Отжигающая• Изменено 04 октября в 18:25

Чи вдячні діти за те, що Ви вклали у них стільки?

Якщо Вашим дітям 18 та більше років - чи вдячні вони Вам за те, що Ви все життя вкладали у них: власні ресурси, кошти, час. Хоча б подякували словесно?
За те, що вчили їх, водили на гуртки (навіть у суботу і неділю, коли так хотілось відіспатися). Коли ночами не спали під час безкінечних інфекцій та через день бігали по лікарям. Коли обирали бути вдома, жертвуючи карʼєрою та менше дозволяючи собі у фінансовому плані. Коли кожен день допомагали з уроками, гуляли, возили, показували світ…
Дуже цікаво, чи усвідомлюють діти, СКІЛЬКИ батьки зробили та роблять для власних дітей?
Маю двох дітей 7 та 12 років, і мій 12 річний син нещодавно заявив, що це все потрібно МЕНІ…
От я і задумалась…
lilul990• 04 октября в 18:40
А нашо вам їх вдячність?

Ви їх навіщо рожали? Шоб випрошувати вдячність?
автор Отжигающая • 04 октября в 18:41
Ответ дляЖующаЯКонфету
Воно так і є. Це все потрібно нам а не дітям. Вони можуть зрозуміти десь після 30 і то не факт
Мабуть зрозуміють до кінця, коли зʼявляться власні діти і тоді прийде розуміння того, як важко батькам ростити дітей (у всіх сенсах).
Невловимий Джо• 04 октября в 18:41
Ответ дляКаркуша Клара
ну ми три рази це пройшли) тільки в дупу не дуйте занадто
Знати б цю межу )))
Бла бла бла• 04 октября в 18:41
Ответ дляСундучок с каникулами
Як вона вам дякує?
Цікаво просто
хорошим відношенням, небайдужістю, готовністю допомогти в усьому
автор Отжигающая • 04 октября в 18:43
Ответ дляСундучок с каникулами
Не чекаємо вдячності
Дикість якась, чесне слово
Вони просилися в цей світ? Чи яким чином народилися?
Є родини, де діти нагодовані/вдягнуті та й добре. Ні про який розвиток, відпочинок, поїздки, секції і таке інше не має й мови.
lilul990• 04 октября в 18:43
Ответ дляОтжигающая
Автор, у вас базова помилка. Робити шось для дітей заради вдячності

Я не знаю. Я з племінницею і сестрою рік жила не заради чиєїсь вдячності. І ночами не спала. Заколихувала. Мені все одно чи вона просто те згадає

Скільки чудових моментів ми пережили і я вдячна їй, що вона мені їх подарила
Бла бла бла• 04 октября в 18:43
Ответ дляОтжигающая
Хоча б цінити те, що їм дають.
інколи треба зачекати - кожній дитині свій вік для визрівання
Сундучок с каникулами• 04 октября в 18:44
Ответ дляОтжигающая
І що?
Ваша дитина може відчути різницю?
Якби вона тиждень жила у вас, а тиждень там - можливо й зрозуміла б
lilul990• 04 октября в 18:45
Ответ дляНевловимий Джо
Моїй майже 12...
Сьогодні влаштувала черговий скандал.. що ми її ненавидимо і багато чого іншого. Ображена сидить в кімнаті. Я думаю, що ніфіга вона не ціниться і не оцінить в майбутньому... ваша тема прям мої думки...
У дитини ще мозги не до кінця сформовані, вона ще глина, з якої ліпиться особистість

А ви вже від неї хочете поведінки 60 річної жінки
Обнимашкина• 04 октября в 18:45
Ответ дляСундучок с каникулами
Як вона вам дякує?
Цікаво просто
каже, мама, я знаю, скільки ти для мене зробила, я це ціную.
а я дійсно пахала, щоб вона поїхала вчитися закордон.
Непереможна• 04 октября в 18:47
Ответ дляОтжигающая
Ну так почему не следуете их примеру? Не из собственных ли желаний?
Обнимашкина• 04 октября в 18:49
Ответ дляНевловимий Джо
Моїй майже 12...
найгірший вік - з 13 до 19. не переймайтесь. все буде добре.
lilul990• 04 октября в 18:49
Ответ дляОтжигающая
Головне це ваші відносини у сімї. Ну виховаєте ви закоплексованого добре освіченого невротика. Шо толку з того?

Як хлопець 22 років який недавно покінчив життя самогубством. Айтішник. Шо толку від його освіти, знання мов і кружків якшо він не навчений справлятися із стресом?
Иванка Бур• 04 октября в 18:50
Ответ дляБла бла бла
Сергей Орлов должен быть для всех авторитетом?
Это же стендапер. И он очень красочно описал как выглядит благодарность детишек 12-летних. В ожидании родителей.
lilul990• 04 октября в 18:50
Ответ дляОтжигающая
У Кривому Розі підліток цього року викинувся з вікна і помер бо там якісь бали не набрав на нмт

Шо толку від зусиль батьків якшо людина не може і не вміє впоратися з тиском?
Сундучок с каникулами• 04 октября в 18:51
Ответ дляОбнимашкина
Я не пахала, просто ростили дітей в любові і турботі, бо так хотіли, не чекаючи вдячності
Отримав кілька грантів на навчання
Як воно працює, по вашому?
lilul990• 04 октября в 18:52
Ответ дляОтжигающая
У мене бивша учениця яку мама вивезла в Німеччину а сама вернулась. На двох роботах і мову вчить. Приходе мама - каже у дівчини панічні атаки. Ото дивина. Такий тиск на несформовану психіку і нервову система яка взагалі на те не розрахована. Я її знаю - типовий невротик, у якої кружки і вічні уроки.

Шо толку, якшо вона на грані нервового зриву у 22 роки?

За шо вона має бути вдячна?
ПироженкА• 04 октября в 18:57
А чому Ви чекаєте вдячності? Ви для вдячності все це робите? Я це дійсно роблю для себе, таким чином я хочу, щоб моя дитина була щасливіше чим я в дитинстві, але ніякої подяки я не чекаю, і зовсім не чекаю стакана води на старість, і ні на кого не надіюсь.
Дітей ніхто не питав, коли рожав, а якщо вже родили, то ваш обов´язок виростити достойно, але не за вдячність
Пасхальний тролік• 04 октября в 18:58
Мій взагалі вважає себе самою нещасною, голодною,босою дитиною в світі. Йому нічого не купують, не замовляють їжу доставкою, не дають снідати,обідати і вечеряти в ресторанах або Макдональдсі. Тільки вимагає, віддачі ніякої.
ПироженкА• 04 октября в 18:59
Ответ дляИванка Бур
Сергей Орлов
’Благие намерения’
Специально для Вас, там он подробно ответил
Коммент 48 - так он ответил в книге?
lilul990• 04 октября в 19:00
Не робіть нічого ради вдячності, тільки з чистого серця - і ви її получите
ПироженкА• 04 октября в 19:01
Ответ дляНевловимий Джо
Моїй майже 12...
Ну те, що вона вважає, що Ви її ненавидите, то це десь Ваша помилка і дуже велика 🙄
Метровий сантиметр• 04 октября в 19:02
Ответ дляОтжигающая
Как Вы напоминаете мне моих родителей...1 курс, мать на любую мою фразу говорила ’ закрой рот, мы за тебя оплачиваем учебу’. Моему 18 уже, я просто рада, что он живет лучше, чем я. При том, что я из кожи вон вылезла, чтобы устроить его в отличный ВУЗ за границей: пахала, училась, закон немножко нарушала, увы. Я не жду благодарности вообще, иногда в шутку говорю ’что если дом престарелых, то подороже’. Я решила рожать, значит я должна этому ребенку.
Чарівна патика• 04 октября в 19:04
Автор, діти - це сама не вигідна інвестиція. Це із серії - роби добро і кидай його у воду
Метровий сантиметр• 04 октября в 19:08
Ответ дляЧарівна патика
Неправда. Дети- это сложно и дорого, но это единственная радость в этом дебильном мире. Это огромное счастье видеть свои черты, успехи. Никакие деньги не сравнятся с этим чувством. И это не инвестиция, это продолжение семьи и части тебя. Увы, все чего-то ждут. Что вы ждете? Сами выучили, заработали?
Чарівна патика• 04 октября в 19:10
Ответ дляМетровий сантиметр
Та ну нафіг, якщо б діти були єдиною радістю у цьому житті , то б усі тільки б і робили що безкінечно народжували
Я якраз від своєї дитини нічого не чекаю
Последний вагон• 04 октября в 19:10
Я дуже ціную вклад мами в мою освіту - і це не про ВНЗ, а про проведений час за розмовами, про те, що розповідала багато речей, а не говорила ’виростеш дізнаєшся’, про те, що навчила малювати, читати швидко, конспектувати значками, тобто за те, що сама це робила коли не було фінансової можливості.

Старшому сину 21. Вже багато разів говорив, що він дуже цінує те саме, що я описала вище про свою маму. Те саме робила сама. Говорить, що головне за те, що підтримувала розвиток і починання. Не відмовляла.
У сина гарна освіта. А як використає побачимо.

Менша ще в 6 класі. От в неї я час вкладала менше, бо довелось більше працювати. В неї вкладено набагато більше фінансово. Бачу, що вона більше цінує вкладений час, ніж фінанси.
Наприклад вчора чекала, щоб подивитись разом фільм, в я працювала в цей час. Видно було, що засмучена.
ТочноБудет• 04 октября в 19:11
Они и не должны благодарить нас за то, что мы просто свои родительские обязанности выполняем.
ТочноБудет• 04 октября в 19:14
Ответ дляОтжигающая
Да, достаток у всех разный. Должны ли быть дети благодарны за то, что родились в семье, где есть средства на отдых и поездки? Да как бы нет, наверное. Не ожидаю какой-то блаоодаоности
Невловимий Джо• 04 октября в 19:15
Ответ дляПироженкА
О, поверьте ) она так не считает и, когда в адеуватром состоянии, жалеет о своих словах. И очень хорошо знает, что ее любят, но это такой способ манипуляции у нее, когда блокируется телефон.