Promo Olena• 04 октября 2025

Хто купував курс «Підтягнутий живіт»? Наталії Татарінцевоі

Купила курс, і зрозуміла що це лохотрон!!! Вправи на 14 днів такі ……. Зрозуміла що результат отримати нереально ( коштує 100$ ,а така єресь!!! Краще б витратила ці кошти на місяць тренувань з тренером в залі! Розчарована! Не купляйте
MsMavka• 04 октября 2025
Так, на жаль лохотрон. Невміло в неї підібрані вправи, брала інший курс - нашкодив мені. Краще займатись с тренером індивідуально.
Jul_L• 04 октября 2025
Цікаво, а що вам не підійшло в тисячах безкоштовних курсів в інтернеті?
Onyx83• 04 октября 2025
На ютубе куча разных тренировок. Бесплатно.
Dark_Yasna• 04 октября 2025
да ютуб же есть, зачем платить, за что?
Обувь кожа• 04 октября 2025
Мне жалко 500грн отдать за месячный марафон, так там меню на месяц, тренировки на месяц, куча лекций и т.д А вы отвалили 100 баксов просто за тренировки, о чем вы думали?
kuskus• 04 октября 2025
Я дивилась пояснення Анни Куркуріної про живіт, знайдіть і ви. Якщо коротко-Не вийде прибрати жир з живота без загального схуднення.
Nathalie27• 04 октября 2025
А ще вона вчить сідати на шпагат за 2 тижні
kuskus• 04 октября 2025

Ось знайшла, подивіться
Millie• 04 октября 2025
Вона ще й хамка. Без фото, без даних по вазі розказує, що в усьому винна вага тіла. Курс ’здоров´я стоп’ був. Знань анатомії, як виявилось, теж 0. У мене доволі серйозна травма після її розминки і неприродних рухів. Вивих з розривом. До цього займалась фітнесом, був зал і тренер. Але , б..я, повірила тій і зробила таки. Вибачень 0. Гроші повернула зразу. Але так і не стала писати протипоказань майбутнім підписувачаи.
А Куркуріна супер. І як людина, і як тренер

,
Onyx83• 04 октября 2025
Ответ дляMillie

,
Извините, но Наталья Татаринцева - просто танцовщица и просто впаривает инстакурсы. У нее нет никаких знаний.
автор Promo Olena • 04 октября 2025
Ответ дляMsMavka
У мене дуже болить поперек коли роблю вправи! Хоча вони не важкі. На мої питання, порадили к вартості ще доплатити і отримати «підтримку» консультації
автор Promo Olena • 04 октября 2025
Ответ дляJul_L
Я вважала, що людина,яка має спортивні досягнення,публічна особа не буде ризикувати своїм іміджем, продаючи продук невідповідний «ціна-якість»
автор Promo Olena • 04 октября 2025
Ответ дляMillie

,
А так можна? Як у Вас вийшло повернути кошти?
автор Promo Olena • 04 октября 2025
Ответ дляОбувь кожа
Я думала,що курс буде дієвим і не зрозуміла,що 14 днів-це весь курс😂
Millie• 04 октября 2025
Ответ дляPromo Olena
Ну в мене травма і тривалий лікарняний. Зв´язок прямий. Може добре, що ви без травм. Ну в гроші то вже вторинне.
автор Promo Olena • 04 октября 2025
Ответ дляkuskus
У мене вага 62 зріст 164 см. Хотіла підтягнути мʼязи живота ,скажемо «делікатно»,а там якраз ще про дівчину казали при якому як раз не роблять агресивні вправи
автор Promo Olena • 04 октября 2025
Ответ дляMillie
Ого! Одужуйте 🙏