Файно Замало• 05 октября в 14:47

Дивний водій

Зараз по роботі мені часто доводиться їхати в інші міста. Так, як прав в мене немає, то я їду через бла бла кар, так значно швидше ніж потягом чи маршруткою. Позавчора їхала також, водій запропонував забрати мене біля мого будинку та довіз до місця призначення. За це я йому заплатила трохи більше, ніж як за поїздку. Тут вчора пише мені невідомий номер в тг. Виявляється це той водій пише мені, цікавиться як я з´їздила, і раптом пише: Ви мені трохи багато дали, пропоную компенсувати кавою. Я звісно відмовила, але це якою дивно, хіба ні? Чоловіку про це не розповідала, він і так проти, щоб я так їздила. У Вас були схожі ситуації?
60 метрів сметани• 05 октября в 14:48
Що дивного? Сподобалася жінка, запросив на каву. Нормальний мужик.
Рожайтретьего• 05 октября в 14:49
Чоловік нехвй купить вам авто тоді може бути проти((
Анонимушка• 05 октября в 14:50
Хороший подкат мужчины, которому понравилась женщина. Ничего странного
автор Файно Замало • 05 октября в 14:51
Ответ для60 метрів сметани
Ми просто з ним по дорозі не говорили навіть, я взагалі ззаді сиділа, їхали ще двоє пасажирок
Рожайтретьего• 05 октября в 14:52
Ответ дляФайно Замало
Маньяк ))
Та_все_ок_будет• 05 октября в 14:52
Я роки 2 тому брала пасажира на поїздку Житомир-Львів (6+ годин разом їхали), я водій. Ми цікаво спілкувалися всю дорогу, про мою дитину, про його дитину, ще заїхали в місто в комендантську годину і він через знайомих нам дізнавався пароль для проходження на блок постах (тоді ще таке було). То цей пасажир досі мене зве час від часу на каву та присилає фоточки з різних місць, я сухо відповідаю, лайкаю фотки, сама нічого не пишу, але видно для нього 6 годин проведених разом це практично стосунки були
автор Файно Замало • 05 октября в 14:56
Ответ дляРожайтретьего
Маньяк ))
Та ні)) але дивно і те, що мені 28, а йому 47.