні лише в одну сторону. Може людям достатньо відеозвязку для спілкування поки війна триває
Нервогенератор• 11 сентября в 18:48
Так, я їзджу 1-2 рази на рік зустрітися з батьками, родичами, друзями + вирішити справи.
Але я працюю онлайн, тому мені це простіше.
Ще до мене раз на рік приїжджає тато з сестрою на пару тижнів.
Тітка прилітала один раз.
Ми до бабусі ще моєї їздили знайомитися перед одруженням з майбутнім чоловіком.
ЧукИГеки• 11 сентября в 18:50
Без проблем.
Чоловік приїздив з Києва до нас в Канаду.
Ми приїжджали в Україну, в Ужгород, на місяць.
автор Мама Чели • 11 сентября в 18:52
Ответ дляЧукИГеки
Без проблем.
На місяць це добре, у вас мабуть дуже лояльний роботодавець
ЧукИГеки• 11 сентября в 18:55
Ответ дляМама Чели
Який ще роботодавець?))) Робота то для лохів. Для людей - пособія) і мовні курси до третього пришестя)
автор Мама Чели • 11 сентября в 19:07
Ответ дляЧукИГеки
Я так і подумала
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 сентября в 19:28
Ответ дляНуКаНаКа
А чому послали?
Крошечка-хаврошечка• 11 сентября в 19:39
Не ездила. Что там делать. Мои кл мне сами ездили
НуКаНаКа• 11 сентября в 20:54
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А чому послали?
потому что мне дома чужие люди не нужны, есть съёмное жилье
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 сентября в 20:59
Ответ дляНуКаНаКа
Як родичі можуть бути ’чужими людьми’? Ви ж не пустили родичів.
П.С. у мене просто друзі жили два тижні, свого часу я у них зупинялася на кілька днів без проблем, тому чудово розумію що таке чужі в домі.
НуКаНаКа• 11 сентября в 21:00
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
вот так чужими, общение общением, но жить вместе никто не должен. живите хоть месяц с кем угодно, это ваши проблемы
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 сентября в 21:01
Ответ дляНуКаНаКа
Дивно таке читати від українки. Невже війна нічому не навчила ?
НуКаНаКа• 11 сентября в 21:03
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
причем тут украинка или нет? хватит манипулировать