Стрибну в гречку• 04 октября 2025
Чи готові ви до зими?
Питання більше до регіонів, де постійні обстріли енергетики
Чи підготовлені ви ?
генератори, акумулятори, сонячні батареї, каміни, пічки, туристичні балони, електро ковдри . Чи все це вже придбали ще раніше ? Чи ще збираєтесь. Чи маєте альтернативне опалення ? Може, є план Б?
Чи підготовлені ви ?
Цікавий писочок• 04 октября 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
то підіть в любому секонді купфть за 100 гривень
Взуття яке дійсно можна носити, не коштує секонді в 100 грн. Як мінімум 500.
Секонд давно перестав бути бюджетним - в humani стоїть взуття з дуже видимими слідами носки - по 500 - 800 грн.
В економ класі за 800 грн можна купити нове взуття у відділі там де продається не секонд. За 500 можна знайти у гарному стані секонд.
ГейТуда• 04 октября 2025
Ответ дляВоздух в банке
Как можно быть готовым полностью?
Не одна электростанция не тянет отопление, мы потратили очень много денег и себе и родителям много всего накупили и станция большая есть, но я не готова((
В мене газовий котел , то його тільки запалити треба ,тож тягне навіть найменший екофлоу
Тюрюнь_Тюнь• 04 октября 2025
Ответ дляШальная коклетка
Чому ви так думаєте? Я така сама з Київської панельки. Ось вже сьогодні було попередження що походу Київ та Бровари наступні після Сум та Чернігова найближчими днями. Не буду нікуди виїжджати, чоловік воює, син студент. В Арменіі наприклад взагалі немає центрального опалення, хоча клімат ненабагато тепліший за нас. Ми перейдемо ночувати всі в одну кімнату, зайві кімнати закриємо двері та завісимо ковдрами. На підлозі розстелили вже всі наявні коври. Придбали простирадла від паверів. Треба пробувати виживати, газу в нас немає щоб грітися
до речі, привіт з Арменії..
Цветов Мне срочно• 04 октября 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Уже и в Ровно блекаут(
💡Через технічні причини частина Рівного наразі залишилася без світла
Енергетики вже працюють над вирішенням цієї проблеми. За попередніми прогнозами, світло в оселі вдасться повернути за кілька годин.
ГендиреХтор• 04 октября 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
он по Єдиному---пункти незламності вже розгортать... цікаво -
скільки народу туди влізе.
Ужас, как это всё достало, вместо того, чтобы хотя бы поехать в ту же Турцию договориться не обстреливать критическую инфраструктуру, или за эти 3 года закрыть от обстрелов, они пункты незламности открывают, миллиарды на марафон потратили, как уже этот клоун достал
Трейдер кріпти• 04 октября 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
шо, опять?
как он забембали.
Наем же обещал что объекты энергетики уже в три толстых слоя защищены и нам ничего не грозит.
как он забембали.
котрі, ті, що кацапській фірмі віддали типу для влаштування захисту?
Цікавий писочок• 04 октября 2025
Ответ дляДама-мадама
В панельках неможливо вижити в морози без опалення, світла і газу. Два-три дні протриматися можно, але ж не більше. Тому нема сенсу готуватися. І виїхати нема змоги нікуди, старенькі погано ходячі і вони нікуди не хочуть, машини нема, якщо щось станеться і буде ажіотаж , то навряд чи вийде спастись. В метро тепліше, але ж туди всі не вмістяться. Поки що це мій план , якщо щось серйозне і надовго, то в метро і то , якщо буде чим транспортувати стариків і буде можливо туди втиснутись, інших планів нема. Дійсно страшно, як буде взимку
Звісно фонарики, павербанки є, але без опалення вони не спасуть. Сподіваюсь що буде й опалення і електрика, хоча б як у 22-му, коли світла й газу не було по кілька днів, але на щастя по черзі. Сподіваюсь виживемо.
Газ був завжди. І панельки з газовими плитами.
Трейдер кріпти• 04 октября 2025
Ответ дляВерСаСе
Хорошее у нас население, покладистое. К власти никаких вопросов. Сами выкрутятся. И это нормой считают.
... ще й самі виправдання придумають
Дама-мадама• 04 октября 2025
Ответ дляЦікавий писочок
В 22 році в нас двічі газопроводи в місті розбивали. Внутрішньоміські гілки. Від трьох днів до тижня не було газу у нас на Салтівці. Але повезло, що світла і газу саме в нас не було по черзі, так склалось. Тім мікрорайонам де одночасно, було значно важче
ГендиреХтор• 04 октября 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
шо, опять?
как он забембали.
лапшу всё вешают, про рэбы, дроны перехоплювачи, а все 3 года F16 ждали, лётчиков учили, со всех утюгов у них пэрэмога буде как самолёты в Украине будут, а ещё же сетки протишахедные
короче шоу 95 продолжается
Цікавий писочок• 04 октября 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
до речі, привіт з Арменії..
Як ці фото повинні полегшити життя українцям? в країні яких війна до того ж?
Ви ще знайдіть якісь фото з Африки, або здавно минулих часів де голяка коло печери бігають.
Тюрюнь_Тюнь• 04 октября 2025
Ответ дляНенька наша
Комунальники зіл´ють систему і нічого не порве. У них є інструкції на такі випадки. В 90-ті не в Києві майже не топили і світло вимикали кожен день, ще й вода по парі годин на добу. Вижили якось...
це якщо будуть ті комунальники. ТЦК не спить.
Трейдер кріпти• 04 октября 2025
Ответ дляValentina shop2020
Ещё и говорят,как власти тяжело ...и даже не сбежал ...
смотрящий-завгосп не дав)))
Шальная коклетка• 04 октября 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Серйозно? От не знала що треба шукати газ. Вище 9 поверху газ заборонено. Панельки зараз в основному 14-25 поверхові
Трейдер кріпти• 04 октября 2025
Ответ дляValentina shop2020
Так она оптимистка,с капустой кваш,и картошкой
ще горохом хай запасеться, для підсилення оптимізму
ГендиреХтор• 04 октября 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
до речі, привіт з Арменії..
Мне б такую буржуйку, я в пригороде Киева, частный дом, дубак капец, газ дорого включать.
Може ще третю?• 04 октября 2025
Ответ дляДама-мадама
Цікаво на якій? Я сама на Салтівці, і не виїжджала. А такого не пам´ятаю
Трейдер кріпти• 04 октября 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
та лучше б сбежал.
Но ему б не дали, он же марионетка, отыгрывает партейку. И баблишка отвалили за игру.
+1, підписане на оманській сходці треба виконувати
Цікавий писочок• 04 октября 2025
Ответ дляШальная коклетка
Що означає зараз? Дев´ятиповерхівки які будували в 70-х нікуди не ділися.
Цікавий писочок• 04 октября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
А що конкретно там підписали? Що потрібно виконувати?
Шальная коклетка• 04 октября 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Це вона скинула на мій комент де я писала що в Арменіі немає взагалі центрального опалення. Але ж там ніхто не помирає від холоду.
Воздух в банке• 04 октября 2025
Ответ дляГейТуда
У родителей так, самый маленький блюэтти держит часа три не больше, мы им еще 2 кВт купили и генератор, когда разряжается можно генератором зарядить, но это диско форт.
А у нас дома центральное отопление и никакая электростанция не тянет, да так мы все включаем, а отопление нет.
Цікавий писочок• 04 октября 2025
Ответ дляШальная коклетка
Бо там і нема такого холоду як в Україні.
А ще і війни нема.
язззззь!!!• 04 октября 2025
Ответ дляМрію про космос
Так же хорошо как в Чернигове? Ну ок
Я в Київській області, повірте, в нас достатньо світла вимикали.
Трейдер кріпти• 04 октября 2025
Ответ дляЦікавий писочок
логіка нічого не підказує? Чи кдбісти дарма на своєму літачку катали, дарма з парадною формою перли на Київ? І як оскаженіли, що ’за трі дня’ провалилось?
ГендиреХтор• 04 октября 2025
Я не готова, тыщ 100 нужно для подготовки, у меня частный дом, готова всех тварей при власти задушить.
Шальная коклетка• 04 октября 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Зараз це про те, що ви не враховуєте новітню забудову. А її дуже дуже немало в процентному відношенні
Цікавий писочок• 04 октября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Логіка багато чого підказує, але та логіка не раз ламалась об реалії, які ніякої логіки не витримують.
Цікавий писочок• 04 октября 2025
Ответ дляШальная коклетка
Її набагато менше аніж старого фонду
Може ви щось не те називаєте панельками?
Дама-мадама• 04 октября 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Її набагато менше аніж старого фонду
Тільки в Києві. У нас в Харкові відсотків 90 мабуть радянські панелькі.