Нехай щастить• 03 октября 2025
Розміщення унітазу та шафи у ванній
Ванна кімната 3*2м. На довшій стороні буде душ, умивальник. І тепер питання про унітаз та шафу для пралки та госптоварів. Як краще розмістити
Проголосуйте. Хто не спить щн
Результат:
вже голосів:
13 (56.52%)
Шафа біля умивальника
6 (26.09%)
Унітаз біля умивальника
4 (17.39%)
Результати
Мальовнича даль• 04 октября 2025
Ответ дляНехай щастить
Тобто, ви за 2й варіант?
Так, краще 2, ніж унітаз біля раковини. Якщо інших варіантів немає, то так
ЗдесяЯ• 04 октября 2025
Ответ дляШотуткоїться?
а умываться и зубы чистить прям над унитазом любите?
Ну во первых не прям , он сбоку от центра раковины минимум на 100-120см. , у многих ближе стоит из-за отсутствия места. Во вторых он всегда закрыт. В третих у меня , и возможно у автора тоже , уборка сан. узла парогенератором , поэтому вопрос с микробами закрыт вообще .
В четвертых , в доме есть второй горшок , и возможно основным будет именно он. У меня основной тот , который ближе к кухне .
осень харашо• 04 октября 2025
Ответ дляНехай щастить
Ну ,це ж приклади. Відкриті полиці може й не будуть взагалі. А тільки закриті шафи.
Хочу точно, щоб умивальник був напроти дверей, а не унітаз
за наявності вибору я б ніколи не робила сумісний санвузол, тільки окремо.
ЗдесяЯ• 04 октября 2025
Ответ дляНехай щастить
В мене дзеркальне розміщення і через комунікації не розбіжишся з іншим плануванням. До речі, біля дзеркала у вас багато меблів. Що там зберігаєте? Грязну білизну де зберігаєте? Бо я щось проектую, але все рівно багато питань.
Места много не бывает ).
Слева верх - уход за лицом , все для зубов .
Справа верх - все для тела ( крема , масла, соли ) и все для волос .
Но у меня капец как много всего.
Выдвижные 60см. 1 - косметика , 2 - диски , ушные палки , прокладки , перчатки и все в этом направлении. Нижний очень мощный глубокий ящик - вся для стирки. Гели для белого , цветного , черного , деликатного, калгон, пятновыводители , салфетки и мешки для стирки , для очистки машинки , для мытья ванны и раковины , для зеркал - это много места занимает и все тяжелое. Ящик должен быть рассчитан минимум на 30кг.
Под раковиной 80 см. - массажная ванночка для ног , фен и большой короб для грязной одежды.
Химия для уборки , запас гелей и всякое разное в тумбе во втором сан узле.
Полотенцесушитель на стене между ванной и мебелью. Полотенца в нише над инсталляцией , под бойлером.
Но у меня капец как много всего.
Ms. Похвала• 04 октября 2025
Ответ дляНоунэйм
друге фото , але як що унітаз не буду на впроти дверей в с/в
и все фекальные бактерии от унитаза будут оседать на открытые полки и чистіе полотенца?
Нехай щастить
• 04 октября 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Места много не бывает ).
Но у меня капец как много всего.
От мені ще цікаво ,чи можна для грязної білизни якийсь ящик придумати, щоб легко влізало 2 комплекти і ще одяг. Бо зараз окрема корзина з кришкою. А тут би хотілося б вже щось вбудоване
Нехай щастить
• 04 октября 2025
Ответ дляMs. Похвала
Боже, як люди в хрущівках живуть
Мабуть у фекаліях
Ms. Похвала• 04 октября 2025
Ответ дляНехай щастить
Боже, як люди в хрущівках живуть
Мабуть у фекаліях
в хрушевках полотенца на противоположной стене висят, а такой треш на такой площади додуматься , вообще мозгов нет