Нехай щастить• 03 октября в 23:30

Розміщення унітазу та шафи у ванній

Ванна кімната 3*2м. На довшій стороні буде душ, умивальник. І тепер питання про унітаз та шафу для пралки та госптоварів. Як краще розмістити
Проголосуйте. Хто не спить щн
Результат:
вже голосів: 23
13 (56.52%) Шафа біля умивальника
6 (26.09%) Унітаз біля умивальника
4 (17.39%) Результати
Мальовнича даль• 04 октября в 12:13
Ответ дляНехай щастить
Тобто, ви за 2й варіант?
Так, краще 2, ніж унітаз біля раковини. Якщо інших варіантів немає, то так
ЗдесяЯ• 04 октября в 13:00
Ответ дляШотуткоїться?
а умываться и зубы чистить прям над унитазом любите?
Ну во первых не прям , он сбоку от центра раковины минимум на 100-120см. , у многих ближе стоит из-за отсутствия места. Во вторых он всегда закрыт. В третих у меня , и возможно у автора тоже , уборка сан. узла парогенератором , поэтому вопрос с микробами закрыт вообще .
В четвертых , в доме есть второй горшок , и возможно основным будет именно он. У меня основной тот , который ближе к кухне .
осень харашо• 04 октября в 13:25
Ответ дляНехай щастить
Ну ,це ж приклади. Відкриті полиці може й не будуть взагалі. А тільки закриті шафи.
Хочу точно, щоб умивальник був напроти дверей, а не унітаз
за наявності вибору я б ніколи не робила сумісний санвузол, тільки окремо.
ЗдесяЯ• 04 октября в 13:25
Ответ дляНехай щастить
В мене дзеркальне розміщення і через комунікації не розбіжишся з іншим плануванням. До речі, біля дзеркала у вас багато меблів. Що там зберігаєте? Грязну білизну де зберігаєте? Бо я щось проектую, але все рівно багато питань.
Места много не бывает ).
Слева верх - уход за лицом , все для зубов .
Справа верх - все для тела ( крема , масла, соли ) и все для волос .
Но у меня капец как много всего.
Выдвижные 60см. 1 - косметика , 2 - диски , ушные палки , прокладки , перчатки и все в этом направлении. Нижний очень мощный глубокий ящик - вся для стирки. Гели для белого , цветного , черного , деликатного, калгон, пятновыводители , салфетки и мешки для стирки , для очистки машинки , для мытья ванны и раковины , для зеркал - это много места занимает и все тяжелое. Ящик должен быть рассчитан минимум на 30кг.
Под раковиной 80 см. - массажная ванночка для ног , фен и большой короб для грязной одежды.
Химия для уборки , запас гелей и всякое разное в тумбе во втором сан узле.

Полотенцесушитель на стене между ванной и мебелью. Полотенца в нише над инсталляцией , под бойлером.
Ms. Похвала• 04 октября в 13:54
Ответ дляНоунэйм
друге фото , але як що унітаз не буду на впроти дверей в с/в
и все фекальные бактерии от унитаза будут оседать на открытые полки и чистіе полотенца?
автор Нехай щастить • 04 октября в 17:01
Ответ дляЗдесяЯ
Места много не бывает ).
Но у меня капец как много всего.

От мені ще цікаво ,чи можна для грязної білизни якийсь ящик придумати, щоб легко влізало 2 комплекти і ще одяг. Бо зараз окрема корзина з кришкою. А тут би хотілося б вже щось вбудоване
автор Нехай щастить • 04 октября в 17:02
Ответ дляMs. Похвала
Боже, як люди в хрущівках живуть
Мабуть у фекаліях
Ms. Похвала• 04 октября в 17:36
Ответ дляНехай щастить
Боже, як люди в хрущівках живуть
Мабуть у фекаліях
в хрушевках полотенца на противоположной стене висят, а такой треш на такой площади додуматься , вообще мозгов нет