Пишу_граммотно!• 05 октября в 10:14

Програма для проектування меблів

Порадьте хто сам проектував, замовляв та збирав. В зв´язку з космічними цінами на ремонт, максимально хочемо зробити все своїми руками. Квартира без ремонту. Меблі потрібні скрізь.
Так от. Хоча б елементарну шафу розкроїти самим, порадьте в якій програмі, щоб не складна для людини без спец.освіти. І де, по вашому досвіду, на Віярі чи Кронасі ?
І чи є сенс, не маючи знижок від них.
Чи краще знайти проектувальника, а далі самим?
Порадьте
Copy-Paste• 05 октября в 16:04
Ответ дляПишу_граммотно!
А не дізнавалися в Кронасі, які в них забаганки до проекту? Що потрібно мати ,в якому форматі
Там час від часу проводять безкоштовні онлайн уроки, як оформити онлайн замовлення. Подивіться на сайті у них. І можна все спитати і зрозуміти як замовляти.
Я роблю проект в Скетчапі з плагіном абф, і потім вигружаю на їх сайт, формую замовлення
автор Пишу_граммотно! • 05 октября в 16:08
Ответ дляCopy-Paste
Дякую. Почну розбиратися
Бандитка Сью• 05 октября в 17:00
Ответ дляПишу_граммотно!
Тобто, ви намалювали і перенесли там в їх якусь таблицю на сайті? А різні зазори, отвори для петель автоматом малює чи теж треба розраховувати самому в мм? Врахувати те ж кромкування самим чи автоматично?
Ми на Кронасі якось нові фасади замовляли. То там ми все переміряли по старим, кожен отвір
Так, я зробила виміри кухні, придумала конфігурацію меблів, потім зробила деталізацію з урахуванням зазорів між фасадами. На сайті Кронаса обрала дсп і кромку, внесла данні в таблицю. Не пам´ятаю точно, але там здається ставиш позначку для розмірів з урахуванням кромки. Менеджер мені по телефону допоміг відкорегувати замовлення і після оплати запустили в виробництво. Потім відправили моє замовлення перевізником в моє місто. Я не замовляла присадку і отвори під петлі, цим чоловік займався сам, коли збирав меблі. Але можна було і замовити, така функція існує.
автор Пишу_граммотно! • 05 октября в 18:22
Ответ дляБандитка Сью
Дякую. Поки звучить страшно Але, блін, економія якщо у %50 , то є сенс спробувати
Бандитка Сью• 05 октября в 18:47
Ответ дляПишу_граммотно!
У мене стояла задача як найменше витратити коштів, але і хотілося з хороших матеріалів, тому я ризикувала. Зараз подивилася на сайті дсп Еггер. Є такі привабливі позиції по ціні))