Сунуся в чужі справи• 03 октября 2025
Ремонт в бабушатні
Ще перед війною купили квартиру. Ремонт 80 х років. Встигли зробити косметику своїми руками в одній кімнаті. Потім то роботи не було, то свекор на рак захворів помагали. Хочемо прихорошити трохи своїми руками все , косметика. Приклеїти обоями потолок, стіни, паркет поциклювати. На ремонт бригадою хороший дорого то все. Чи варто зараз робити з такою обстановкою в країні?
Сунуся в чужі справи
• 03 октября 2025
Ответ дляПутающаяся
Пункти 1-3 - це один день. Шпалери на стелю - помилка. Натяжна без всяких вигібосів буде недорого, подумайте. Це зовсім інший вигляд. Стіни - ще один день. Тобто на шпалери вам треба одні вихідні.
В нас потолок низький 2,45. Якщо ще натяжний то взагалі буде некомфортно
Valentina shop2020• 04 октября 2025
Зачем вы оскорбляете свою квартиру,если вы такая крутая ,надо было не покупать ,,бабушатню,,
Сунуся в чужі справи
• 04 октября 2025
Ответ дляValentina shop2020
Я не оскорбляю. Просто написала для того щоб розуміли як це виглядає. А так да, там жила бабушка з котом
Мішечок щастя• 04 октября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Не знала що гроші від цього заробляти легше. Але настрій точно поліпшиться
Як би тяжко не було на роботі, ви підсвідомо знаєте, що повернетесь в комфорт. З іншого боку в комфорті та затишку більш повноцінний відпочинок і легше прокидатися, відкривати очі і бачити чисту оселю, снідати в чистоті та новому
Сунуся в чужі справи
• 04 октября 2025
Ответ дляМішечок щастя
Дякую
СМСница• 04 октября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Щілини є , великі. Не вийде так
в мене був старий паркет. на кухні зверху кинула листи фанери та потім зверху лінолеум. В кімнати-ламінат на подложку. Красота відразу. Бо від підлоги дуже залежить зовнішній вигляд.
Стильна штучка• 11 октября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
На паркет лінолеум? Просто він у нас в деяких місцях гуляє. Є нерівності . З часом все це буде проступати через лінолеум
То це треба перекладати ті місця хоча б де провалюється, якийсь сенс реставрувати ями.