Ворожу на каві• 03 октября 2025
Девочки, как вам куртка? Еврозима.
Какие сейчас актуальные модели?
Пошаманю• 03 октября 2025
Ответ дляMiss Lisi4ka
Только если для прогулок с собакой и ребенком в парк, а так не. Вот эта манжета на рукаве прям кричит, что он бюджетный. А цвет красивый.
Ну як бюджетний… середній
Шукаю трусики• 03 октября 2025
Ответ дляПошаманю
Ну як бюджетний… середній
Ого
ну она точно не выглядит на такие деньги
Пошаманю• 03 октября 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Вона ніяка
От я ж і сумніваюся, тому і запитала)
Ворожу на каві
• 03 октября 2025
Ответ дляПошаманю
Ну як бюджетний… середній
Она не стоит этих денег)
Miss Lisi4ka• 03 октября 2025
Ответ дляПошаманю
Ну як бюджетний… середній
Та не, он столько не стоит, выглядит реально бюджетным. За эту цену имхо стоит еще поискать.
Пошаманю• 03 октября 2025
Ответ дляMiss Lisi4ka
Так, призначення приблизно таке
Miss Lisi4ka• 03 октября 2025
Ответ дляПошаманю
Так, призначення приблизно таке
Главное чтоб вам нравилось.
Позитивна• 03 октября 2025
Ответ дляВорожу на каві
Еще на такую смотрю
Ця краща. Але я б ще порадила пошукати. Орієнтуйтесь на те, як друга сидить ззаду, може, є такі, щоб і спереду більш обʼємна була
Позитивна• 03 октября 2025
Ответ дляПошаманю
Автор, вибачте, що влізу, можна теж про куртку в вашій темі запитаю. Дівчата, брати чи ні?
У моєї свекрухи точно така була за копійки з базару. Тільки колір інший.
КаваЗМолоком• 03 октября 2025
Герцогиня• 03 октября 2025
Ответ дляПошаманю
Мне нравится
Пошаманю• 03 октября 2025
Ответ дляПозитивна
То чудово, ваша свекруха модна жінка)
Ось вона на моделі
как тебе такое илон маск• 03 октября 2025
Ответ дляMiss Lisi4ka
Головне не зручність, якість, а ціна ? Гарна куртка, дівчині пасує.
Позитивна• 03 октября 2025
Ответ дляПошаманю
То чудово, ваша свекруха модна жінка)
Ось вона на моделі
Супер. То й ви розстібніться і візьміть більший розмір, може, буде так само
Пошаманю• 03 октября 2025
Ответ дляПозитивна
Більший пробувала, некомфортно… а розстібнутися можна) але ж так взимку не походиш))
Тирамісу на терасі• 03 октября 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
цена курточки 12 тыс грн
не 2 даже...
Пукимончиг• 03 октября 2025
Ответ дляПошаманю
Ваша мені подобається
ТочноБудет• 03 октября 2025
Ответ дляПошаманю
То чудово, ваша свекруха модна жінка)
Ось вона на моделі
На модели мне нравится, на вас нет. Если померять на размер больше?
Miss Lisi4ka• 03 октября 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Да я не мешаю остальным иметь свое мнение, как и я свое. Человек спросил, я совершенно честно и без оскорблений ответила. За эти деньги можно взять лучше. Перестаньте раниться об чужое, отличное от своего, мнение.
ТочноБудет• 03 октября 2025
Ответ дляПошаманю
Поняла, что мне не нравится. На модели она расширяется к низу, а на вас как кокон, сужается. Как будто разные модели.
Пошаманю• 03 октября 2025
Ответ дляТочноБудет
Ззаду і цей розмір обʼємного на мені, як на моделі. А спереду вона саме така, не дуже обʼємна
Позитивна• 03 октября 2025
Ответ дляПошаманю
От і я про це. На моделях можуть і зі спущеними плечима показати, щоб виглядало ефектніше. Але взимку так не походиш.
ТочноБудет• 03 октября 2025
Ответ дляПошаманю
Вот так и на модели не нравится. За 250 евро можно найти поинтереснее
Пошаманю• 03 октября 2025
Ответ дляТочноБудет
Ні, одна модель, додала фото застьобнутоі на моделі
Ответ дляMiss Lisi4ka
Оце напридумували. Я й не думала вас ображати. Те, що ви так реагуєте, то ваші проблеми.
Пукимончиг• 03 октября 2025
Автор, дивлюся на ваші куртки, і вкотре розумію чому я люблю пальто і шуби
Залетна Я тут• 03 октября 2025
Автор мені подобається ваша куртка, якраз на холодну осінь. Коричневий в цьому сезоні в моді, попа закрита
Залетна Я тут• 03 октября 2025
Ответ дляПошаманю
То чудово, ваша свекруха модна жінка)
Ось вона на моделі
Щось не сподобалась ні на моделі ні на вас, можливо колір дешевить, по фото не виглядає на свої гроші можливо вживу там супер якість..