Пампушечка• 05 октября в 07:00

Ціни зводять з розуму! Це якийсь жах!

Навіть тридцять тисяч на сім´ю, на місяць вже не вистачає. Кожного тижня вони ростуть, а дохід стоїть на місці. Людині потрібно їсти нормально, потрібен хоч якийсь одяг, речі побуту. Я не знаю що у нас робиться, але вже дістало таке знущання над населенням.
Оно само купилось• 05 октября в 08:21
Ответ дляНакладні мюслі
Так, зав.бібліотекою, ставка 7253 грн, як і чотири роки тому. Тарифну сітку в освіті, культурі, медицині не міняють протягом багатьох років. Ставка першого розряду за повний робочий день 3125 грн, навіть не мінімалка, далі множиться на коефіцієнт в залежності від посади.А інфляція шалена.
Ну то міняйте роботу
Накладні мюслі• 05 октября в 08:25
Ответ дляОно само купилось
Ну то міняйте роботу
На яку? В мене вік далеко за 50 , де мене візьмуть, ще й не по спеціальності?
Оно само купилось• 05 октября в 08:25
Ответ дляНакладні мюслі
А 5-10 років назад вас зарплата влаштовувала? Сидять все життя на одній і стогнуть
автор Пампушечка • 05 октября в 08:27
Ответ дляНакладні мюслі
Це боти пишуть. Не реагуйте.
Хочу барабульки• 05 октября в 08:31
Ответ дляКу ка ку ка ку
И на картохе прожить можно. Но не хочется как-то
А я і не про це
Вже як купувати парфуми, то щось достойне, в не підробки за 300 грн
Оно само купилось• 05 октября в 08:34
Ответ дляПампушечка
Це боти пишуть. Не реагуйте.
Сама ти бот. Хто хоче той заробляє. А не на 7000 сидить
Ms. Похвала• 05 октября в 08:34
Ответ дляЗабрызжу ядом
У меня в Киеве полная ставка 10600 на руки, сейчас мне нашлось только 0.5 ставки(((
Сумніваюся, що в києві проблими з роботою
Накладні мюслі• 05 октября в 08:35
Ответ дляОно само купилось
На одній, робила кар´єру по своїй спеціальності, спочатку була просто бібліотекарем, потім провідним, потім завідувачкою. Зарплатня невелика, але влаштовувала. За неї можна було прожити. Десять-12 років тому зарплатня була на рівні знайомої, яка важко на заводі працювала, і вище ніж у продавця. А потім держава додумалась відв´язати зарплати від мінімалки і прив´язати до мізерного прожиткового. Зрівняли спеціалістів і прибиральниць. Але поки хоч прожитковий регулярно піднімали, то й ставки потроху росли, а останні роки не підвищують нічого.
І що, Ви вважаєте , що державна культура і освіта зовсім непотрібна, хай люди неписьменні будуть? То скоро так і буде, ламати не строїти, вік майже усіх співробітників 50+-70 років.
Ms. Похвала• 05 октября в 08:36
Ответ дляНакладні мюслі
Ну серьезно, бібліотекар це про ніфіга не робити. На такі роботі підробляти не те що можна, а й треба.
Паспортний стіл• 05 октября в 08:38
Ответ дляШеллар
Згідна з Вами, ціни ростуть як на дріждях плюс рік врожаєм не балує - у п´ятницю на сільському базарі спитала ціну за місцеві яблука, то око сіпнулось.
А що не так з врожаєм? Яблук навалом. А ціни на них підросли, бо на все підросли. Це жінка зі села має приперти яблука і продати за півдаром, щоб навіть хліба не купити?
Ms. Похвала• 05 октября в 08:40
Ответ дляПаспортний стіл
Пішла вчора набазар. Планувала придбати сушку на компот на зиму. Завжди купую в цю пору. Минулого року брала чи 150 чи 200, не пам´ятаю, а от вчора мені озвучили 500грв за 1 кг сушки! Буду шукати далі, здалося дофіга.
Паспортний стіл• 05 октября в 08:40
Ответ дляНакладні мюслі
То що не піднімати зарплати і пенсії доки люди не почнуть від голоду вмирати. За прожитковий повинна бути можливість хоч по мінімуму вижити(їжа, комуналка, ліки, гігієна). Думаєте 3 тис грн в місяць може вистачити на фізичне виживання? Тоді треба чесно сказати- люди ,ви приречені, і хоч картки якісь на продукти вводити, чи що. Ціни виросли вдвічі, а то й втричі, а зарплати і пенсії довоєнні. Скільки може так тривати при шаленій інфляції?
Зауваже, що собі влада піднімала зарплату і неодноразово в період війни.
Накладні мюслі• 05 октября в 08:41
Ответ дляMs. Похвала
Це Ви так думаєте, обов´язків стільки, що й обідаємо на ходу. Працює вдвічі менше ніж по штату, а плани, звіти, масові заходи, виставки, щоденний статистичний облік, ведення соцмереж-сайту, гранти, конкурси, пошук спонсорів, створення контенту, рекламні заходи, фонду тисячі списати і т.д. Є вакансії, ніхто не йде, як взнають, що на 6 тис грн на місяць така купа роботи.
Ms. Похвала• 05 октября в 08:44
Ответ дляНакладні мюслі
Все що ви описали може робити будь яка людина з будь якою вищою освітою. Тому і оплата така, ніякихспеціальних знань чи навиків не потребує , то му і оплата відповідна, нажаль
Поміркована думка• 05 октября в 08:44
Так, згодна з вами. У мене продукти все простіше і простіше, виключно по акціям, або -30 де строк придатності скоро закінчується, але все одно багато виходить, і не вистачає більше толком ні на що. Ліки знову подорожчали, коти вже дешевий корм їдять, борги по комуналці невеликі є. Не дивлячись на все це, стараюсь сильно не грузитися, не втрачаю оптимізму. Добре хоч квартира не зйомна, пустили пожити за комуналку, не уявляю як з орендою люди живуть взагалі
tala-li• 05 октября в 08:48
українці будут терпіти все, вони потужні і сталеві - сказа лідер нації
в оце ’все’ - входять і ціни, і ....
Мама Никитки-2• 05 октября в 08:54
Ответ дляНакладні мюслі
Чи можна посилання на соцмережі і сайт вашої бібліотеки?
Скільки про це читаю, тож дуже хочеться ще й і побачити.
Накладні мюслі• 05 октября в 08:55
Ответ дляMs. Похвала
Та ні, там стільки нюансів, в бібліографічному описі, статистиці, каталогам електронним, УДК, підготовці заходів, що спецосвіта потрібна. І літературу треба знати на рівні філолога, бо інакше не обслужиш на рівні. І педагогіку-психологію ми вивчали, щоб працювати з потоком людей, переважно стареньких, або дітей це вкрай потрібно. Та й масова робота потребує навичок.
Якщо так розмірковувати, то в любій професії може працювати будь-хто без освіти. Наприклад , коли мені потрібно було судитись, в грошей на юристів не було, то я все робила сама. Вивчала законодавчу базу, писала позови, відзиви, клопотання, судилась і в першій інстанції, і в апеляції, рішення були на мою користь, хоч у протилежних сторін був юрист. Але ж я не буду казати, що освіта юристу непотрібна, що кожен зможе. Так і в нас.
І оплата не тому як Ви кажете така, тарифна сітка у нас діє у всіх галузях бюджетної сфери. І її не міняють. Страждають усі. Просто вчителям подачок накидали трохи у вигляді надбавок, тому в них ситуація краще. А в дошкільній освіті, культурі, медицині, ситуація плачевна. Тарифну сітку потрібно міняти.
Підмітайло• 05 октября в 08:59
Ответ дляНакладні мюслі
В будь якому садочку. Буде 10+ і три рази поїсте
Накладні мюслі• 05 октября в 08:59
Ответ дляМама Никитки-2
Звичайна філія не в Києві. Можете зайти на фейсбук і подивитись будь яку масову бібліотеку, всі працюють однаково, бо вимоги для масових бібліотек скрізь однакові. Навіть сільські ведуть сторінки. Посилання саме на свою, вибачте, давати не буду.
НадпотужнаПотужність• 05 октября в 09:00
Ответ дляПаспортний стіл
достаточно открыть сайт назк и пройтись по декларациям людишек с известными фамилиями.
жаль, что слуги то, что получают в конвертах, не декларируют.
Накладні мюслі• 05 октября в 09:00
Ответ дляПідмітайло
Садочки в нас четвертий рік закриті.
І за їжу там відраховували з зарплатні(в мене подруга працювала).
Мама Никитки-2• 05 октября в 09:04
Ответ дляНакладні мюслі
Ясно))
Своего не предлагать• 05 октября в 09:04
Я пішла прибиральницею додатково до б´юті.
Оренда, комуналка,податки,розходники, матеріали.
Все дорожчає, клієнтів меньше навіть ніж в 23 році зараз (
Прийняла рішення на осінь зиму прибиральницею піти.
Не Київ,невеличке містечко,райцент.
Я_з_Франека• 05 октября в 09:15
а от не правда, он ведмедики з троянд дарують,так що все у нас добре. український зелений ліфт в дії!! А вам хто мішає:??
Я_з_Франека• 05 октября в 09:24
Ответ дляtala-li
в оце ’все’ - входять і ціни, і ....
а чому б і ні? он в Чекалкіна тема про нашого..,то думав порвуть..( така підтримка з народу,що страшно,що буде з країною скоро з з такими темпами..бо ледве виживають, але в голові ’біле братство’ навіки) .
Ms. Похвала• 05 октября в 09:25
Ответ дляНакладні мюслі
Та да. Поток людей в бібліоеку вражає. Будь яка робота має ньюанси. Але айтішнік ( умовно кажучи) може працювати бібліотекарем, а от навпаки ні. Звідси і оплата праці
Гжегож Бженчишчикевич• 05 октября в 09:26
Автор, я тоже в шоке, особенно когда уходовые средства почти одновременно закончились 😱
Сама купляю квіти• 05 октября в 09:36
Ответ дляШтора с кисточкой
Якщо підняти прожитковий мінімум, то буде інфляція
Економіка в дупі, за рахунок чого піднімати? Це ж не магією робиться
Всі заводи розбиті, енергетику добивають
На купи продай вкради жодна економіка не тримається
Ну буде пенсія 10 тис, а ціни ще в 5 разів вищі, легше буде ?
Ніхто цього не розуміє або розуміють ті, хто знає економічні процеси
Паспортний стіл• 05 октября в 09:36
Ответ дляЗабрызжу ядом
Так це мало. Але до чого тут Київ? Ціни в Києві такі ж як і на периферії. А зарплати більші.