Отжигающая• Изменено 04 октября 2025
Чи вдячні діти за те, що Ви вклали у них стільки?
Якщо Вашим дітям 18 та більше років - чи вдячні вони Вам за те, що Ви все життя вкладали у них: власні ресурси, кошти, час. Хоча б подякували словесно?
За те, що вчили їх, водили на гуртки (навіть у суботу і неділю, коли так хотілось відіспатися). Коли ночами не спали під час безкінечних інфекцій та через день бігали по лікарям. Коли обирали бути вдома, жертвуючи карʼєрою та менше дозволяючи собі у фінансовому плані. Коли кожен день допомагали з уроками, гуляли, возили, показували світ…
Дуже цікаво, чи усвідомлюють діти, СКІЛЬКИ батьки зробили та роблять для власних дітей?
Маю двох дітей 7 та 12 років, і мій 12 річний син нещодавно заявив, що це все потрібно МЕНІ…
От я і задумалась…
Ля-ля-ля• 04 октября 2025
Іноді те що ми робимо - ми робимо для себе,дітям то не цікаво і не потрібно
Тут как тут• 04 октября 2025
То есть ребенок должен быть благодарен родителям за то, что они не спали ночью и лечили его? А какие варианты были? Выгнать на улицу, пусть там помирает?
И благодарны ли родители детям за то, что не остались бездетными на всю жизнь? Люди жуткие деньги тратят на лечение от бесплодия, а вам все просто далось. Есть благодарность?
ПрипоРошенная• 04 октября 2025
Открою секрет, все дети неблагодарные, даже вы, для ваших родителей.
Бла бла бла• 04 октября 2025
моей 18
да, она знает цену моей помощи! в первую очередь из историй друзей\подруг, где родители жили для себя в первую очередь, а ребенок - только покормить\одеть
Техпаспорт на медузу• 04 октября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Наоборот периодически винит меня в том, что все его проблемы из-за меня. Еще любит попрекать, что я разленилась и мало готовлю/убираю.
П.С. Почему-то мое сообщение получилось ответом на Ваше сообщение. Сори. Я просто хотела ответить на вопрос автора.
Свекруховна• 04 октября 2025
Я не вважаю, що діти повинні дякувати за все пепераховане
це обов´язок батьків - кормити, поїти, лікувати, навчати, розвивати і т.д.
Иванка Бур• 04 октября 2025
Сергей Орлов
’Благие намерения’
Специально для Вас, там он подробно ответил
’Благие намерения’
Тепличная• 04 октября 2025
Был отчимом с 7 лет. Оберегал холил и лелеял. Ей сейчас 20 и живет со своим отцом, который всю жизнь приезжал раз в две недели. Папой для нее не стал, а еще стал врагом...
Чижик Пижик• 04 октября 2025
Я рано розлучилася,дітям було 2 і 4.Те що ми пережили,то дуже важко навіть згадувати.Спочатку по зйомам,далі я взяла кредит,дав Бог виплатила,дітей поставила на ноги.Вчаться,працюють,живуть далеко,успішні,ми найближчі люди і найкращі друзі.Тільки зараз я 2-гу роботу лишила,маю вже суботу і неділю вихідну.А до того,як білка,все для них.Зараз вже живу для себе,ні про що не шкодую,щаслива їхніми досягненнями.
Невгамовна• 04 октября 2025
Скажу о себе,за кружки не оценила,это была каторга,и водили меня туда,как я сейчас понимаю,чтоб хвастаться знакомым,что дочь ходит на гимнастику,в художку и на музыку,а еще отличница..а вот за квартиру я им реально благодарна,что им осталась в наследство старая,ее продали,мне купили хорошую двушку и вопрос сьема до войны у меня никогда не стоял
ЖующаЯКонфету• 04 октября 2025
Воно так і є. Це все потрібно нам а не дітям. Вони можуть зрозуміти десь після 30 і то не факт
Обнимашкина• 04 октября 2025
моя дочка вдячна. 24 роки їй.
але діти часто невдячні, це правда.
і кожен знайде, що своїм батькам пред´явити). як ми, так і наші діти.
але діти часто невдячні, це правда.
Сундучок с каникулами• 04 октября 2025
Не чекаємо вдячності
Дикість якась, чесне слово
Вони просилися в цей світ? Чи яким чином народилися?
Дикість якась, чесне слово
Броніки для Моніки• 04 октября 2025
Моєму 19. І так, від вдячний за все, що ми для нього зробили і робимо, ми ж в свою чергу пишаємось плодами нашої праці
Невловимий Джо• 04 октября 2025
Моїй майже 12...
Сьогодні влаштувала черговий скандал.. що ми її ненавидимо і багато чого іншого. Ображена сидить в кімнаті. Я думаю, що ніфіга вона не ціниться і не оцінить в майбутньому... ваша тема прям мої думки...
Броніки для Моніки• 04 октября 2025
Ответ дляОбнимашкина
моя дочка вдячна. 24 роки їй.
але діти часто невдячні, це правда.
💯
Сундучок с каникулами• 04 октября 2025
Ответ дляОбнимашкина
моя дочка вдячна. 24 роки їй.
але діти часто невдячні, це правда.
Як вона вам дякує?
Цікаво просто
Невловимий Джо• 04 октября 2025
Ответ дляОбнимашкина
моя дочка вдячна. 24 роки їй.
але діти часто невдячні, це правда.
Як ви змогли виховати вдячну дитину? В моєї я у всьому винна. 12 років...
Навіть не вдячність мкрктзвилює, а хоча б, щоб цінився труд батьків.
Каркуша Клара• 04 октября 2025
правильно заявив, це я кажу як мама трьох дорослих дітей
вдячності точно не чекаю, просто любила та старалася бути хорошою мамою, зараз звичайно, теж люблю всіх, виросли дуже різні діти, але точно я їх народжувала та ростила не задля ’склянки води’ у старості
Бла бла бла• 04 октября 2025
Ответ дляИванка Бур
Сергей Орлов
’Благие намерения’
Сергей Орлов должен быть для всех авторитетом?
Каркуша Клара• 04 октября 2025
Ответ дляНевловимий Джо
то вік козлячий))) незабаром попустить
Отжигающая
• 04 октября 2025
Ответ дляСвекруховна
Хоча б цінити те, що їм дають.
Невловимий Джо• 04 октября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
то вік козлячий))) незабаром попустить
Сподіваюсь... бо мені здається, що я все роблю не так, хоча постійно слухаю та чую її бажання..
Каркуша Клара• 04 октября 2025
ми виховуємо прикладом - якщо нашим батькам щось треба - все покинули та побігли, допомогли, купили, полагодили, але! в нас вони не маніпулятори, дуже не люблять нас навантажувати, намагаються впоратися самі, діти це все бачать
Отжигающая
• 04 октября 2025
Ответ дляТепличная
Дуже сумно 😕
Каркуша Клара• 04 октября 2025
Ответ дляОтжигающая
Хоча б цінити те, що їм дають.
це нереально, згадайте себе у їхньому віці
Каркуша Клара• 04 октября 2025
Ответ дляНевловимий Джо
ну ми три рази це пройшли) тільки в дупу не дуйте занадто
Обнимашкина• 04 октября 2025
Ответ дляНевловимий Джо
правильний піар))
не переживайте, він малий просто ще у вас.
підкреслюте свої зусилля, але не з притиском - будь вдячний, а просто як констатацію, що вам може важко, не хочеться, але ви стараєтесь для нього.