Стрибну в гречку• 04 октября 2025
Чи готові ви до зими?
Питання більше до регіонів, де постійні обстріли енергетики
Чи підготовлені ви ?
генератори, акумулятори, сонячні батареї, каміни, пічки, туристичні балони, електро ковдри . Чи все це вже придбали ще раніше ? Чи ще збираєтесь. Чи маєте альтернативне опалення ? Може, є план Б?
Чи підготовлені ви ?
Забризкана водою• 04 октября 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Я не знаю ніяких відповідей
Я звичайна людина, яка боїться
Так «вам шашечки или ехать»?
Если вы собрались выезжать, с какой целью интересуетесь, как мы здесь будем выживать? Может вы троль?
как тебе такое илон маск• 04 октября 2025
Есть план Б. Выехать за границу, если будет полный ужас.
А так только зарядная станция есть
ПП-шница• 04 октября 2025
Ответ дляparele
Удалено администрацией...
Так. Складно зрозуміти, як можна було не вивчити державну мову за 50 років. Це ваш вибір. Ресурсів було і є достатньо.
Чомусь на іншу аудиторію ви обираєте людську мову, а тут продовжуєте зросійщення.
Якщо ви зробили нарешті правильний вибір, то стійте до кінця, а не будьте хамелеоном.
Не більше за вас проколюсь. Удачі у спонсоруванні Китаю.
Качка в тапцях• 04 октября 2025
Ответ дляЦікавий писочок
А треба радіти і вдавати блаженних?
Та ні . Потрібно сідати й посипати голову попелом примовляючи при цьому «все пропало».
Качка в тапцях• 04 октября 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Що і де ви спостерігаєте, десь на Франківщині або в Польщі, не розуміючи навіть основних моментів того, що відбувається? )
А ви звідки така спостережлива ?
Звідти ,звідки більшість за Зе голосувала ?
Укр_жіночка• 04 октября 2025
Ответ дляГендиреХтор
Ужас, как это всё достало, вместо того, чтобы хотя бы поехать в ту же Турцию договориться не обстреливать критическую инфраструктуру, или за эти 3 года закрыть от обстрелов, они пункты незламности открывают, миллиарды на марафон потратили, как уже этот клоун достал
А нашо? Він і його клоуни та їхні сім´ї будуть зі світлом, навіть якщо будуть в країні
Укр_жіночка• 04 октября 2025
Ответ дляПП-шница
Чого у вас нема претензій до захисників, які на передовій теж розмовляють російською?
ПП-шница• 04 октября 2025
Ответ дляУкр_жіночка
А parele теж на фронті?
Дюймовочка• 04 октября 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
шо, опять?
как он забембали.
Наем же обещал что объекты энергетики уже в три толстых слоя защищены и нам ничего не грозит.
как он забембали.
Та навіть якби і було три товстих шари. Якщо летить 50 шахедів підряд одночасно в одне місце, то гаплик все одно
Путающаяся• 04 октября 2025
Какой мощности надо купить станцию, чтобы холодильник, ноут, телек, Эл. Чайник работали. И какое время это всё будет работать?
Ответ дляШальная коклетка
Та блін скільки вже разів вам розповідати. З системи зливають воду, з батарей і все. Зараз всі будинки автономні по трубах. Де ви всі такого начиталися?
Воно то так. Але треба прийняти рішення, віддати розпорядження, поки зроблять... Це ж не миттєво. В хто захоче сказати людям ’я вам опалення відрізаю’, його ж зжеруть незалежно від необхідності таких кроків
ЖивунаБагамах• 04 октября 2025
Ответ дляДама-мадама
Забули випадки, як весь дім розносило від балонів? Великі не можна. Чи Ви про маленькі. Маленькі є звісно. Але на тривалий час вони не врятують.
На день, два, три я не боюсь, впораємось, ми з Харкова з першого дня війни не виїздили. Боюсь глобальної відсутності. Сподіваюсь на краще.
Господи, та купіть нормальний сертифікований балон, почитайте інструкцію і користуйтесь на здоров´я. У батьків 20 років стояв такий і горя не було, як і у сотень сусідів. А тут прямо жах, балон. Труба вас не лякає? Сусід алкаш з ... поверху? Але балони ті бідні прям всесвітнє зло.
Огірок та Помідорчик• 04 октября 2025
Ще з 22го залишилося. Але дуже вірю що не буде як 22-23тій..
ЧорноброваЯ• 04 октября 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Все правильно чай и печенько дочка покупала на свою зарплату, ага еще игрушки с дому брала для детей, 22, 23 года
Еще и воду привозила…
А зачем она это делала? Чай и печенье особенно зачем?
Уведомила что нет финансов и все.
Чорнобаївка• 04 октября 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Уведомила что нет финансов и все.
У вас в семье кто то носит погоны?
Ответ дляПП-шница
Удалено администрацией...
ЖивунаБагамах• 04 октября 2025
Ответ дляМрію про космос
Классно, конечно, что в вашем доме есть генератор на насос. Но если не будет работать насос на водоканале - вашему сосать будет нечего...
У них можуть бути свої скважини, не всі з центру живляться
ЖивунаБагамах• 04 октября 2025
Ответ дляВоздух в банке
Как можно быть готовым полностью?
Не одна электростанция не тянет отопление, мы потратили очень много денег и себе и родителям много всего накупили и станция большая есть, но я не готова((
Та спокійно. Генератор, грубка (камін) і колодязь закривають основну базу потреб. Сталінк туди ж. Але це не для міста варіант
ЖивунаБагамах• 04 октября 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Взуття яке дійсно можна носити, не коштує секонді в 100 грн. Як мінімум 500.
Секонд давно перестав бути бюджетним - в humani стоїть взуття з дуже видимими слідами носки - по 500 - 800 грн.
В економ класі за 800 грн можна купити нове взуття у відділі там де продається не секонд. За 500 можна знайти у гарному стані секонд.
В фейсбук є групи типу ’віддам безкоштовно’. Там не прямо постійно але віддають щось непогане. Модна і попросити. Але якщо формулювання стоїть ’яке дійсно можна носити...’ Все можна носити, що твого розміру, я точно пам´ятаю)
ЖивунаБагамах• 04 октября 2025
Ответ дляГендиреХтор
Їхайте, дамо вам карт -бланш)))
ЖивунаБагамах• 04 октября 2025
Ответ дляГендиреХтор
Мне б такую буржуйку, я в пригороде Киева, частный дом, дубак капец, газ дорого включать.
Цю, то зробіть. Хоч готову купити, хоч самому зварганити. Ще ж не зима, погода терпить роботу
ЖивунаБагамах• 04 октября 2025
Ответ дляШальная коклетка
Це вона скинула на мій комент де я писала що в Арменіі немає взагалі центрального опалення. Але ж там ніхто не помирає від холоду.
А ціла вірменська діаспора до війни в Україні сама по собі матеріалізувалась? Чи таки люди трохи роз´їхались
ЖивунаБагамах• 04 октября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
ну от і обломилась їхня ’логіка’ в 2022-му. Зате ще можна включити чудовий план Б: вимотувати/ослаблювати Європу війною в Україні, скосити той цвіт нації, що піднявся за час незалежності, отримати на блюдечку зразки західного озброєння.... теж непогано, правда?
Отримати ліпшого друга і старого брата, потроху здаючи позиції з провідної потужної країни до підмандатної... Ви не помітили, що гегемон змінився?
Укр_жіночка• 04 октября 2025
Ответ дляПП-шница
А parele теж на фронті?
А вона публічна особа чи то в нас тут публічні виступи? Та й відповідь на питання питанням - не відповідь