Вельми шановна• Изменено 05 октября 2025

Тефаль кастрюлі, як вам?

У кого є тефаль, поділіться враженнями. Не можу ніяк вибрати набір кастрюль. Цікавить 5 л якщо брати одну або в наборі. Ще цікавить чи є сенс брати набір де є дирочки в кришці для зливу? Маленькі зі зливом ще ок, а великі не розумію навіщо. Ціна не супер питання, головне щоб були вічні як кажуть!
Мадам Подлинник• 05 октября 2025
Дырочка для выпуска пара, ничего там не сливать.
автор Вельми шановна • 05 октября 2025
Ответ дляМадам Подлинник
З двох боків не для пару! Для пару зверху!
жижифреймут• 05 октября 2025
Тефаль вічні
Дирочки в них вже є для зливу? Бо в мене немає для зливу в моїх.
В мами є такі кастрюльки, де дирочки для зливу, але ТМ інша. Дуже зручно
Каляка маляка• 05 октября 2025
Ой, вони такі класні! У мене 2 по 3 літри- я їх обожнюю. Там кришка зі зливом
Мадам Подлинник• 05 октября 2025
Ответ дляВельми шановна
Увидела, всё пора спать)
автор Вельми шановна • 05 октября 2025
Ответ дляКаляка маляка
У нас модель точно така? Бо пишуть негативні відгуки про плями які зʼявляються після першого використання. Через що і сумніви.
автор Вельми шановна • 05 октября 2025
Ответ дляжижифреймут
Тефаль вічні
Так є, погляньте на фото.
Каляка маляка• 05 октября 2025
Ответ дляВельми шановна
автор Вельми шановна • 05 октября 2025
Ответ дляКаляка маляка
фото
А такі як вам? Я оце думаю 🤔 що може б одну таку хотіла невелику, але не набір.
автор Вельми шановна • 05 октября 2025
Ответ дляКаляка маляка
фото
Ними зручно зливать воду? Підтримуєте самі кришку?
мегамоСГ• 05 октября 2025
Ответ дляВельми шановна
Тепер не той Тефаль, що був колись
автор Вельми шановна • 05 октября 2025
Ответ длямегамоСГ
Тепер не той Тефаль, що був колись
Та я оце і читала, що більшість пише про підробки. Та я в Епіцентрі перетрогала майже всі кастрюлі, вони всі якісь слабі, китай все.
мегамоСГ• 05 октября 2025
Ответ дляВельми шановна
Це не підробки, просто якість така
автор Вельми шановна • 05 октября 2025
Ответ длямегамоСГ
Це не підробки, просто якість така
І які краще?
Каляка маляка• 05 октября 2025
Ответ дляВельми шановна
Зручно
автор Вельми шановна • 05 октября 2025
Ответ дляКаляка маляка
Зручно
Дякую)
Усатая полосатая• 05 октября 2025
идеально с дырочками - и поверьте нужны и большие и маленькие
пользуюсь лет 17
автор Вельми шановна • 05 октября 2025
Ответ дляУсатая полосатая
пользуюсь лет 17
Тефаль, чи якісь інші?
Оля_с_киркою• 05 октября 2025
Я маю Tefal уже 9 років,як нові,неймовірна якість,теж кришки зі зливом,з дірочками,дуже зручно варити макарони чи картоплю). Усі роки мию в ППМ,жодних плям чи іржі,я задоволена. Як зараз із якістю сказати не можу. Сковорідки теж усі Tefal,деяким теж по 9 років,їх в ППМ не мила ніколи,може тому так служать.У мене саме такі,такого набору вже немає напевно.
Усатая полосатая• 05 октября 2025
Ответ дляВельми шановна
Тефаль, чи якісь інші?
Нет. Другие.
Шукаю трусики• 06 октября 2025
У меня такие, очень удобные и практичные