Teonaa• 04 октября 2025

Мене вже це задрало, висвітлення замість новин - факту того, що робить Росія

Ну нафіга? «Росія може робити по 2-3 масов.обстр. на тижд», а в інші дні немасовані. ЩО саме я маю робити із даною інф? Привітати Росію? Чи очистити від себе тер-ю України?
Да це грьобаний день сурка. Рік сурка. Я і сама прекрасно бачу скільки мас.обстр. на тижд. Коли вже напишуть плани України? Що Україна робить щоб обстріли припинилися, крім пісні «із убивцями не домовляються»? А з ким домовлятися - із благодійниками? А про що, власне? Нема убивць - нема проблем. Нема предмету про що говорити. Не хочете говорити - лайно питання, людей забрано на війну неміряно - воюйте. Обстрілюйте, збивайте Тушки як тільки вони носа свого зі стойла висувають. Патрулюйте кордони в повітрі, - ну можна 20-30 ракет збити на кордоні? Без залітання на Луцьк? Дирку на чернігівщині коли чимось заткнемо - чи це вже нормальний стан шахеди 24/7 там. На який хрєн мені «росія може…». Задрало, їй богу! Дві новини - «Росія може…», і «крутимо-мутимо, не знаємо як збільшити мобілізацію. Все! Головні інтереси держави. Я в ахєрі
Соседка Маши• 04 октября 2025
Ответ дляPerfect look
Ну, вы серьезно? Нет такой задачи, это все давно спланированный геноцид украинцев, как изнутри, так и снаружи, вы до сих пор этого не поняли ?
Почему сами украинцы в этом учавствуют ?
Remensa• 04 октября 2025
Ви втомились. Всі ми втомились. Заіпало це все. Одні букпти по пів мільйона купують, інші сидять без світла і води.
Perfect look• 04 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Ні. Я цьогг не зрозуміла. Чому, якщо це геноцид, військові там стоять. На сході. Чи не логічно йти долому і вивозити свої сім‘ї, давши ляща відважним прикордонникам?
Это всё имитация
Маска-0b9f• 04 октября 2025
Ответ дляmymoly
В моем окружении так же много зомби типа, ашоонможет ему тяжело, вокруг враги ну и так далее по тексту потужности
Да это так.Попробуйте где нибудь напишите,что надо как то это решать,сколько людей погибает,тут же налетят с бурятами и сексуальными извращениями.И это тоже,кстати,как под копирку пишется.
SantaMonika• 04 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Яка проблема збити Тушки. Ну яка? 2025 рік від різдва христова, епоха мілітарізації та дистанційних воєн! Чого блть літак, бойовий сука грьобаний літак, ціль якого відома і який подібний виліт робить сука вже всоте - чогму блть його не можна збити?? Тільки не пишіть «чим». Відповідь на це питання і являє собою «плани Укр.» протягом сука чотирьох років і 7 місяців!
Ну он шахеди раніше збивали банками з балкону. Все. Вже не працює
Соседка Маши• 04 октября 2025
Ответ дляmymoly
Ну да и у меня .....а если бы шахед не сбили над жилым домом то жертв было бы больше....
автор Teonaa • 04 октября 2025
Ответ дляPerfect look
Как зачем ? Для наивного населения, что верят до сих пор в кордоны 91 и разгром раши, пока убивают именно их
Поистали до російський нпз. Та збийте ви шахедні установки під носом! Да господі всемогутній !
Соседка Маши• 04 октября 2025
Ответ дляTeonaa
А як??
Да я согласна, просто смешно звучит...
автор Teonaa • 04 октября 2025
Ответ дляСоседка Маши
Цікаво б ще реб-розрахунки подивитися. Прям путін спить і відіт як би в дом влупиться
Aksinia 111• 04 октября 2025
Рашка может запускать. Противодействие шахедным и ракетным атакам бить про производству , складам . Дальнобойного/убойного у нас нет . На территории Украины изготовить баллистику и крылатые не реально .
’ Патрулюйте кордони в повітрі, - ну можна 20-30 ракет збити на кордоні?’ Вы не поверите, но даже Израиль не может сбить всё, что по нему запускали . А сколько десятков лет готовился и бабла там влито в миллион раз больше, чем в Украину и сейчас Штаты поставляют им всё по первому требованию .
К сожалению, такова реальность Украины .
Маска-0b9f• 04 октября 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Perfect look• 04 октября 2025
Ответ дляСоседка Маши
По Женевской конвенции запрещено сбивать над домами, вообще в городах над застройками, но когда это геноцид, то можно и весь мир делает вид, что всё ок, как и по отлову людей на смерть
автор Teonaa • 04 октября 2025
Ответ дляСоседка Маши
Да я согласна, просто смешно звучит...
Саме смішно, якби не було так сумно. Саме через 2,025 тисячоліття від різдва христова, держава-спадкоємиця третього потентцілу озброєння не може понять «чим» сбити допотопний доісторичний літак.
Perfect look• 04 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
раша один из исполнителей, как и потужник
Nerses• 04 октября 2025
700 Дронов + калибры на сегодня прогноз
Belosnezka1980• 04 октября 2025
В один завод на пів року попадуть і розмов....., а те, що у нас люди щоночі лягають спати і не знають, чи проснуться-то таке. Р.S. Манька і Ко йдіть в сраку!
автор Teonaa • 04 октября 2025
Ответ дляAksinia 111
Значить нада взять всьо, і подєлить. Любите Карла Маркса?)))
Perfect look• 04 октября 2025
Ответ дляBelosnezka1980
И то скорее видео ии, так как в раше их население живет свою спокойную жизнь
автор Teonaa • 04 октября 2025
Ответ дляPerfect look
Але ж фізично працюють - люди! Не вдада і не путін, і не трамп, і не ріптілоіди. Збиття здійснюють хто - люди-службовці р.-зенітний війск!
автор Teonaa • 04 октября 2025
Ответ дляNerses
700 Дронов + калибры на сегодня прогноз
Да, до києва
Маска-0b9f• 04 октября 2025
Ответ дляPerfect look
Да,ну.Потужник не настолько умён,да и США с Европой в этом участвующие.Им это зачем?Чем им помешали несчастные пару десятков миллионов украинцев?
Соседка Маши• 04 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Согласна с вами :(
mymoly• 04 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Да, до києва
Поки тушки не вилетіли, може сьогодні пощастить поспати
Perfect look• 04 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
А зачем ум исполнителю ? Он лишь выполняет приказы
автор Teonaa • 04 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Потужніка привів той, хто за цим стоїть. Не вибрали його 73%. Це просто смішно. Він просто той, хто блискуче грає. Грає на увесь світ. Щоб вірив - увесь світ.
SantaMonika• 04 октября 2025
Ответ дляBelosnezka1980
Пишуть не про заводи зараз, а про енергетику. Тому краще все зарядити, води набрати і так далі
автор Teonaa • 04 октября 2025
Ответ дляmymoly
Вірите, мені так насрать на тушки. Я вже їх під ранок і не читаю. А от стада бпла - це геть не смішно.
Соседка Маши• 04 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Выбрали, их - нас было просто обмануть.
Ромашка -3390• 04 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Да, до києва
Неа, на западную
Маска-0b9f• 04 октября 2025
Ответ дляTeonaa
А хто за цим стоїть?