Стрибну в гречку• 04 октября в 08:47
Чи готові ви до зими?
Питання більше до регіонів, де постійні обстріли енергетики
Чи підготовлені ви ?
генератори, акумулятори, сонячні батареї, каміни, пічки, туристичні балони, електро ковдри . Чи все це вже придбали ще раніше ? Чи ще збираєтесь. Чи маєте альтернативне опалення ? Може, є план Б?
Чи підготовлені ви ?
ЖивунаБагамах• 04 октября в 20:30
Ответ дляУкр_жіночка
Коли почнуться всякі проблеми з трубами і болячки через відсутність води, я хочу подивитися наскільки спокійною ви будете.
Не знаю за панянку, а я буду спокійна. Поїду в село, там пічка, дрова і криниця. А як зовсім буде туго - то десь гостювати за кордони цієї держави. А що нервувати? Допоможе? Чи до болячок треба ще нервовий зрив?
Котя_люлю• 04 октября в 20:35
Ответ дляФрикаделька
Це точно. У мене враження, що всі області будуть по черзі вирубатися. Ось Чернігівщина, Сумщина. Далі, наприклад, Дніпропетровська область, і те де.
Так саме думаю ((
Укр_жіночка• 04 октября в 20:39
Ответ дляЖивунаБагамах
Та власне я й писала про виїзд раніше. Це вірно, немає чого геройствувати на прикладі людей у Бахмуті
ПП-шница• 04 октября в 20:42
Ответ дляУкр_жіночка
А вона публічна особа чи то в нас тут публічні виступи? Та й відповідь на питання питанням - не відповідь
Так у вас і не було питання. У вас була застаріла маніпуляція.
После 18• 04 октября в 21:10
Ответ дляНенька наша
До того, що той, кому папу днів без води катастрофа, повинен розуміти, що у нас війна
це форс-мажор.
Тєрпіла
Укр_жіночка• 04 октября в 21:16
Ответ дляПП-шница
То ви маніпулюєте мовою
Я вже надивилася на таких патріотів
Лепетун• 04 октября в 21:40
Є павербанк, кілька лампочок з Китаю (може на годину їх вистачить), гірлянди від павербанка, запас їжі, кілька свічок. Зарядна станція маленька на 500 Вт. Якщо буде довготривало і без опалення і газу - переїду в село до свекрухи, у них більш менш автономно. На гроші що зараз «в запасі» планую купити таблеток собі які пʼю, і запас корму котам, більше ні на що не вистачить
Сегодня я не я• 04 октября в 22:58
Ответ дляМрії у вирії
Немає взуття
Яке вам треба взуття, який розмір?
Мрії у вирії• 04 октября в 23:07
Ответ дляСегодня я не я
Яке вам треба взуття, який розмір?
41 черевики,без підборів
Воздух в банке• 04 октября в 23:09
Ответ дляЖивунаБагамах
Та спокійно. Генератор, грубка (камін) і колодязь закривають основну базу потреб. Сталінк туди ж. Але це не для міста варіант
Так не про частный дом говорили, а про центральное отопление, в меня у родителей в квартире свое отопление, через электрокотел, там все легко, котел вообще мало берет.
А у нас центральное , это совсем другое.
Дом тоже хуже, генератор на дом мощный надо, на бензине блин разоришься.
ЖивунаБагамах• 05 октября в 00:15
Ответ дляВоздух в банке
Ви впевнені, що електро опалення та ще й в квартирі виглядає більш виграшним в світлі даної теми?
Воздух в банке• 05 октября в 00:18
Ответ дляЖивунаБагамах
Если хороший дом, то да.
Там и паркинг , где укрытие, а все эти частные дома, одно название, страшнее в них
ЖивунаБагамах• 05 октября в 00:20
Ответ дляВоздух в банке
Если хороший дом, то да.
Це тема про зимівлю. В умовах відсутності електрики, опалення, газу. А ви пишете - електрокотел в квартирі. Тобто навіть генератор не підключиш. Серйозна перевага)))
Воздух в банке• 05 октября в 00:22
Ответ дляЖивунаБагамах
У них в доме можно генераторы.
Генератор у них есть на балконе, на момент полного блекаута, чтоб электростанцию подзарядить, если совсем долго не будет света.
Подмигашка• 05 октября в 04:12
Ответ дляШальная коклетка
Це вона скинула на мій комент де я писала що в Арменіі немає взагалі центрального опалення. Але ж там ніхто не помирає від холоду.
так там котлы газовые стоят или электро конвекторы. у них и свет и газ есть. даже хрен знает где в горах. а у нас 10 км от города село не газифицировано.