Отжигающая• Изменено 04 октября 2025
Чи вдячні діти за те, що Ви вклали у них стільки?
Якщо Вашим дітям 18 та більше років - чи вдячні вони Вам за те, що Ви все життя вкладали у них: власні ресурси, кошти, час. Хоча б подякували словесно?
За те, що вчили їх, водили на гуртки (навіть у суботу і неділю, коли так хотілось відіспатися). Коли ночами не спали під час безкінечних інфекцій та через день бігали по лікарям. Коли обирали бути вдома, жертвуючи карʼєрою та менше дозволяючи собі у фінансовому плані. Коли кожен день допомагали з уроками, гуляли, возили, показували світ…
Дуже цікаво, чи усвідомлюють діти, СКІЛЬКИ батьки зробили та роблять для власних дітей?
Маю двох дітей 7 та 12 років, і мій 12 річний син нещодавно заявив, що це все потрібно МЕНІ…
От я і задумалась…
Невловимий Джо• 04 октября 2025
Ответ дляlilul990
Головне це ваші відносини у сімї. Ну виховаєте ви закоплексованого добре освіченого невротика. Шо толку з того?
Як хлопець 22 років який недавно покінчив життя самогубством. Айтішник. Шо толку від його освіти, знання мов і кружків якшо він не навчений справлятися із стресом?
І як наачити з цим стресом справлятися?
Асталависта бэйби• 04 октября 2025
Ответ дляОтжигающая
Мабуть зрозуміють до кінця, коли зʼявляться власні діти і тоді прийде розуміння того, як важко батькам ростити дітей (у всіх сенсах).
Ну я виросла і не зрозуміла, бо мене ніхто не водив ні по яких гуртках, а навпаки нагружали дорослою працею по дому, а мій син царює в його роки.
Добро с Кулаками• 04 октября 2025
Не знаю, как будет дальше, но недавно ехали с соревнований, где дочка (8 лет) заняла 1е место и мы едем в машине, разговариваем за тренера, за то что она много работала для этого и тут она выдает: ’ а вообще это я вам должна спасибо сказать, потому что это вы все занятия оплачиваете и возите меня туда, если б не вы, я бы не занималась’. Мы с мужем переглянулись в шоке. Хорошо, хоть она это осознает. Пока...а дальше посмотрим.
Невловимий Джо• 04 октября 2025
Ответ дляТочноБудет
Они и не должны благодарить нас за то, что мы просто свои родительские обязанности выполняем.
Ну суть жетре в благодаргости, а больше в ценности. Они не ценят. Воспринимают как должное
Свекруховна• 04 октября 2025
Ответ дляОтжигающая
Хоча б цінити те, що їм дають.
А віші не цінять?
Мяо мой мяо• 04 октября 2025
Ответ дляОтжигающая
Є родини, де діти нагодовані/вдягнуті та й добре. Ні про який розвиток, відпочинок, поїздки, секції і таке інше не має й мови.
Там де немає відпочинку, розвитку і поїздок - буває багато людського тепла і навпаки.
Мяо мой мяо• 04 октября 2025
Ответ дляОбнимашкина
найгірший вік - з 13 до 19. не переймайтесь. все буде добре.
Мені здається навіть не до 19, а до 21
Ответ дляНевловимий Джо
І як наачити з цим стресом справлятися?
Узнать на шо взагалі здатна нервова система вашої дитини, її психіка, які у неї є обмеження і тригери і не пробувать робити з рибки акулу
У всіх є свої обмеження. Неправда що всі люди рівні. Загалом, єдине що реально розвиває стійкі нейронні зв´язки у всіх без виключенняце знайомство з мистецтвом, навчання грі на музикальному інструменті і ДУЖЕ багато якісного складного спілкування батьків між собою і з дитиною а не добрий вечір/до побачення
Шоб дитина не викинулась з вікна - не ставте оцінки вище вашої любові до неї, любов не треба заслужувати оцінками і медалями
ЖующаЯКонфету• 04 октября 2025
Кожна мама вважає потрібним все що вона робить але чогось забезпечені сім´ї зовсім не паряться усілякими гуртками
Жинси на дитину• 04 октября 2025
Это зависит от того, как вы своих детей воспитываете. Если вы из кожи вон лезете и не приучаете их с детства благодарить, то они будут воспринимать все ваши усилия как должное. И лучше не делать детей смыслом своей жизни , не забывать про себя , приучать их благодарить за всё. Тогда и любви и уважения и благодарности с их стороны будет больше.
Обнимашкина• 04 октября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Мені здається навіть не до 19, а до 21
ну якщо хлопчик, то дійсно)
дівчатка все-таки раніше дорослішають.
Грушки-яблочки• 04 октября 2025
Дві доньки, одній скоро 18, якщо чесно, не вкладалась у дитину, гуртків не було, якось не склалось, репетиторів також не було, я працювала, після 5 кл вже навіть в уроки не вникала, самостійна була
Виросла нормальна дитина, відносини гарні, поступила на бюджет куди хотіла, живе в гуртожитку далеко від дому
Молодшій тільки 10 років, подивимось як буде
Я ні про що не шкодую, дуже люблю своїх дітей
Тюрюнь_Тюнь• 04 октября 2025
А вони мусять це усвідомлювати і бути вдячними?
Дітей треба виховати, любити, вкласти і відпустити, не висіти ярмом на шиї, очікуючи вдячності.
Хочу наколоти губи• 05 ноября 2025
Моей дочке 20. Она делает для меня всё, тратит на меня много денег, недавно приехала из Испании, одарила такими щедрыми подарками, что я ругаюсь уже неделю. Она очень благодарна, что я тратила на её развитие свои последние деньги еще в Украине... На кружки, как тут модно, не ходила...
Хочу наколоти губи• 05 ноября 2025
Ответ дляОтжигающая
Неужели вы думаете, что от кружков и секций зависит развитие ребёнка? Вовсе нет, если родители по-настоящему образованные и умеют интересно преподнести информацию собственному ребёнку.